יש פה מישהו שאוהב ומתגעגע לג'ורג'?

כמהאפשר

New member
ממש לא.

לדעתי הוא ממש לא הצליח לשחק.
יש מעט מאוד הומואים שיכולים לשחק סטרייט והוא לא הצליח לעשות את זה.

gdesign

New member
לדעתי ההפך מזה

הוא שיחק מעולה גבר סטרייט, אני אישית נורא אהבתי אותו ואת איזי ואת האהבה ביניהם, בכל הסצנות שלהם ביחד הרגשתי את המשיכה שלהם! זה מוכיח לי שהוא יודע לשחק טוב מאד, כגבר הומו לגרום לצופה להאמין כמה שהוא נמשך לאשה! עובדה שהנשיקה במעלית עם איזי, הייתה אחת הנשיקות הלוהטות בכל הסדרה, זה ממש מפליא אותי מה שאת אומרת

כמהאפשר

New member
אני זוכרת שאפילו בלימודים

כאשר ביקשו מאיתנו להביא דמות שלא מצליחה לעשות עבודת משחק טובה, לקחתי אותו ולא היה אדם אחד, כולל המורה שלא הסכימו איתי.
בעיניי זה ממש היה מחריד.
&nbsp
יש הבדל בין לאהוב את הדמות והשחקן "חמוד, מתוק- וגם זה הוא לא, אבל זה כבר סובייקטיבי מאוד) לבין חשיבה מאוד קרה.
הבן אדם לא משחק טוב.

כמהאפשר

New member
כן, בעיניי הוא משחק גרוע.

והוא לא עובר מסך.
בוודאי בסצינות בינו לבינה ובוודאי כאשר הוא מנסה לזייף תשוקה.
&nbsp
זו דעתי.
להבדיל, כן, ובקטע אחר לגמרי-
זה כמו לומר שמספר שחקנים מאוד מפורסמים בארץ ובחו"ל משחקים טוב כי הם מפורסמים או כי הם נראים טוב.
או כמו לומר שספרים מסוימים כתובים טוב, מתורגמים טוב או פשוט עוברים מסך כי הם מפורסמים.
&nbsp
לא. הם לא.

gdesign

New member
זכותך לחשוב ככה

אבל דעתי היא שאת פשוט לא התחברת לדמות שלו בסדרה וזה הכל. מכאן נובע כל האנטי כלפי השחקן.
מה קשור רק בגלל שהוא נראה טוב? בעצמך אמרת שהוא לא עובר מסך, שזה לחלוטין לא נכון, לידיעתך היו המון מעריצים לסדרה בעיקר ב5 העונות הראשונות בגלל ג'ורג'(השחקן והדמות), דובר על כך בכל מיני ראיונות, כשטי אר(השחקן שמגלם את ג'ורג') החליט לעזוב, שונדה ניסתה לשכנע אותו להישאר ולא נראה לי בגלל שהוא שחקן גרוע ולא תורם לסדרה כלום, כולם בסט ידעו שברגע שג'ורג' יעזוב הם יאבדו המון מעריצים וכמובן את הרייטינג! כך זה היה לפי עובדות!
נכון שהיו אלו ששנאו את החיבור בין איזי לגורג אבל באותה מידה היו המון שאהבו את הזוגיות שלהם, מה שגרם כנראה לאנשים כמוך להבין שטי אר נייט מזייף תשוקה זה הידיעה שהוא הומו. ועוד שבעונה רביעית שונדה החליטה שלאיזי וגורג לא תיהיה כימיה שזה עוד יותר אבסורד, כך היא הרגה את הזוגיות שדווקא יכלה לעבור מסך מצויין לא פחות מהזוגיות המוזרה של מרדיט ודרק.
מעבר לזה "השחקן הגרוע" הזה משחק בלי הפסקה בטיאטרון ובברואדוואי, ממשיך את עבודותו כשחקן גם בסדרות כמו האשה הטובה ומשחק בסרט שצריך לצאת השנה בין הדמויות הראשיות, אבל יש מצב שלקחו אותו רק בגלל העיניים היפות שלו אה?;)

כמהאפשר

New member
את כותבת דברים לא קשורים והפוכים ממה שכתבתי.

אני לא יודעת האם פשוט לא הבנת את מה שכתבתי, אבל כמעט כל מה שכתבת הפוך למה שכתבתי.
&nbsp
איזה אנטי כלפי השחקן?
מי נראה טוב? מתי כתבתי משהו על המראה שלו?
&nbsp
מה הקשר למעריצים? ממתי מעריצים מודדים את איכות השחקן או אומנות כלשהי?
איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'.
במאי שאחראי או מנהל רשת במקרה שלו היא בעלת אינטרסים משלה להחזיק שחקן, אבל זה כבר דיון אחר. אין לזה כל קשר ליכולת משחק.
&nbsp
מתי כתבתי שלא התחברתי לדמות שלו?
&nbsp
שוב, את מערבבת בין מספר דברים. אני לא יודעת האם פשוט לא הבנת את מה שכתבתי או שאת מונעת מרגשות, אבל הדברים פשוט לא קשורים למה שכתבתי למעלה.

gdesign

New member
בואי נשים את הדברים למקומם

את בעצמך כתבת שהוא לא עובר מסך! מה הסיבה אפשר לשאול?
"איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'." את מורה למשחק? או אני? לא נראה לי שהדעה שלי או שלך קובעת זאת, אז בואי רגע נחזור כמה שנים אחורה הוא היה מועמד לאמי, בואי ניתן להם קרדיט, או שגם הם לא מספיק מיומנים או מקצועיים כדי להעמיד שחקן טוב למועמדות?
על סמך מה החלטת שהוא שחקן לא טוב? בגלל המורים שלך בבית הספר? הגלל שהוא הומו? בגלל שלא אהבת איך הוא משחק את ג'ורג'?
אני לא רוצה להתווכח על זה, כי אני רואה שזה לא מוביל לשום מקום, יש לך דעה ולי דעה הפוכה, סבבה
לא אני ולא את נקבע בסופו של דבר איך הוא משחק.
אגב הוא משחק בגיל 5 ולמד משחק וכל חייו מוקדשים לבמה ומשחק, תגידו שגם זה לא מספיק בשביל להיות שחקן? אוקיי אז כנראה שבאמת אין על מה להתווכח... זה כמו לומר על בן אדם שלמד כל חייו תכנות, שהוא לא יודע לתכנת...

כמהאפשר

New member
לשאלותייך

בהחלט, יש אנשים שלמדו כל חייהם תכנות ואין להם יכולת לתכנת.
יש להם יכולת טכנית- אבל לא פוטנציאל, לא בסיס, לא חוש לזה ולא דבר מלבד ידע וגם זה לעתים מוטל בספק.
&nbsp
כן, כמו שכתבתי, המורים שלי למשחק כולם הסכימו איתי וכמו כן הכיתה שלי.
שוב, את מונעת מרגש. למה קשורה ההעדפה המינית שלו?
יתרה מכך, זה משעשע בעיקר נוכח העובדה שהיה כאן שרשור בו התווכחתי עם אחת הכותבות שהייתה לה, בואי נאמר, רתיעה מלהט"בים, מה שצרם לי לא מעט.
&nbsp
כמו שציינתי- מעטים הלהט"בים שיכולים לשחק סטרייטים ולעשות את זה טוב. הוא לא אחד מהם.
&nbsp
אני לא מרגישה שיש כאן וויכוח, למרות שבארץ יש נטייה לקחת את הדברים לרמה כזו. זה דיון ודיון יכול להיות ברמה אינטלקטואלית:) עניינית ותכליתית.
כמו שכתבתי, יש משהו שמונע מרגש ויש דיעה קרה, מקצועית, כאשר מחשבים גורמים שבוחנים אותם אחרת.
&nbsp
לא ראיתי את השחקנית שציינת למטה משחקת, אבל ראיתי אחרים שעושים מהם אלילים שמשחקים מזעזע. לעומת זאת יש אחרים שמשחקים מצוין.
שוב, כמו שכתבתי, בדיוק כשם שיש ספרים שעושים מהם רעש כאילו הם היו מינימום... והם רחוקים מלהיות כאלו.
&nbsp

gdesign

New member
בהמשך לתשובותייך

בואי נתחיל מזה שעם כל הכבוד למורים שלך למשחק, המועמדות שלו לאמי היא הוכחה לא קטנה לכך שהרבה אנשים חשובים(מקצועיים אני מניחה לא פחות מהמורים שלך למשחק), נתנו לו את הקרדיט וראו בו כשחקן מוכשר.
אבל מי הם(באמי) לעומת המורים שלך למשחק! שיהיה לבריאות
מעבר לזה נתת את ג'ורג' כדוגמא לשחקן גרוע בבית הספר שלך למשחק? ומי השחקן הטוב מבחינתך אמרת להם? מהאנטומיה גם? אולי למורים שלך כל הסדרה הזו היא לא יצירת מופת מספיק כדי למצוא מתוך הקאסט הזה שחקן טוב? האם המורים שלך ראו את כל הפרקים עם ג'ורג' על סמך מה הם החליטו? על פרק או שניים? הם בדקו לעומק את העניין כדי לשפוט את השחקן כשחקן רע?... אני בספק, גם אם תגידי שכן לא אאמין לזה.
בוא נודע על האמת האנטומיה היא לא סדרת מופת ורחוקה מזה, סדרה ממוצעת + , הסדרה לא מוציאה את מלואה היכולות של השחקנים.
אני שוב מציע לך לראות את הקטעים עם ג'ורג' ששמתי(לינקים), אני לא חושבת שזה משחק רע, בואי נגיד ככה שגם לי יש מושג לא קטן בתחום המשחק והקולנוע, אני לא אפרט כי זה מיותר.
בכל מקרה, בואי נשאר כל אחד עם הדעה שלו ולא נשפוט אנשים סתם, וכן נראה לי שזה סתם, ללא שום בסיס סורי.

כמהאפשר

New member
הבחירה שלך לפקפק בדברים היא שלך,

בסופו של דבר היא קשורה אך ורק אלייך, לא לאף אחד מלבדך.
כל דבר מוציא את יכולת השחקן לשחק, בוודאי תפקיד כזה.
&nbsp
אמי, ו?
את מקבלת כל דבר ב"אמן" במקצוע שאת מומחית בו ויש לך נסיון של שנים ע"ג שנים בו?
&nbsp
אין לי מושג מה הידע שלך ואם אינך רוצה לפרט- זה עניינך בלבד. הבחירה היא שוב, שלך. בדיוק כמו אי האמון שלך.
&nbsp
כמו שכבר כתבתי וחזרתי,
החשיבה והכתיבה שלך לא לוגיים. אני לא יודעת האם את באמת בת 35, אבל קשה לנהל דיון כאשר התחושה היא שמתכתבים עם מישהי בת חצי מזה.
דיון הוא הקשבה, נסיון ללמוד, להפיק, להבין. מצד שני הצדדים.
אני מנסה להידבר איתך והתחושה היא שזה עקר.
&nbsp
בכל אופן, שיהיה המשך יום מקסים.

gdesign

New member
יכולת משחק

"איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'."
הוא קיבל את כל התעודות שלו בלימודים, אני מניחה מהמורים בתחום המשחק.

Confide In Omer

New member
חייב להגיד משהו

"ממתי מעריצים מודדים את איכות השחקן או אומנות כלשהי?
איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'."
&nbsp
שטויות. איכות ויכולת משחק נמדדת על ידי הקהל של השחקן, בין אם מורים למשחק או בין אם זה מישהו שלא למד משחק מימיו. זו אומנות. זה שמישהו מלמד משחק לא אומר שהוא סמכות לגבי מי משחק טוב ומי לא.

כמהאפשר

New member
כן ולא.

עדריות לא אומדת. היא אינדיקטור, אבל היא ממש לא אומרת דבר וחצי דבר.

פעם, אולי, כן. פעם אנשים הסתכלו על הדברים אכן כפי שהם.
היום זה לא אומר דבר וחצי. היום כל הטירוף שבפופולריות של שחקנים, ספרים, סרטים וכו נשען על כלום.

haych

New member
אני חושבת שכמו בכל סוג של אומנות

גם הנושא הזה סובייקטיבי.
אין "שחקן טוב" או "שחקן גרוע" באופן חד משמעי ולכן נראה לי שהויכוח על זה מיותר.
לגבי ג'ורג' לא גיבשתי דעה, אבל דווקא לגבי אלן פומפאו, אותה הבאת כדוגמא לשחקנית גרועה, אני חושבת שהיא שחקנית טובה, ואני מרגישה את זה במיוחד בעצבים שהדמות שלה מביאה לי-היא מצליחה להעביר את הדמות כאדם מעצבן, ולשכנע אותי שהיא כזאת.
ולגבי המשפט האחרון שכתבת, אני חושבת שזה ששחקן מסויים מופיע על הרבה במות ומסכים לא אומר בהכרח שהוא שחקן טוב. יכולים לבחור בשחקן להופיע בהפקה כלשהי פשוט כי הוא מוכר ויכול למשוך יותר קהל להצגה. למשל, עד כמה שאני מנסה להדחיק את זה כי אני מאוד אוהבת את אוואן כדמות ואת קווין מקיד כאדם (לפי איך שהוא מוצג בתקשורת, כמובן, לא מהיכרות אישית לצערי
) הוא פשוט שחקן גרוע. דרמטי מאוד ולא משכנע. תוך כדי הפרקים אני חושבת לעצמי "אוי ואבוי" כי זה ממש בולט. אבל גם הוא מופיע על במות בתיאטרון, מככב בסדרה כבר 7 עונות ועושה סרטים (מטופשים להחריד, לטעמי, אבל זה כבר עניין אחר...)

gdesign

New member
ככל שיש יותר אנשים ככה גם יותר דעות

אין הסכמה, לך אלן פומפאו נראת כשחקנית טובה, לי היא נראת לחלוטין גרוע עם הבאת פנים אחת לאורך הסדרה, היא אף פעם לא גרמה לי לשום רגש(לא כי אני אוהבת או לא אוהבת אותה) פשוט לא עבר אלי, המשחק שלה לא היה מספיק טוב מבחינתי, דיי שטחי ולא עמוק, לדוגמא המשחק של ביילי הרשים אותי וגם של איזי(קטרין הייגל), אפילו כריסטינה שכדמות מעצבנת אותי נורא, אבל כשחקנית מאד אהבתי אותה.
שוב כנראה שלא נגיע להסכמה וזה בסדר, אבל לא אנחנו זה שנקבע מי טוב ומי רע במשחק שלו...

כמהאפשר

New member
האמת..

כתבתי תשובה כל כך ארוכה, אבל אין לי כוח להכנס לדיון הזה.
&nbsp
אין לך מושג, אבל מושג כמה התחום הזה לא קשור למי טוב ומי לא טוב.
אז מה?
&nbsp
(בעיניי הוא לא מתאים לתפקיד הזה, בעיניי יכולת המשחק שלו כאן מזוויעה,
בעיניי הוא לא עובר מסך בשום צורה כאן. אבל נעזוב את זה)
&nbsp
זה לא משנה כמה תעודות יש לאדם או ממי ולא כמה מעריצות יש לו.
&nbsp
יש שחקנים שאין להם תעודה אחת והם משחקים הרבה יותר טוב מאדם שאנשים צווחים את השם שלו בטירוף עיוור(וזה הבסיס האמיתי שצריך בשביל תעודה),
יש אנשים לא מוכרים כמעט שאין להם מליוני מעריצות והם נהדרים עם המון כשרון,
יש אנשים שהם מפורסים ויש להם תעודות אבל זה אומר כלום על הכשרון שלהם. כל מה שיש להם זה יחצנים, קוביות מלפני 20 שנה והמון כסף. כי התעשייה מעוניינת לשמור עליהם, זה מרוויח לה כסף. והציבור קונה.
זו תעשייה מלוכלכת מאוד. בדיוק כמו במוסיקה, בדיוק כמו בהמון תחומים נוספים, מי שקצת מכיר את זה, יודע בדיוק כמה.

למעלה