יש לי חשדות

panda0zombie

New member
יש לי חשדות

בתגובה שלי בשרשור של הפרק רשמתי על חשדות נוספות שלי וזה ויקי ואודי.. לא יודעת למה אבל הפרק התחלתי לחשוד בהם היו להם רגעים שגרמו לי לחשוד (רשמתי מהם בתגובה בשרשור של הפרק) באודי תכלס אני חושדת פחות אני בחיים לא אצליח לשנוא את אודי וסביר להניח שאני טועה לגביו אבל מצד שני גם באיתן לא חשדנו
בויקי אני משום מה חושדת וגם לאורך הפרקים האחרונים הייתה לי תחושה שלא מבוססת על כלום
אבל למה טדי אמר לאיתן שויקי היא כרטיס הכניסה שלו? הוא יכל גם להגיד לילוש או כל דמות בת אחרת כי בתכלס יש בינהם הפרש של שנה.. אבל מצד שני הבן דוידים מאוד פופולארים בשכונה אז אולי זאת הסיבה
תחשבו אבל איזה טוויסט מטורף זה יהיה עם ויקי היא משת"פית של טדי? יכול להיות שטדי הבטיח לה שישחרר את אבא שלה בתמורה שתעזור לו?
לא יודעת אבל זאת התאוריה שלי.. מה אתם חושבים?

ואגב זה לא חשדה באל חשבתי על זה עכשיו ופתאום מצליח הוא הקוברה?

האמת שגם אני התחלתי לחשוד בה טיפה...

בדיוק מה שאמרת לגבי מה שהיה היום, עם המבט שהיה לה ברגע שרחלי אמרה שהטבעות אצלם ואז התחיל הפתיח...
אוף, אבל אני לא רוצה שיגיע טוויסט כזה, עם קו עלילה כזה ! ויקי צריכה להישאר דמות טובה, טהורה וחפה מכל רבב, כמו שהיא.

ny22

New member
מנהל
לא הבנתי, במי בדיוק את חושדת?

ראיתי את ההודעה ואני אמשח לדתע עוד על התאוריה שלך כי היא מאוד מתאימה לסדרות של גיורא....
&nbsp
אבל אם ויקי משתפת פעולה עם טדי, אז למה היא משתפת פעולה איתו?
כלומר, מה המטרה שלה?
מצד שני - למה היא לא פעלה מוקדם יותר?
נכון שהיא חיכתה שכל הטבעות יהיו אצלה, אבל היו לה אולי עוד הזדמנויות...
&nbsp
עם כמה שזה נשמע מופרך - יש משהו במה שאת אומרת

&nbsp
ולמה התכוונת כאן:
"ואגב זה לא חשדה באל חשבתי על זה עכשיו ופתאום מצליח הוא הקוברה?"
המשפט הזה לא ממש ברור לי...
&nbsp
בכל אופן, החשד שלך מאוד מעניין.
&nbsp

panda0zombie

New member
לגבי התאוריה שלי

יכול להיות שהיא משתפת איתו פעולה בשביל הביטחון שיהיה לה את האוצר ויכול להיות גם שהיא הצטרפה באמצע
ולגבי מצליח התכוונתי לכך שזה יכול להיות ממש מצחיק אם הוא הקוברה או משהו כזה
ובעיקרון אני חושדת בויקי

אודי אין מצב

ויקי? אולי... אולי בהחלט.
&nbsp
אגב- בתקצירים לא יהיה כתוב כלום שבוע הבא כמיטב המסורת של גיורא. בכלל, מעניין אם הוא באמת יחשוף את הקוברה.

panda0zombie

New member
הוא יחשוף את הקוברה אין מצב שלא

לגבי אודי גם אני לא חושבת ככה אבל כבר הבנו שבסדרות של גיורא הכל יכול להיות

למעלה