~ יש לי שאלה - לכל מי שרוצה לענות ~

ShirShir

New member
~ יש לי שאלה - לכל מי שרוצה לענות ~

מה המחווה הכי גדולה שעשיתם עבור בן הזוג?
מה המחווה הכי גדולה שבן הזוג עשה עבורכם?

Miss פטל

New member
וואי..זאת שאלה מאוד קשה..

אני חושבת שהדברים הקטנים שעושים אחד לשני, מתנות בהפתעה, טיפול מסור כשחולים, עזרה ותמיכה ברגעים קשים.. אני ממש לא יכולה להגיד דבר אחד מסויים שאני עשיתי בשבילו או הוא משבילי שהיה מחווה הכי גדולה...יש פשוט אוסף של הרבה דברים.

טלצ

New member
שאלה קשה ויש עליה תשובה

בכדי לענות על השאלה צריך לחשוב על משהו מיוחד/ספציפי שעשינו או שעשו עבורנו ולדעתי לא כאן התשובה העשייה אחד למען השני צריכה להיות בזרימה של החיים ולא בארוע ספציפי. מה להגיד שהוא קנה לי מתנה יקרה? שעשה לי הפתעה עם כרטיס לחו"ל? אני חושבת שבמהלך שנותינו המשותפות (כ-10 שנים) אנחנו נותנים אחד לשני חופש ביטוי, אמת לאורך כל הדרך, חברות משותפת, הקשבה. לא שאין ויכוחים ועימותים על כל מיני דברים אבל זה נותן את הכוח והיכולת ללכת יחד בדרך המשותפת

נשארתי בארץ

במקום לחזור לחו"ל לעוד חצי שנה (לפני שהיינו יחד) ותוך כמה שבועות זה קרה. פספסתי טיול מדהים ברחבי ארה"ב אך אני לא מתחרטת לרגע
אפשר להגיד שהמחווה הגדולה שלו היא בעצם התמיכה בי מבחינה לימודית והאכפתיות הרבה שלו כלפי שלא נמוגה עם אף יום

../images/Emo45.gif יופי של שאלה

אבל מה זה שאלה קשה... האמת שלא היה דבר אחד דרמתי שאני יכולה לשים עליו אצבע אבל: הוא- בא לקראתי ובדברים מהותיים שמאוד מפריעים לי, משנה. אני- נותנת לו את החופש והמרחב שהוא זקוק לו.

ShirShir

New member
וואהו,כל הכבוד!

אלו שני דברים שגם אני ובן זוגי עובדים עליהם הכי הרבה... (בכל קשר יש עליות וירידות, לא?) לבוא לקראת הבן זוג, לקבל ביקורת אחד מהשני, להבין ולהגיע לרוב לפשרה ושינוי. (זה לא פשוט אבל מקרב ומחזק!) וכמובן אני עובדת על עניין ה"לתת חופש ומרחב"
השתפרתי
הוא קיבל ממני כזה חופש ומרחב - פירגנתי לו טיול בדרום אמריקה
אני כבר מתגעגעת בטירוף!!!!!!!

ShirShir

New member
../images/Emo127.gifאני מסכימה. התמורה שווה כל רגע!

כמו שכתבתי ב"אני מאמין שלי" (בכרטיס האישי שלי) אני באמת חושבת ש: "טוב יותר לאהוב ולעיתים להתאכזב, מאשר לא לאהוב כלל."

SuperGirl 25

New member
חדשה פה...

וזו הזדמנות לאחל מזל טוב על הפורום החדש! המחווה הכי גדולה שלי היא לבוא לקראתו בענייני דת, כי הוא דתי ואני חילונית. אני חושבת שבאתי לקראתו לא מעט, אך יצאתי נשכרת לאחר שלב ההתנגדות...
ולגביו- הוא מקבל אותי לרוב כמו שאני, למרות שאני לא מקבלת את עצמי לפעמים כפי שאני...וחוץ מזה, הוא יודע לתת מחמאות מקוריות, שמחממות את הלב כל פעם מחדש...

SuperGirl 25 עשית מחווה ענקית

כמה זמן אתם ביחד? מה הואעשה בקשר לחילוניות שלך?גם הוא בא לקראתך?

SuperGirl 25

New member
הי אלמוגית

אנחנו יחד 3 שנים. הוא גם עשה מחווה למען החילוניות שלי...נזכרנו יחד שביום כיפור הראשון שלנו לא צמתי והוא קיבל זאת בהבנה. אם הוא לא היה בא לקראתי, זה לא היה מצליח ביננו (ואני מאמינה שגם אם אני לא היתי באה לקראתו, למרות שלפעמים זה עדיין לא הכי קל). תודה לך שהזכרת לי, שגם הוא בא לקראתי

מאוד דומה לסיפור שלנו

כי למרות שרוב השנה הוא חילוני בכל זאת בשבתות וחגים יש סממנים דתיים וכשמזמינים את המשפחה שלו אז הבית הופך להיות כשר.

SweetHoney

New member
אנחנו

אני חושבת שהמחווה הכי גדולה שלנו, הוא בקבלה של אחד את השניה ... זיהוי הצרכים (כמו מרחב, תמיכה וכו'...) ולפעול בנושא.

למעלה