יש לך עצה בשבילי?

BRAND NEW 3

New member
יש לך עצה בשבילי?

אפי היקרה, אני והחבר הכי טוב שלי לאט לאט התרחקנו, היינו חברים ממש ממש ממש ממש קרובים ולאט לאט הוא התרחק ממני , אמרתי לו על זה והוא אמר שזו רק תקופה כזו הבעיה שהתקופה הזו נמשכת הרבה זמן... הוא תמיד אמר שהוא מת עליי ואכפת לו ממנו ופשוט זו סתם התרחקות וזה יעבור אבל בינתיים אנחנו כבר הרבה זמן ממש רחוקים, וזה מאוד עצוב לי, אני נורא מתגעגעת אליו. אבל כשראיתי שהוא המשיך בחיים שלו הבנתי שאולי הוא בכלל לא רוצה לחזור להיות בקשר איתי. היום בערב יצא לי לראות אותו, וכל הגעגועים אליו רק התחזקו. דיברתי איתו אבל הרגשתי שהוא כ"כ רחוק ממני. ובסוף שלחתי לו הודעה ואמרתי לו שאני רוצה שנחדש את הקשר ושאני מתגעגעת אליו ורוצה שנחזיר את הקשר שהיה לנו ושאלתי אותו אם הוא מתגעגע אליי, הוא אמר שכן. אני לא יודעת, אני מרגישה שהשפלתי את עצמי, כי הוא יכל לעשות בדיוק את אותו הדבר אבל הוא לא עשה. עכשיו אני לא יודעת מה יהיה ואם הוא ירצה שנחזור להיות בקשר למרות שהוא אמר שכן, מצד אחד אני מרגישה שעשיתי טוב לעצמי כי באמת שאני מתגעגעת, ומצד שני אחרי כל מה שהיה שהוא לא היה בסדר אני זו שבאה ויוזמת את חידוש הקשר. אז שווה לי לתת לזה עוד צ´אנס או שעדיף לנסות לנתק כל קשר איתו לעבור הלאה? ניסיתי את זה וכמו שאתם רואים זה לא כ"כ הלך... מה לעשות?!

איך אני אוהבת את זה

"הוא לא היה בסדר" "אני זו שביקשתי סליחה ראשונה" "הוא לא מבין אותי" - מה יבוא הלאה? "תבעתי אותו כי הוא לא העלה על דעתו שאני עלולה להיפגע מזה שהוא לא ניחש שאני מתגעגעת"??? שימי לב, נערתי, לא חשוב מה היה , תחליטי בעצמך מה את רוצה לעשות, כי אני בטח לא אחליט בשבילך - לא משלמים לי מספיק בשביל זה. אם כיף לך איתו, את מתגעגעת אליו, ותודה לאל הוא הסכים שתחזרו להיות בקשר - אחלה, לכי עם זה, ותעזבי הושפלתי - מושפלתי. אם קשה ומשקעי העבר מכבידים על כתפייך הצרות אך החסונות, תעזבי אותו בשקט ותחפשי לך חברים חדשים. את צעירה מדיי כדי להתחיל לחשב מי אמר למי, מי התחנף ראשון, ומה היתה הדקה !!! שאלה יהיו הצרות שלך.

למעלה