יש פה מישהו שאוהב ומתגעגע לג'ורג'?

כמהאפשר

New member
התכוונתי..:)

פשוט בסוף התקשיתי שוב לא להאריך.
וידעתי למי אני מגיבה. במובן חיובי לחלוטין:)

gdesign

New member
שוב זו דעתך וזכותך

דעתי היא ההפך מזה,
הוא ממש לא מאד מפורסם, אין לו ריבועים וכן הלאה, הוא לא הטיפוס המושלם ההוליוודי ואין לו כל כך יחצנים, הוא שחקן פרילנס עובד ללא מנהל אישי.

הדס178

New member
את יכולה לתת דוגמה

למשחק לא טוב של קווין? כי אני באמת לא רואה את זה..

haych

New member
אין לי דוגמא ספציפית

הוא פשוט לא ממש משכנע בעיניי. ובכל פעם שהוא מופתי הוא עושה עם תנועות שפתיים או אומר בקול "wha-what?" זה באופן קבוע וזה כבר ממש מצחיק אותי ולא נראה אמין

דנה1982

New member
בהתחלה המשחק שלו באמת היה מוגזם

הסצינות הראשונות שלו עם כריסטינה היו לא משכנעות לדעתי, ובכל הסיפור שהיא מפחדת ממנו אחרי שהוא חונק אותה... לא, לא אמין לי.
&nbsp
אבל - וזה אבל גדול - בשתי העונות האחרונות הוא אחת הדמויות הטובות ביותר בסדרה, בעונה הנוכחית הוא נקודת אור מבחינתי (ולא סבלתי אותו בהתחלה בגלל המשחק המוגזם). היום הוא משחק טוב יותר, רגוע יותר ומרגש הרבה הרבה יותר. כמעט ולא נשארו שחקנים שמצליחים באמת לרגש אותי ולהעביר רגשות טוב כמוהו.

haych

New member
אני מאוד אהבתי אותו

אהבתי את הנאיביות ואת טוב הלב שלו, את הכנות ואת האומץ, ואת היכולת להוכיח את עצמו בדרכו השקטה, בלי לדרוך על אחרים.

gdesign

New member
מסכימה לגמרי

התחלתי לראות את האנטומיה לפני חודשיים, לא ישר אהבתי את ג'ורג', אחרי כמה פרקים ממש התאהבתי בו, גם בתור דמות וגם כשחקן, הוא שיחק הכי טוב בסדרה לדעתי, פשוט שונדה ממש הרסה את דמותו מעונה 4 ובעונה ה5 העלימה אותו בכלל

למעלה