יש מקום לעוד אחת???

יש מקום לעוד אחת???

אני מציצה כבר כמה ימים החלטתי להשתתף... יש לי שאלה שאני לא בטוחה שזה המקום אבל אני מעדיפה לשמוע מכאלה שעברו את זה מאשר לכתוב את זה בפורום מומחה... יש לי ילדה בת שלוש וחצי בערך היא לא גדלה מעולם עם אביה היא נולדה לגירושים... אני גרה אצל ההורים כך שמשפחה חמה יש לה הקשר עם הגרוש טוב למדי (לפחות בתקופה האחרונה) ולמרות כל החום והאהבה והפינוק יש לי בעיה איתה היא לא מוכנה להישאר רגע אחד לבד היא תמיד צריכה להיות ליד מישהו (כמו חרדת נטישה) היא לא נותנת לי או להוריי רגע אחד של שקט היא לא משחקת לבד היא תמיד צריכה להיות לידינו והיא לא מפסיקה לדבר ולשאול שאלות היא מדברת עד שיש לנו כאב ראש... למישהו יש פתרון??

תשאלי מי זה , תשאלי מי זה

ככה , לא משנה באיזו שעה של היום , כבר שבועיים ג´וניור מזהיר אותי לפני כל פתיחת דלך הכניסה. ניסיתי לפשפש בזכרוני , ולא נתקלתי בשום אירוע טראומתי עד שנזכרתי באיזה ביעוטון קטן שהתעורר ממנו איזה לילה , שכאילו נכנסים לנו גנבים הבייתה. אולי כן קשור לאירוע ספציפי ואולי לא קשור לחדוריות שלכם (משפחה חמה ואוהבת , את אומרת , איזה כייף
) , ואולי קשור לגיל , כזה מן גיל שצמוד לסינור ואול קשור לאופי ה"משפחתי" שלה , כן גם בגיל כזה יש אופי. לא חושבת שככה אפשר לשים אצבע על הנקודה הקובעת. אז את צריכה לשאול את עצמך כמה שאלות אולי. האם תמיד זה היה ככה , או התחיל פתאום בעקבות איזה אירוע? האם באופן כללי אין שום בעיה אחרת? ה אם בלילה היא כן ישנה במיטה שלה , בנפרד? האם יש לך בסיס להשוואה עם ילדיןם אחרים בגילה , או לפי מה שאת שומעת מאמהות לילדים אחרים בגן? האם היא הולכת לגן - מה אומרת על כך הגננת , אם בכלל? מה קורה בגן כשאת לא איתה , האם אז היא עצמאית? אם היא לא הולכת לגן - למה לא? (אני מניחה שכן). האםיש לה מספיק אמצעי גירוי ועניין ולמרות זה היא צמודה למבוגר? וכן הלאה וכן הלאה. ברוכה הבאה
ומדברת , מדברת , מדברת? טוב זה מוכר , בשביל מה יש לה פה?
(זו הייתה התשובה של ג´וניור בגיל שלש כששאלתי אותו למה הוא לא מפסיק לדבר.)

שלום ../images/Emo140.gif

אי אפשר לעברת את הפור יו הזה???? |לך| בקשר לחרדת נטישה נראה לי שאביגיל ענתה/ כיוונה אותך היטב בקשר לדיבור- ילדים בגיל הזה וישלחו לי על המילה הם מאוד מאוד מאוד מעצבנים, דברנים אמיתיים. אין מה להרתע מזה לשאול שאלות ולהקשר למשפחה זה נהדר, תזכרי בזה כשהיא תהיה בת 14. עדיף ילדה פתוחה ואוהבת אדם מאשר ילדה מנוכרת, סגורה ושתקנית.

גילה37

New member
בסרט הזה כבר הייתי ../images/Emo13.gif

אני גרושה 15 שנה כשהבת שלי היצתה בת שנתים ולה היתה ממש חרדת נטישה, היא קמה בבוקר ואבא שלה כבר לא היה ואז היא לא נצתנה לי ללכת שלום מקום והיתה דבוקה לחצאית שלי, אני בניתי לה שעון מקרטון ענק וכל פעם הייתי מסובבת את החוגה לשעה שאני אגיע בערך והיא היתה יודעת שאני אגיע בשעה הזו,והיתה יושבת ומחכה זה מה שסיפרו לי, ולאט לאט היא למדה לסמוך עלי, אבל זה מחייב אותך לעמוד בלוח זמנים ויהי מה כי אחרת את יכולה לגרום ההיפך אני מעולם לא שיקרתי לה תמיד אמרתי לה את האמת שעכשיו אני יוצאת או עכישו אני הולכת לעבודה וכו´ לא ברחתי לה מעולם, היום הבת שלי כבר בת 16 ואני מתה שתידבק חזרה לחצאית שלי אבל היא כבר עסוקה ..... אז שיהיה לך בהצלחה גילה

תמיד נתנו לי

להרגיש , שלא עוזבים לי ת´סביבה הקרובה שלי. גם מהג´וניורים הגדולים ,יש סוג של דבק מתוק שכייף להסניף. למרות העצמאות שלהם. החיבוקים והנשיקות כשהם חוזרים , שווה הכל. ברוכה הבאה גילה
יפה הרעיון של השעון

הילדה עושה את תפקידה ../images/Emo13.gif

שהוא להעשות לנו ההורים כאב ראש
(אבל גם הרבה הרבה נחת) אבל לעניין עצמו - ואולי זה בכלל לא קשור? איך שהוא נראה לי שמשום שהיא נולדה לגירושין, לא אמור להיות לה את הפחד הטבעי מעזיבה. יכול להיות שהתנהגות שלה נובעת בכלל ממשהו אחר. אולי מסיבה כל שהיא היא רוצה תשומת לב? (עוד ילד במשפחה? נכד נוסף להוריך? אולי) אולי קרה משהו בגן (?) שהיא נבהלה (ילדים הציקו לה, הגננת צעקה?) כמובן שאלו הן השערות בלבד. בוקר טוב

למעלה