יש לי רעיון! בבקשה תכנסו....

יש לי רעיון! בבקשה תכנסו....

תראו, כולנו רוצים שגרין יגיעו מתישהו לארץ. עכשיו, שמעתי שטוקיו הוטל הגיעו לארץ כי איזה כמה בנות עשו עצומה לשלחו להם אותה או משהו כזה.. אין לי שמץ... קיצר חשבתי שאולי כדאי שגם אנחנו נעשה עצומה ואולי גרין דיי יבואו לארץ. לפי דעתי שווה לנסות. במקרה הכי הכי גרוע, זה לא עובד אבל בכל מקרה, כדאי להיות אופטימי, לא? אז... מה אתם אומרים?

fuck the fakers

New member
אני בפנים

אגב אני חדשה קוראים לי מיכל בת 16 וסוגדת לגריין דיי כבר המון זמן

דניתיי16

New member
אמממ

הציעו את זה פה כבר המון פעמים.. לא נראלי שמישהו באמת ייקח יוזמה ויעשה עצומה... אולי.

Chen Shesek

New member
העצומה לא באמת עוזרת, את יודעת.

קראתי על זה כתבה בעיתון [על הבאת טוקיו מוטל] וראיתי שהם השקיעו בזה זמן וכסף, מה שלא כל אחד יכול לבאמת להשקיע. חוץ מזה עכשיו [תגובה להודעה הראשית..], כשאין טור, אין טעם בכלל כי הם לא מופיעים ואין דיסק.

../images/Emo45.gifאבא של אחת מהבנות קנה להן אתר באלפי

שקלים. זה קצת מוגזם. כשהם יבואו הם יבואו. הם יודעים שיש להם בישראל לא מעט מעריצים,אל תדאגו.

Chen Shesek

New member
הן אחיות לא?

ואני באמת מסכימה שזו הגזמה לקנות אתר מעריצים. אני לא הייתי עושה כזה דבר, קניתי את כל הדיסקים, יש לי מרצ'נדייז- אני לא אוציא על הלהקה הזו עוד יותר, עם כל הכבוד לגרין דיי.

אני מוכנה לקחת יוזמה לעשות עצומה

יש לי גם כתובת של כל מיני משרדים של גרין דיי אבל באמת צריך לחכות לקראת הדיסק החדש ואז להתחיל לזוז עם זה

אוקי...

נגיד אנחנו מחכים שיצא האלבום החדש... [שלפי מה שאמרו לי הוא יצא בקיץ 2008] אתם חושביפ שיהיו פה מספיק אנשים כדי לשכנע אותם לבוא לארץ? כלומר, אתם חושבים שיהיו מספיק אנשים שיחתמו על העצומה?

דניתיי16

New member
אנשים יהיו הרבה זה בטוח.

אני לא רוצה להישמע פסימית אבל אני חושבת שצריך הרבה מזל כדי שהעצומה בכלל תגיע אליהם...

Chen Shesek

New member
יהיו הרבה הרבה יותר מלטוקיו מוטל, תהיה בטוח.

רק שלא לכולם יש כוח להתחיל עכשיו ללחוץ על תחנות הרדיו להשמיע, לשלוח מכתבים לשגרירות והכל.

Chen Shesek

New member
סליחה :) אם יש מישהי שמוכנה אני מקווה שעד שהם

יחשבו על סקיצות שלא תתחרט/יימאס לה מגרין דיי.

אמרתי שאני מוכנה

אבל כמובן שאני אהיה זקוקה לעזרה זה יהיה קשה לשלב עם הלימודים אבל נעשה את מיטב המאמצים ולא ניראה לי שימאס לי מגרין דיי חח

F i n k

New member
קודם צריך לחכות שהם יוציאו אלבום,

רק אחרי זה אפשר להתחיל לפעול. אין טעם לפתוח עצומות עכשיו. אבל כשהזמן הזה יגיע, צריך לעשות משהו ענק. לא רק עצומה, אלא גם לשלוח להם מלא מכתבים, לדבר עם כל מי שיכול לעזור בזה, לבקש מאנשים שהולכים להופעות שלהם ופוגשים אותם אחרי ההופעה שידברו איתם בנוגע ללבוא לישראל ועוד. אני מציעה שאחרי שהם יוציאו אלבום, שמישהו יפתח שרשור לגבי זה וכל אחד יציע רעיונות למה אפשר לעשות כדי להביא אותם לפה.

../images/Emo45.gif בנוגע לקטע של הדיסק. ../images/Emo163.gif

עכשיו הם לא בטור גם ככה, אין טעם להתחיל עם עצומות ומכתבים. כשייצא האלבום, כמו שאמרת, אין בעיה לנסות לארגן משהו. אולי עכשיו אחרי שנופקס באו לארץ הם ישתכנעו גם..

למעלה