יש מי שעדיין מאמין במונוגמיה?

טכנולוג

Active member

בעשור האחרון עולה יותר ויותר למודעות האופציה של יחסים א-מונוגמיים בהסכמה. הכוונה היא למערכות יחסים שבהן בני הזוג מסכימים לאפשר האחד לשני להיפגש עם אחרים למטרות מיניות ו/או רומנטיות, בשקיפות ובהסכמה מלאה. המדריך הזה מוגש לאלו מבינכם ששוקלים לפתוח את הקשר, אבל חוששים, מתלבטים ולא יודעים איך לעשות את זה נכון >>>>>>>>>>>> כאן :cool:(y)(n)

דקל נור*

Well-known member

בעשור האחרון עולה יותר ויותר למודעות האופציה של יחסים א-מונוגמיים בהסכמה. הכוונה היא למערכות יחסים שבהן בני הזוג מסכימים לאפשר האחד לשני להיפגש עם אחרים למטרות מיניות ו/או רומנטיות, בשקיפות ובהסכמה מלאה. המדריך הזה מוגש לאלו מבינכם ששוקלים לפתוח את הקשר, אבל חוששים, מתלבטים ולא יודעים איך לעשות את זה נכון >>>>>>>>>>>> כאן :cool:(y)(n)

בכל מקום היום במדיה מטפטפים לנו שזה בסדר, טבעי ואפילו רצוי להיות א-מונוגמיים. בעוד שנה מהיום, הפורום הזה יהיה פיהוק אחד גדול ונוכל להופיע בו מזוהים.

אבח"י

Well-known member

בעשור האחרון עולה יותר ויותר למודעות האופציה של יחסים א-מונוגמיים בהסכמה. הכוונה היא למערכות יחסים שבהן בני הזוג מסכימים לאפשר האחד לשני להיפגש עם אחרים למטרות מיניות ו/או רומנטיות, בשקיפות ובהסכמה מלאה. המדריך הזה מוגש לאלו מבינכם ששוקלים לפתוח את הקשר, אבל חוששים, מתלבטים ולא יודעים איך לעשות את זה נכון >>>>>>>>>>>> כאן :cool:

פוליגמיים. מונו, בי, פולי

Ellis Murphy

Well-known member

לדעתי נישואים פתוחים או "מאפשרים" לא מתאימים ל 99.9% מהאנשים בגלל שכך התפתחנו אבולוציונית.
לדעתי אנחנו בנוייים לקשר "מונוגאמי" ברוב הזמן עם "סייגים" ו- "חריגות" פה ושם...

אישון34

Well-known member

במהות אני אדם מונוגמי.

אני מתגעגע למונוגמיות שאני רוצה.

אישוניאיש.
חי את הגעגוע.

Yakir4179

Well-known member

אני אומר מי שמכיר או מכירה את עצמה ועצמו ,ויודע שלא מסוגל להיות נאמן אז שיפתחו את הקשר ליחסים פתוחים !
רק מי שדתי או מסורתי לא מומלץ לו כי כל חדירה לאישה מגבר זר הוא צריך להתגרש ואסור לחיות ביחד,אלא רק אם היא נאנסה ברחוב למשל ולא נכנסה לצימר!
הייתי בקשרים כאלו זה מוריד מימך לחץ ,בסופו של דבר הכל תלוי עם בני הזוג אך הם!

אני לא מאמין במונוגמיה. לפחות במה שקשור לסקס וריגושים. יש לנו צרכים שצריך לספק.....

הבעיה המרכזית היא שבגיל צעיר אנחנו לא יודעים את זה. אנחנו מאוהבים, חרמנים, בת הזוג או בן הזוג מספיקים לנו וברוב המקרים בכלל לא חושבים על אופציה אחרת. אני זוכר שכשהתחתנתי הייתי בטוח לגמרי ש"בוגדים" הם מין סוג של חלאות המין האנושי, שרק גברים בוגדים, שלי זה לא יקרה.... טוב נו, בגלגול הבא....

טכנולוג

Active member
אצלי זה ככה: הכרנו בגיל 18|@|, והתחתנו בגיל 25, כמו הרבה לפני ואחרי בגיל 30 התחלתי לבגוד8-):...בגיל 50 התגרשתי.:unsure:

לא קראתי אבל ב- 4 צעדים לאושר המושלם בזוגיות
הגיעו ימות המשיח.

מעניין מה קורה שם בחדרי חדרים
כשאחד מבני הזוג מתאהב?!
או מה קורה כשאחד מסכים מחוסר ברירה?

מאלף שבלולים

Well-known member
לא קראתי אבל ב- 4 צעדים לאושר המושלם בזוגיות
הגיעו ימות המשיח.

מעניין מה קורה שם בחדרי חדרים
כשאחד מבני הזוג מתאהב?!
או מה קורה כשאחד מסכים מחוסר ברירה?
זה יכול להחזיק כמה שנים אבל אני מאמין שבאיזה שהו שלב זה יפרק את התא המשפחתי.
אושר מושלם? מה זה?

זה לא מפרק אם עושים את זה בתבונה ורגישות.
העולם מלא בסיפורים כאלה של "אני לא אתאהב", "לי זה לא יקרה", "אנחנו נעשה את זה חכם ומדויק"
(מספיק טיפש אחד בשביל לשרוף יער שלם)
והנה ברוך ה' העולם מלא סיפורי אהבה ולבבות שבורים
כן, גם אלה מעולם הפולי.

טכנולוג

Active member
תמיד יש אהבה, מה זאת אהבה? סקס נטו נטול רגשות = עדיף לעשות ביד, אם היא מוצצת טוב ושואובת נהדר אני ממש מתאהב :love: |ליצן| :cool:

נסיך.333

Well-known member
"תאונות" (מבורכות לרוב) של התאהבות קורות, זה לא בדיוק בשליטתנו..
הגיע זמן "להיפגע" כבר..

alongrin100

Well-known member
הקונספט של מונוגמיה קרס יום אחרי שהוא הומצא.
זה לא סתם שהאיסור על בגידה הוא האיסור היחידי שמופיע פעמיים ב-10 הדיברות.
"לא תנאף" ו-"לא תחמוד אשת רעך"

למעלה