יש עוד אנשים שלא מאמינים בשילוש?

mumin

New member
יש עוד אנשים שלא מאמינים בשילוש?

אם יש כאן עוד אנשים שהיו בקשר או שהינם בקשר עם עדי-יהוה, אשמח לדבר אתכם. בנוסף, אם יש עוד אנשים שמאמינים בישוע, אך לא באמונת השילוש- אשמח להכיר גם אתכם. אני אשמח בנוסף גם להכיר אנשים שמאמינים בישוע ומתנגדים לנשיאת נשק והתגייסות לצבא,(בכלל זה גם הצבא הישראלי) [בניגוד ליהודים המשיחיים בארץ שקהילותיהם מעודדות גיוס לצבא ועוד ליחידות קרביות]. ישוע אמר :"כל האוחזים בחרב-בחרב יאבדו".(מתי כ"ו:52) על פי ההבנה של היהודים המשיחיים,נראה כי מלחמת העולם הראשונה היא מופת למשיחיות אמיתית- הם דוגלים בחובת האזרח למדינה, גם כאשר היא בניגוד לצו של אלוהים, כך שחייל משיחי שהתגייס לצבא וטבח באחיו המשיחי שהתגייס לצבא מן הצד השני- מילא את חובתו. חייל משיחי ישראלי שירצח בטעות או כחלק מאותה מערכת את אחיו המשיחי הפלסטיני כנראה גם הוא בסדר לפי השקפה זאת... עצם הנוכחות של אנשים שמאמינים בישוע בקרב צבא, כמו כל צבא אחר, שרוצח גם חפים מפשע, בין אם זה מטעות ובין אם זה תוך זלזול בחיי אדם, נושא על עצמו דם נקי. אני באמת לא יודע כיצד התפתחה צורת חשיבה מליטריסטית כזאת בתוך האמונה המשיחית. שלא יובן לא נכון, אני לא תומך בהתגייסות לצבא הפלסטיני, אם היה קיים, אלא- אני חושב שאם אנחנו רוצים להיקרא מאמינים בישוע, שר השלום, אסור לנו להתגייס לאף צבא כלשהו.או לתמוך בצד פוליטי/צבאי כלשהו. איזה אחווה או אחדות יכולה להיות בין מאמינים שאנחנו עדיין קשורים למדינות הלאום שלנו וסוגדים לה? כשהשטן הראה לישוע את כל ממלכות תבל, והציע לו לתת לו אותן אם רק ישתחווה, ישוע סירב. ניתן לראות שישוע לא תיקן את השטן, אכן, כל המדינות והשלטונות הפוליטיים של העולם הזה, (בהן גם מדינת ישראל) נשלטים על-ידי השטן. אם זה לא היה שייך לשטן, לא היה בכך שום סוג של פיתוי עבור ישוע.

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifמומין ודהאמא ברוכים הבאים..

נשמח אם תשתפו אותנו באימונה שלכם דהיום
ובכלל שתמצאו פה תשובות לשאלותיכם

lion 7

New member
ברוך הבאים לפורום נצרות משיחית

ומצטרף עם שיפרד בקבלת הפנים כאן , בתקווה לתרום מהידע שלך דהאמא יקר, כפי שהכרנו אותך בעבר בכל תחום , ולמומין היקר להבא אנא ממך, גם לנסח מחדש צורת ההודעה, לכתוב על אמונתך ממבט של עד מעדי יהוה , ולא התגרות או מציאת עדים כאן, מי מאמין ולא בשילוש (זה צרם לי במיוחד ,אם כי היינו בסרט הזה של אינספור ויכוחי סתם חסרי טעם יבשים, לצערי הרב,) גם לאמונה שלך עם כל הכבוד לה , אולי תנסה למצוא עוד עדי יהוה ותפתחו בעתיד פורום/אתר משלכם , כאן אתה לא יכול להביע נימת זלזול בנוצרים השונים ממשנתך , אלא ברוח האהבה ורוח הסובלנות, כי מוכר לי עדי יהוה ערבים שהם אחלה אנשים, תמיד תראה את הצד הטוב בדת שלך , שהיא לא מתויגת לצערי הרב בקטגוריית זרם ב נצרות. כמו מורמונים, שבתיים ועוד, אם כי רב הדמיון בין פולחני ההתקהלות של אותם 3 דתות לזרמים בפטיסטים הוא רב ודי מבלבל ושונה תיאולוגית מהם , בכל אופן ברוכים אתם וכמובן תכתבו אם כי הכתיבה לפעמים בערבית היא מצריכה תרגום אז תתאזרו בסבלנות, ואם תרצו איזה חומר שיעזור ואני בספק מהמומחיות של דהאמא שבא לבקר כאן , אולי איזה דברי אקטואליה חומר נוצרי שהוא בהחלט ים ואנו טיפטיפה על החוף, אז בהחלט ישמח אותנו שאתם איתנו כאן . . . . . . אהלן וסהלן/ברוכים הבאים . . . .

למעלה