יש מישהו היה אתמול בהופעה של פול מקרטני

יש מישהו היה אתמול בהופעה של פול מקרטני../images/Emo35.gif

אחי ואשתו היו שם וחברה שלי שמאוד אוהבת את הביטלס. הבנתי שהיה ממש כיף. מי שהיה מוזמן להעלות חוויות. אליי, באופן אישי, זה לא "דיבר" מי יודע מה. (מעריצי הביטלס- לא להרוג אותי מראש...) הבנתי שמלאני, דרך אגב, מאוד אוהבת את הביטלס. חבל שכשמלאני הייתה בארץ לא היה כזה באז ויחסי ציבור אפילו חצי ממה שיש עכשיו כשפול נמצא
זה נורא מצחיק אותי. ראיתי בעיתון תמונה שצילמו אותו ואת החברה שלו משתזפים ואז למטה היה כתוב: "רק הכתבים של עיתון "פנאי פלוס" הצליחו לצלם אותם". שומרים על זכויות יוצרים... חחח

../images/Emo214.gifלא הייתי אבל

בהתחלה רציתץי לקנות כרטיסים להורים שלךי מואז הבנתי שממש לא כדאי! לפי מה שהבנתי היה ממש בלאגן חחחחחחחחחחחחחח הם הסתפקו בלראות בעיתון! באמת חבל שכשמל הייתה בבארף לא היה יותר יחסי ציבור אני אישית לא ידעתי שהיא הייתה פה עד לפני חודשייים... ככה שזה אומר משהו די לרעה על "יחסי הציבור" שהיוו

אני הייתי. כמות ההתלהבות בציבור פרופורציונלית

לפרסום ולהצלחה של המוזיקאים, במקרה הזה. היה לי כיף, אבל למרות שאני מעריצת ביטלס ופול יותר מהרבה אנשים שהיו שם, אני לא בכזו אקסטזה מההופעה כמו כל השאר. מבחינתי הכל היה מקצועי, מתוכנן ומושלם מדי. אני חושבת שדווקא בגלל שלמלאני אין קהל כל-כך גדול בארץ, זה יכול להיות מאוד אישי ומרגש, אם היא תבוא. ובלי קשר - חברה שלי חזרה מקנדה והביאה לי את "This Time"

britmel

New member
../images/Emo13.gif נחמד שנהנת ....

אחותי גם הייתה ומוד התלהבה :) ובקשר למל אני בספק גדול אם היא תבוא לארץ.. חח הלוואי אמן :) תתחדשי על
this time הוא מצויין
ברוכה השבה
חג שמח ושנה טובה :)

../images/Emo214.gif לא הבנתי אותך...

"אני חושבת שדווקא בגלל שלמלאני אין קהל כל-כך גדול בארץ, זה יכול להיות מאוד אישי ומרגש, אם היא תבוא." מה זאת אומרת? שהיא תבוא להופיע מול 10 אנשים? זה נמכון שזה יהיה אישי וכייפי אבל זה נשמע לא הגיוני...............

../images/Emo214.gifבואי נהיה קצת יותר מציאותיים

נכון לעכשיו זה לא נראה שהיא תגיע... גם אם כן כמה כבר יבואו? אם כל הכבוד לזה שהיא חמודה והכל אבל נכון לעכשיו לא הייתי מציעה לה לבוא כי תכלס זה לא יעשה כ"כ הרבה רעש או יכל להיות שזה בכלל לא יעשה רשע... אני בספק בכלל אם יגידו משהו... מלאני באמת מתוקה והכל אבל לא נראה לי שכדאי שהיא תגיע! למרות ש.... הייתי ממש אבל ממש רוצה שהיא תבוא!

britmel

New member
../images/Emo45.gif צודקת...:) את מוזמנת לבוא איתנו לאנגליה

עוד כמה שנים... :) או שנה הבאה איך שזה יסתדר... :)

../images/Emo214.gif בכיף אבל...

שנה הבאה אני בצבא חחחח אני נאסע אולי בעוד כמה שנים חחחח בינתיים נותר לנו להסתפק בלראות תמונות מחו"ל

britmel

New member
אכן כן...:)

ואני מתחילה ללמוד עוד כמה שבועות :) אכן תמונות ווידאוס

britmel

New member
במכללה ../images/Emo13.gif

תל חי רב תחומי - מדעי ההתנהגות - :)

למעלה