יש לי שלושה..וההתלבטות גדולה..

תמר155

New member
יש לי שלושה..וההתלבטות גדולה..

אני בשבוע שמיני ויש לי שלושה עוברים עם דופק, לאחר טיפולי פוריות. כל רופא שהתייעצתי איתו אומר שצריך לעשות דילול
אנחנו מתלבטים בטירוף,מיותר לציין. עשיתי חיפוש בפורומים של הריון כדי למצוא פרטים על דילול ואת זה מצאתי. מה שלא מצאתי זה דעות של רופאים שאומרים שאפשר להשאיר שלושה ,או דעות של נשים שהחליטו ללכת נגד עצת הרופאים ולהשאר עם השלושה. אם מישהי תוכל לתרום לנו מנסיונה.....אנחנו שומעים רק על בעד דילול,אבל רוצים לשמוע גם נגד (פחות מההיבט המוסרי,כי זה ברור לנו,אלא אם מבחינה רפואית יש גם טענות לצד השני) תודה,וכל הכבוד למי שהצליחה לקרוא עד הסוף

קרן משם

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

בדף מספר 2 של הפורום ישנה הודעה שכתב 1515 מהתאריך ה11.12 אני לא מצליחה לקשר [לא רואה את שורת הURL משום מה] בתגובה לשאלתו קישרתי אותו למאמר בנושא הפחתת עוברים במאמר זה תוכלי למצוא דיעות לפה ולשם והרבה כתבות מהרשת. אני אמא לשלישיה שחגגו 5 לפני חודש גם את הסיפור [המורכב!] שלי ניתן למצוא באותו המאמר וגם את דעתי בנושא הפחתת עוברים. לך מאחלת בהצלחה בהמשך ההריון וחשוב מזה השלמה עם כל החלטה שתבחרו בה
נשמח לעדכונים קרן

אחות של חברה טובה שלי היתה בהריון

עם שלישיה והרופא המטפל שלה אמר לה לעשות דילול. היא אמרה שהיא אפילו לא חושבת על זה, אז הוא אמר שהוא מסרב לטפל בה. היא אמרה לו: "יש עוד הרבה רופאים". היום היא אמא לשלישייה מקסימה ובריאה. אני אישית לא הייתי עושה שום דילול אלא אם (חלילה) אחד העוּברים עם מוּם כלשהו. אגב, בלי קשר לכך שהיו לה שלישייה, היא קיבלה רעלת הריון וגופה כמעט קרס, אבל שוב, היא עברה את זה (יש לזה לצערי השלכות עד היום) ומגדלת שלישייה נהדרת. שיהיה לך בהצלחה והמון אושר, אמא של אסף ויואב

רק את יכולה להחליט

וחשוב שתדעי את ההשלכות של דילול ושל השארת כל השלושה. אף פתרון לא מבטיח לך הצלחה. לכל החלטה יש יתרונות וחסרונות. אני יודעת שהרוב המוחלט של הרופאים בעד דילול. לא מכירה רופאים שתומכים בהחלטה להשאיר, אבל בטוח יש. מה שכן - קחי בחשבון שאת צריכה להיות בשמירה רצינית במהלך ההריון ולתת לגוף שלך את כל הסיכויים לגדל את השלושה עד לשבוע מכובד כדי לא לצאת בסופו של דבר קרחת מכל הכיוונים. שתהיה החלטה קלה!

למעלה