יש לי שאלה אלכן לסביות חביבות שלי..

• פותח הנושא roza1
  • פורסם בתאריך

roza1

New member
יש לי שאלה אלכן לסביות חביבות שלי..

היי אני בת 18 ו...דו מינית, לפחות חושבת ככה, הייתי רוצה להתנסות עם אישה, אבל יש לי בעיה מה עדיף יותר? מישהי שהיא לא מנוסה כמוני ונעבור את תהליכי המבוכה ביחד? או מישהי שהיא כבר הרבה זמן ב"עסק" ותתדע איך להתנהג איתי ועוד משהו, שישמע קצת מוזר, אבל..לסביות נשארות בתולות, או שזהו עניין אינדוידואלי?

כאדם מן הצד אני הייתי מציע לך

לעשות את זה עם מי שנח ונעים לך בחברתה, שיש כימיה ביניכן, ואז גם שאר הדברים שציינת יתגמדו. תבחרי מישהי אסתיטית, רגישה, מתחשבת ופתוחה שאתה תוכלי לדבר לפני ואחרי. ואם תהיה בעיה אני עדין כאן.

יש כמה צדדים...

דבר ראשון את יכולה להתנסות עם אישה שכבר מנוסה וזה יכול להיות מאוד נחמד להיות התלמידה ולגלות בעזרתה דברים חדשים.... דבר שני זה יכול להיות מתוק וכובש לחלוטין לנסות את זה בפעם הראשונה עם משהי חסרת נסיון וכמו שכתבת לעבור איתה את רגעי המבוכה ביחד,לדעתי המבוכה מיותרת,והלימוד משתלם... בקשר לבתולים, זה עניין אינדוידואלי,יש לסביות ללא בתולין ויש עם, רק רציתי לציין שיש שני סוגי בתולים,טכני ונפשי,את יכולה לאבד את בתולייך טכנית אך להשאר בתולה נפשית היות ולא התמסרת לאדם שאיתו היית! מקווה שעזרתי... בהצלחה מתוקה

לאחותי רוזה

ההתנסות המינית הראשונה לכל אישה (ואיש) רצויה שתהיה עם אישה שאוהבת אותה ואת אותה , אידיאלי ונורא כייף. אבל אם אינך מעוניינת לחכות עד לחתונה אז מי שתבוא קודם , נכון ? מישהי חסרת ניסיון כמוך תלמד יחד איתך ואת אולי תרגישי פחות מאויימת מחוסר הניסיון. מישהי מנוסה תוכל לענג אותך בבטחון כמובן שהניסיון לא מבטיח שהיא אכן יודעת מה לעשות
. מה אני אגיד לך הלוואי שתעשי אהבה עם זאת שאותה הכי תירצי כל השאר בקטנה בהצלחה אחותי , שלך לביאה אצילית אה אה כמעט שכחתי בעניין הביתולין - אינדיבידואלי

BurgerQueen

New member
גם אני חשבתי על אוה שאלה

אני גם דו חסרת נסיון...לדעתי יהיה יותר כייף עם מישהי חסרת נסיון כמוני.

למעלה