יש לי רעיון. שרון צודק. אולמרט צודק

יש לי רעיון. שרון צודק. אולמרט צודק

שריד צודק ביילין צודק פרס צודק. יש לי בעייה מוסרית עם זה שישראל מתכנה "מדינה יהודית". היא פשוט לא כזו. רוצים מדינה כמו כל הגויים ? פשוט צריך להפסיק לנצל את היהדות למטרות מדינת ישראל. זה כבר התנהגות פושעת. ישראל איננה מדינה יהודית ויש להודות בכך וללכת עם פרס שרון רבין וכולי צעד אחד קדימה ולבטל כליל כל נסיון של פטרונות על היהדות מצד מדינת ישראל. מדובר במדינה אנטישמית גויית ויש לומר את האמת.

שינילה

New member
ישראל - "מדינה אנטישמית גויית".....

כנראה אין גבול לטענות היצירתיות והמופרכות שהאינטרנט סובלן. אנטי תזה, אם ישראל מדינה אנטישמית אז למה אתה לא מהגר ממנה למדינה יהודית יותר? אני מניח שאם תמצא אחת כזו, רבים יקפצו על המציאה. אל תירק לבור ממנו אתה שותה - מכיר?

ממתי מדינה אנטישמית זו סיבה

להגירה ? בנוסף לפי ההודעה שלך אני מרגיש כאילו אנחנו בגרמניה אתה גרמני ואני יהודי כאשר בשטח זה לא ככה כי בעוד שם היהודים היו מיעוט וחששו מאוד מהגרמנים פה המצב שונה.

רונאל1

New member
זאת הבעיה - הוא לא שותה ממנה

הבחור כנראה מובטל שקיצצו לו בקצבאות והוא נורא מתוסכל כי זה גם הליכוד בו הוא בחר שעשה זאת. אז עכשיו הוא מרגיש מסכן ומרחם על עצמו וכועס על המדינה ולא שותה ממנה כלום ולכן הוא מרשה לעצמו לירוק עליה.

אתה באמת מטומטם. בחיים לא ביקשתי

כסף מהמדינה. אפילו לא ביקשתי מילגה אף פעם. יש לך תבניות בראש ואתה מנסה להכיל אותם על אנשים משום שאתה מוגבל אנטלקטואלית.

למעלה