יש לכם רעיון לתוכן "עמוד הבית"?

רונה ה

New member
יש לכם רעיון לתוכן "עמוד הבית"?

שלום, בימים אלו אני מקימה אתר (בעזרתו המקצועית של בונה אתרים, כמובן). הכנתי את חומרי התוכנן. כעת, אני מתלבטת מה כדאי להכניב לעמוד הראשון: "עמוד הבית". אשמח לרעיונות אם יש
תודה

tlingit

New member
לדעתי ../images/Emo13.gif

כדאי שהציר המרכזי לדף הבית שלך יהיה סביב מה אפשר יהיה לקבל מהשהות באתר שלך. כי מי שמגיעים לדף הבית צריכים להחליט מה לעשות הלאה - האם להכנס לשאר הדפים באתר או לגלוש הלאה... אם תוכלי להראות להם כבר בדף הבית סיבות ותועלות נחוצות להם, תיצרי למעשה את המניע שלהם להכנס פנימה ובכל מקרה: תתחדשי !
הקמת אתר היא זמן מרגש מאד...

רונה ה

New member
תודה ../images/Emo9.gif זהו בהחלט שלב מרגש בהתפתחות ...

תודה לך, צדקת זהו בהחלט שלב מרגש בהתפתחות הקריירה האימונית שלי. הכיוון שהעלית נראה לי בהחלט מתאים. אני מניחה שמה שאפשר לקבל מהשהות באתר שלי זה ללמוד על אודותיי ועל אימון לקרא מה שמתאמנים אחרים מספרים ואולי גם כמה מאמרים. השאלה שלי: האם זה מספיק? ומשהו אחר, אולי פספסתי איכשהו, אבל אין פה פרטים שלך? ככה לדעת מי האדם מאחורי השם שתומך בפורום הזה? מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך, רונה

adih770

New member
מה את אוהבת? מאנשים אומרים לך שאת טובה בו?

אם תעני על שני שאלות אלו , וכן תגלי שיש הלימה בניהם. זהו כנראה הדבר המקום שבו את גם טובה וגם אוהבת. שם נמצא הערך הגבוה ביותר שיש לך לתת. עכשיו חשבי מי עשוי לצרוך זאת ? האם יש קבוצה או אפיון כל שהוא שאת רואה מול ענייך? נסי למסור את המסר שיהיה הכי ברור עבורם ... אשמח לשוחח איתך על כך.

רונה ה

New member
תודה לך עדי אבל אני נמצאת אחרי השאלות האלו

יש לי נישת אימון וקהל יעד וברור לי לגמרי הכיוון המקצועי. אנסה לחדד את השאלה שלי: מה נכון וכדאי שיהיה כתוב בעמוד הבית דווקא? בכל אופן תודה על התשובה והנכונות לעזור

רונה ה

New member
תודה לך, בהחלט מסביר

אתרים מרשימים, אהבתי את המילה "איפשור" - מונח נפלא ומתאים גם לדעתי.

מוזמנת להציץ באתר שלי - בחתימה.

דף הבית הוא השער. שער צריך להיות מזמין, מעניין, מסקרן. תכניסי אליו גם את המידע שחשוב לך ביותר שהפותח יתקל בו לראשונה. שיהיה בהצלחה.

רונה ה

New member
תודה, ברור ומובן כעת

האתר שלך מקסים, מושקע, רציני, מזמין מאוד.

למעלה