יש משהו שאני לע מבינה

Naite8

New member
יש משהו שאני לע מבינה

למה דאגי אפ פעם לא מדבר בראיונות/שר הוא ביישנ כזה? חח מה הקטע הסולנים של הלהקה זה טומ ודני? זה מעצבנ אותי

may90

New member
אממממ....

בראיונות הוא כן מדבר.. והוא שר ברקע כזה.. כנראה אין ל קול מתאים לסולו אין לי שמץ אף פעם לא שמעתי אותו שר לבד

DesertRose7

New member
תתפלאי אבל..

יש כמה שירים שהם ביצעו לכבוד הכריסטמס ודאגי שר שם לפחות בית אחד.. לבד!!! (פרטים נוספים בפרטי) ולאט לאט הוא תופס ביטחון - הוא מדבר הרבה יותר מאשר בהתחלה שהוא בכלל לא פתח את הפה.. את שמעת על זה שהוא אמר שהוא רוצה לככב בסרט פורנו?! יאפ.. דאגי "התמי והשקט" אמר את זה!!

loner in love

New member
חחחחחחחחחחח כפרה עליו...

הוא בהחלט "השתפר" אם אפשר לקרוא לזה ככה בהתחלה הוא בכלל בכלל לא דיבר וכל פעם שהיו פונים אליו הוא היה מחייך חיוך מבויש כזה ועושה טובה להוציא צפצוף מהפה (ע.ע הראיון הראשון שלהם בCDUK) עכשיו הוא מדבר הרבה יותר, אומר הרה יותר שטויות
ושר!! זה התחיל בזה שכשהוא עשה ליווי הוא התחיל לשיר יותר חזק כדי שאשכרה ישמעו אותו.. כי בהתחלה בקושי שמעו אותו בליווי, והמשיך בבית סולו ב2 או 3 משירי קריסמס שהם חידשו הוא איפלו התחיל להגיד תודה בסוף ההופעות
(אבל עדיין רק בחלק...) אני כלכך גאה בו... דאגי שלי גדל

Naite8

New member
חחחח

תגובה לכולכנ ווואייי יא קרועות הרגתנ אותי תודע על ההסברים המפורטימ אממממ אבל עדייננננ לא ראיתי אותו מדבר כמעט :( אני רוצה לשמוע את הקול שלו !!! איפה אפשר להוריד את השירי קריסטמס?

Naite8

New member
נממ

רציתי לנסות אותכ בכל זאת חח טופ .. הוספתי אותכ למסנ

למעלה