יש ELEPHENT HIDE בארץ!!!

gozim

New member
יש ELEPHENT HIDE בארץ!!!

שלום לכולם! לאחר התנסות ארוכה וקשה עם MODULOR, רשויות הדואר בארץ, משפחת יונג מגרמניה, ואנשי המכס מנמל חיפה, הגיעו סוף סוף חבילת הדפים המצופה, עם 52 גליונות. הצבעים שיש הם אפור בהיר, לבן בהיר, אפור של אבן, שחור, אדום, חום בהיר, צהוב בז, תכלת. העלות לאחר כל דרך החתחתים הזו הגיעה ל 22 שקל לגליון. 11 שקל לחצי גליון, 5.5 שקל לרבע גליון ו 2.75 לשמינית גליון שזה A3, שזה לדעתי מחיר מאוד סביר לנייר באיכות כזו. אם מישהו מעוניין, נא דברו איתי, ואביא גליונות למפגש הקרוב אה, כן, חזרתי מסינגפור, אבל זה בהודעה נפרדת. סבלנות. אילן

barakboom

New member
אתה יכול לפרט על הנייר?

ממה שהבנתי הוא משמש בעיקר ל tesselation ול wet folding. אשמח אם תתן פרטים, כלומר מה מיוחד בנייר כמה גרם הוא וכו' בכל מקרה במפגש אף פעם לא הייתי ובחודש הבא אין סיכוי שאני אהיה גם (יש לי בגרויות). תודה מראש.

גילה או

New member
יופי!

אני אשמח לרכוש מספר גליונות לצורך קיפול TESSELLATIONS.במיוחד לאור העובדה שההזמנה שלי מארצות הברית לצערי הרב ולרוב בושתי הסתבכה ומסתובבת אי שם ברחבי ארצות הברית עקב טעות שלי .ניסיתי לחסוך בעלויות המשלוח ולקבל את זה דרך תחנת ביניים וטעיתי בכתובת בחו"ל ואין לי את מי להאשים חוץ מעצמי.... אילן-קח אותי בחשבון . לפי מספר המעונינים תגיד לי כמה גליונות תוכל למכור לי. תודה וברוך השב!

gozim

New member
פרטים

110 GSM 70X100 ס"מ. מעולה לקיפולים גדולים. אכן מתאים במיוחד למחזוריגאמי ולקיפול רטוב. מתאים גם ליונקים בקיפול רגיל, לא ממש לחרקים. ראה באתר של הרמן יצירת חיות ממנו. בעל מרקם מיוחד, חלק למדי אך עם נימים יפיפיים בנייר. מומלץ ע"י רוב המקפלים שעבדו איתו. אני עוד לא קיפלתי איתו, אך בקרוב כך אעזה. מקווה שעזרתי. שיהיה בהצלחה בבגרויות. ניפגש אחריהן! אילן

Seylon

New member
אילן אתה ענק!

אפשר 10? 7-אחד מכל צבע,3 לבנים? כמובן שאני יכול להתפשר לכל דבר שתגיד ואני מצפה לשמוע את העלילה המלאה :) סרגיי

gozim

New member
לא סגור לגבי הלבנים, יש לי מהם רק 8

אבל מכל השאר אין בעיה.אתה מגיע למפגש הקרוב?? אילן

למעלה