יש לי סיב אופטי של בזק

אבל לא מרגיש שיש שינוי במהירות הגלישה. אני מעוניין להישאר על התשתיק של בזק וללכת לספק אחר. האם אני יכול למצוא מחיר זול יותר עם אותה תשתית? האם הכנת תשתית של חברה אחרת צריך העברת חוטים בתוך הבית ושליחת טכנאים?

k-don

Well-known member
אבל לא מרגיש שיש שינוי במהירות הגלישה. אני מעוניין להישאר על התשתיק של בזק וללכת לספק אחר. האם אני יכול למצוא מחיר זול יותר עם אותה תשתית? האם הכנת תשתית של חברה אחרת צריך העברת חוטים בתוך הבית ושליחת טכנאים?
איך אתה בודק את מהירות הגלישה? בטלפון? במחשב בחיבור אלחוטי?
צריך לבדוק עם מחשב שאיננו עמוס בחיבור קווי

k-don

Well-known member
על גבי סיב של בזק אפשר להתחבר לכל החברות (חוץ מאשר הוט והוטנט).
אתה בהחלט יכול למצוא, גם מחיר זול יותר וגם אפשרות להתחברות עם ציוד פרטי פשוטה וזולה יותר
תעשה השוואת מחירים

מה זה לא מרגיש שיש שינוי במהירות הגלישה?
זה לא עובד לפי הרגשה.
זה מדיד.
תכנס ל- speedtest ותבדוק מה המהירות שלך (והאם זו המהירות שאתה משלם עליה בחוזה שלך).

blzvi

Active member
זה זה לא סיב וקו נחושת.
יתכן ואיטיות תלויה בזמן התגובה של האתר אותו אתה מבקש.
מבחינת ספק האינטרנט מה שמחייב זה בדיקת המהירות בהתניות מסוימות כגון ניתוק כל המכשירים ועבודה רק מחשב אחד מול הראוטר

בדקתי דרך הסלולאר. מהירות הורדה 6.9 מהירות העלאה 27.3
בזמן שבדקתי היו מחוברים לרשת שלי 4 מכשירים בנוסף למחשב שלי.

בדקתי דרך המחשב הנייד ויצא הורדה 10.9

העלאה 10.9 Mbps
זה לא ניראה טוב.
הדרך הכי טובה לבדוק מהירות היא כמובן בחיבור ישיר עם כבל רשת לראוטר, כשאף אחד לא משתמש באינטרנט באותו זמן (מלבד הבדיקה שלך).
בכל מקרה, 10 העלאה ו10 הורדה כשאתה בסיבים, ניראה לא טוב.
אתה צריך לדבר עם בזק (166) לגבי זה...

rafid1

Active member
מנהל
נייד בחיבור קווי או אלחוטי? כפי שאמרו - תתחיל בבדיקה קווית.

אחרי בדיקה עם כבל למחשב וניתוק כל המכשירים המחוברים לרשת יצא ש מהירות הורדה 73.3. מהירות העלאה היא 61.1

וגם הגלישה לאתרים השתפרה.

k-don

Well-known member
אחרי בדיקה עם כבל למחשב וניתוק כל המכשירים המחוברים לרשת יצא ש מהירות הורדה 73.3. מהירות העלאה היא 61.1

וגם הגלישה לאתרים השתפרה.
אם בדקת עם speed test זה מאוד נמוך, זה לא סיבים 600/60.
האפשרות היא שהמחשב לא תומך ביותר מ 100 או רכיב אחר שחיברת בדרך למחשב (סוויצ' או כבל)

נערך לאחרונה ב:
אם בדקת עם speed test זה מאוד נמוך, זה לא סיבים 600/60.
האפשרות היא שהמחשב לא תומך ביותר מ 100 או רכיב אחר שחיברת בדרך למחשב (סוויצ' או כבל)
דיברתי עם נציג אתמול וניסה לעזור אם המחשב תומך עד 600 אבל לא הלך. איך בודקים אם המחשב תומך? אולי צריך לשנות בהגדרות. איך מגיעים לשינוי הגדרות?

rafid1

Active member
מנהל
אין דבר כזה "תומך", כל המחשבים היום מגיעים למהירות 1G (אם אין תקלה בכבל לא מתאים). מה המהירות הקוית שאתה מקבל בו? שאלו כבר ולא ענית.

למעלה