יש לי שאלונת
על ערכי בטא

מלימלי

New member
יש לי שאלונת ../images/Emo9.gif על ערכי בטא

היי לכולן
אני חייבת לציין יש לכן פורום נחמד ומזמין אז החלטתי לשאול: *מה היו ערכי הבטא הראשונית שלכן? אז למה אני שואלת כי אני חושדת שאולי גם לי יש תאומים. אני בת 25 קבלתי מחזור ב 3/5 אתמול עשיתי בדיקה ביתית והיו שני פסים היום עשיתי בדיקת דם והתוצאה היתה 125 . אז מה אתן חושבות תודה מראש מלי

שרון123

New member
כבר היו שירשורים כאלה../images/Emo13.gif

אבל אני תמיד מוכנה לכתוב שוב את המספר היפה, הבילתי נישכח. שממנו התחיל האושר שניקרא שקד וגיא - 249 - זה היה 12 ימים אחרי ההחזרה. ואחרי כמה ימים (מצטערת אני לא זוכרת בדיוק כמה) - 6400 ומשהו

קרן משם

New member
חברים תכתבו(גם) הפעם../images/Emo124.gif

מבטיחה לשמור את זה הפעם בשאלות הנפוצות ובקישורים כך שלבאים נוכל לתת קישור של ההודעה הנ"ל שתלמד אולי משהו הריוניות מתחילות שתוהות מחד ושאנחנו מאחלות להן הצלחה מאידך...

קרן משם

New member
אבל ....עדיין לא הבנתי למה את...

חושבת שיש לך תאומים....בגלל ה125? אני הייתי אומרת שלפי התאריך ובכלל הכל אפשרי אבל לא הייתי מהמרת לפי בטא (גם לא הזאת) שזה הריון תאומים. אולי אם תקווי ותאמיני.... משאלות לב מתגשמות לפעמים (אצלי הם התגשמו) הייתי הולכת ישירות לעשות בדיקות דם!! האומדן היחידי לאמת/להפריך את הרגשתך היא US בהמשך... הבטא הראשונית שלי היתה 205 וזה היה 13 או 14 יום מההזרעה שעשינו, ילדיי היום בני שנתיים וחצי (שלישיה).
מחזיקים לך אצבעות שתצטרפי אלינו רשמית עם 2:)

מלימלי

New member
תשובה לקרן משם

היי, למה אני חושבת מכמה סיבות: *חברה שלי שלומדת אחיות אמר לי שזאת בטא יחסית גבוהה. * יש גם לבעלי וגם לי תאומים במשפחה והבנתי שגם גנטית זה אפשרי. * ואולי זה סתם תחושת בטן או משאלה. נלי

*שיר

New member
בעלך לא קשור לעניין ../images/Emo3.gif

תאומים זה עניין של ביציות... וביציות יש רק לך....
אני לא עונה לך בעניין הביתא כי לא עשיתי בדיקת דם לבדיקת ההריון

ואני תמיד ידעתי שגם מצד האבא זה

אפשרי. יש לאמא שלי בת דודה שהתחתנה עם תאום זהה (לחתן יש אח תאום זהה) ולהם נולדו בהריון שני בנים תאומים, זהים. נכון שיש גם במשפחה שלנו-שלה תאומים אבל תמיד הבנתי שמאחר והאבא של התאומים הוא תאום בעצמו יש לזוג תאומים ועוד זהים. יש זוג תאומים (בנים) זהים נוספים שאני מכירה (חברים של אחותי וגיסי) שלאחד התאומים יש שלישייה, אבל זה כבר סיפור אחר - פה מדובר על הפרייה. במקרה הראשון זה היה הריון ספונטני (התאומים היום כבר בני 30+)

anat30g

New member
זה כל כך זניח

המקרים האלה של תאומים זהים שיש להם תאומים זהים... מה שכן יודעים - ולא יודעים להסביר למה, זה איך במשפחות שהאב הוא תאום (מכל סוג) יש 4% יותר תאומים, מאשר באוכלוסיה הכללית... אבל המספר הוא רק 4% יותר מאשר באוכלוסיה הכללית, ולא מספרים גדולים יותר... תאומים זהים שיש להם תאומים (מכל סוג - זהים ואחווה גם יחד) עומד על 2% יותר מהאוכלוסיה הכללית... תאומות זהות לעומת זאת עומדות על 4% יותר... בעוד שתאומות אחווה שיש להן תאומים במספרים קופצים לדו ותלת סיפרתי...

אצלי ../images/Emo13.gif

ביום ה-12 מיום ההחזרה נמדד 206 ... אחרי יומיים 652 ... עד היום יש לי את הפתק הורוד הקטן הזה ..הולך איתי לכל מקום בתעודת זהות שלי ... היום התאומים שלי (בן ובת) בני 4.5 (שנים)

קרן פ

New member
בטא 298, 12 יום אחרי החזרה

וזה התחיל כהריון שלישייה. קרן

noam125

New member
מלי תחזרי אלינו עם תשובה כשתדעי.

אני לא בדקתי בטא (לא עשיתי טיפולים) אבל עוד לפני בדיקת הרופא ידעתי שיש לי תאומים. (בבדיקה הביתית הקווים הופיעו תוך שניה בצורה מאוד בולטת - ובד"כ צריך לחכות דקה נדמה לי) בכל מקרה בבוקר של הבדיקה היה לי ברור שיש שם שניים לפחות.

*שיר

New member
חחחח....גם אצלי הם הופיעו אחרי שניה

רק שאני לא הייתי מספיק אינטילגנטית להבין מה זה אומר
הייתי צריכה את ה
על הראש מהרופא כדי להבין

noam125

New member
לא הייתי צריכה את הרופא

באולטראסאונד ישר ראיתי שני כתמים, והוא היה צריך להרגיע אותי שאשכב בשקט עד שהוא יוודא שאין עוד כמה...

גם אצלי, אבל...(סתם הערת אגב)

דוקא בהריון הראשון, היחידאי...ממש תוך כדי ביצוע... בפעם השניה זה דוקא לקח יותר זמן.

למעלה