יש לנו סיכוי לנצח במאבק?

יש לנו סיכוי לנצח במאבק?

הייתי בשמחה הולכת ללמוד במקום שיותר מסמפט ומעריך את החוקרים שלו אבל כבר התחלתי את המחקר כאן והמנחה שלי מעוניין שאמשיך לדוקטורט. בכיף הייתי ממשיכה לדוקטורט (אני רואה פוטנציאל אדיר במחקר שלי). הבעיה היא שאין הסכם ביני לבין האונ' שמבטיח לי עבודה וזכויות סוציאליות, שיאפשרו לי להמשיך את המחקר שלי בשקט ולהקים משפחה בשנים הקרובות בלי לדאוג ששנה אח"כ האונ' תעביר את המשכורת שלי לדוקטורנט חדש שהחליטה ללכוד ברשתה. ממש לא בא לי להתקע באמצע המחקר עם האפשרויות העלובות של למצוא עבודה בחוץ ולנסות באותו זמן לעשות דוקטורט או פשוט להיכנס לחובות. בקיצור, לאור הקיצוצים חסרי התוחלת ונטולי ההגיון של האוניברסיטה, אני שוקלת לנטוש את המחקר שלי וחבל. המחקר הוא פריצת דרך בתחום רפואי והיה מועיל לחתך גדול באוכלוסייה. לנשיא, לרקטור ולכל מי שאחראי על הצעדים המחפירים בהם נוקטת האוניברסיטה - תתביישו ותתבגרו!!! צעד ממש חכם להרביץ לחלשים, אולי תקצצו מהמשכורות השמנות שלכם ושל הצוות המלבב שלכם? לחברי הוועד החרוצים והנהדרים, אנחנו איתכם. תחזירו לנו את היכולת להתקיים בכבוד כעוזרי מחקר וכזוגות צעירים שבהחלט יש להם צרות אחרות בחיים...

אנחנו ננצח ו...תודה

תודה על התמיכה אנחנו קצת מסמיקים מהמחמאות את מוזמנת אלינו למשרד והצטרפי למאבק we need you

למעלה