יש לי שאלה!!!!!!!!

בת-עמי

New member
יש לי שאלה!!!!!!!!

ובבקשה תענו עליה באמת ובשיא הכנות אפילו שאולי זה יהיה לכם קשה אתם באמת באמת מאמינים בשלום מכל הלב??????? בלי ספקות???????????

B.Shokor

New member
אין מקום לשאלה שלך..

בת-עמי היקרה שלי.. אין מקום לשאלה שלך אם היינו מאמינים בשלום או לא. מי שצריך לענות על השאלה הזאת היא את. ;)

eliasys

New member
יש

אני חושב ששוקור צודק אך בכל זאת אענה לך גם זה סוג של דו קיום, רק שבדו קיום הזה, רק צד אחד חיי, השני מנסה ליצור לעצמו חיים. אני נגד פיגועים בכל צורה שהיא. אך שימי את עמצם במקום

בת-עמי

New member
שוקר אני חושבת שאתה יודע מה התשובה

אני כבר אמרתי את זה שאני מאבדת את התקווה לשלום אבל באמת רציתי לדעת מה קורה אם השאר כי אני מכירה שמאלנים שגם מתחילים לפקפק בשלום

B.Shokor

New member
אף אחד לא יכול לדעת..

בת-עמי היקרה.. אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה בעוד כמה דקות, אוליי שלום אוליי מלחמה?!!! אבל כמובן אפשר לנחש.. יש אנשים שאומרים שאף אחד לא יכול להשפע על העתיד, מפני ששאלת אותי אישית אני אענה לך שאני מאמין שהבן-אדם באפשרותו לשנות את העתיד (לפחות את העתיד שלו). כל מה שרציתי להגיד לך, לאבד את התקווה זה הדבר הרע ביותר שתעשי בחיים שלך, תקווה זה כמו ``דם`` - ``אוכל`` - ``מים``, אסור לאבד את זה. בתכ`לס, בשביל לשנות את העתיד אנחנו צריכים לפעול יחדדד, אבל קודם צריך עלינו שנאהב אחד את השני ולא להסתיר את השנאה שלנו בתוך הבטן. שנתחיל לחשוב על המשפטים האלה בצורה היותר רצינית (לפחות לחייך כשאנחנו קוראים את זה) אני מאמין שנוכל להתקדם צעד מאוד חשוב בהיסטוריה הישראלית-פלסטינית. שלך ב.שוקר מ.הפורום

ביילי_007

New member
השאלה פוגעת וגם מעצבנת

בת אל היקרה, זה ברורררררר, שאדם שכותב בפרום הזה הוא בעד שלום. זה ברורררררר, שאדם שכותב בפורם לא ילך ויפוצץ אוטובסים. אז תפסיקי לשאול שאלות מעצבנות. בסדר אני מאמין בשלום - ותמיד יש רגעי שפל וגאות. רק שתדעי שהירח מסתובב בחזרה השפל תמיד נעלם והגאות תמיד חוזרת... יבוא שלום - מתי זה השאלת המיליון דולר (או שקל) $

B.Shokor

New member
רק מיליון דולר? ;-)

ביילי_היקר.. שוב ושוב אני אומר, הפורום הזה לא נועד לאנשים שבעד שלום, אלא לכולם ובמיוחד לאנשים שבעד המלחמה. הבעייה שכל ``אוהבי המלחמה`` אין להם מי שישש וידבר איתם, או שיידריך אותם לדרך הנכונה (מפני שכל המדינה תקועה בבעיות פולטיקיות - וגניבות). הפורום הזה הוא אחד הדרכים להםוך ``את כיוון הראש של האנשים האלה מצד ימין לצד שמאל`` - אז בו נגיד חבר`ה אהלן וסהלן בכל ``אוהבי השלום`` ואנחנו פה בשביל לשנות לכם את הראש. ----- ואגב ביילי, 1. אני לא מאמין ששלום שווה רק מיליון $ ;)?! 2. תודה על הטימל ;). ----- שלך ב.שוקר מ.הפורום

בת-עמי

New member
קוראים לי בת-עמי

וחוץ מזה אני חושבת ואולי אני טועה שיש כאן אנשים שאומרים שהם בעד שלום אבל הם לא בטוחים בזה

קלייר

New member
מאמינה שיש צורך בשלום /כדי לשרוד

ולכן אני זוכרת תמיד את השיר ``אני מאמין באמונה שלמה אך לצערי אין לי במי להאמין שבאמת יביא את השלום וכדי לשרוד בעולמנו הכה מפחיד ואכזרי -אני מאמינה באמונה שלמה בשלום

ביילי_007

New member
אני מאמין שהאנושות בנוייה על..

אני מאמין שהאנושות בנוייה על יחסי גומלין. זה כמו שרשרת המזון: תנסו לדמיין: ישראל נתמכת ע``י ארצות הברית שמתקיימת ע``י הנפט הערבי, שמצרים נתמכת ע``י הכסף של ארצות הברית, מצריים תומכת במדינות ערביות ... אופס! כבר הסתבכתי, אבל אני מקווה שהבנתם למה אני מתכוון, העולם הוא כבר לא עולם - אלא כפר גלובלי קטן - הכלכלה העולמית בנוייה על כל הכלכלות ומה שקורה ביפאן ומצרים משפיע גם על ארצות ברית וישראל וכו... ולכן על כל עמי העולם להיות מאוחדים, למען עתיד טוב יותר. תודה, ביילי

B.Shokor

New member
בחיים יש שני צדדים, צד חיובי וצד של

שלילי.. אני מקווה שאתה יודע שהעולם הזה בנויי על דבר אחד, כך דוגמה למשל: (אתה, האח שלך, האחות שלך, מאמא אחת, ואמא שלך ואחותיה מאמא אחת, ובסוף כולנו שייכים לאלוהים אחד (כל העדות וכל הלאומים). גם העולם הזה בנויי משני מרכיבים בסיסיים, אחד חיובי ואחד שלילי, אין דבר כזה שנקרא כולו חיובי ואת ההפך נכון. חיובי#שלילי= זה יכול להיות חזק-חלש, עשיר-עני, גדול-קטן, וכו.. כולנו יודעים עד כמה זה יכול להיות נהדר שכל עמי העולם יתאחדו, אבל כמו שאמרתי לך העולם בנוי על החיובי שלילי, וחייב להיות אי-הבנה בין העמים, משהו כמו מדינה חזקה ומדינה חלשה, וכל דבר שמבצעת אותו אחת המדינות מפריע על כולנו כי הרי אנחנו שייכים לאותו עולם.

למעלה