כאבים אחרי ניתוח שרוול

כאבים אחרי ניתוח שרוול

שלום,
לפני כחודש וחצי עברתי ניתוח "שרוול". מאז, בכאבים לא מפסיקים.
יש לי כאבים מאוד חזקים, במיוחד לאחר אכילה, לכן אני ממעטת באכילה. הכאבים מקרינים לגב. אני לא מצליחה לעבוד.
ירדתי בינתים 11 קילו.
פניתי למיון ולמרפאת המנתחת, עשו לי סיטי שנמצא תקין, נתנו לי משככי כאבים בווריד שלא הועילו, והכאבים עדיין שם.
בשבת האחרונה, חוץ מהתשישות והכאבים, היו לי בחילות, ובצהרים פתאום הקאתי חזק. בקושי אכלתי.
המנתחת אמרה שמבחינתה השרוול תקין, הניתוח עבר בסדר והסיטי בסדר, אז היא לא יודעת מה הסיבה לכאב. למעשה שלחה אותי ללא מענה, והמלצה ללכת לפסיכולוג. (אין לי התנגדות לפסיכולוג, ואני נעזרת בגורם מקצועי, אולם זה לא עוזר לכאבי התופת!)
רופא המשפחה נתן לי קולוטל וספזמלגין, אולם גם הם לא עוזרים לצערי.

אין לי למה לחזור למנתחת, כי זה לא יעזור. אין לה מה לעשות לדבריה.

אשמח לעזרה, כי אני כבר די מיואשת...........

כאבים לאחר ניתוח

כאבי בטן לאחר ניתוח זה דהר שכיח מאד
זה יכול לנבוע ממספר גורמים וטוב עשתה המנתחת שעשתה סיטי לוודא שאין סיבוך ניתוחי. העובדה שאתה מצליח לשתות ולאכול ולרדת במשקל ללא הקאות גם מעידה על תקינות השרוול ככל הנראה. במידה ועדיין קיימים כאבי תופת יש לחזור למנתח ולהתעקש על המשך בירור,לעיתים נדירות יכולה להיווצר דלקת בלבלב לאחר שרוול( ניתן לאבחן באמצעות בדיקת דם פשוטה), לעיתים ניתן לבצע גם גסטרוסקופיה לראות אם אין תהליך דלקתי או פטרייה . בהצלחה

למנתחת אין לי למה לחזור

היא מבחינתה עשתה הכל לדבריה. היא אפילו כבר התעצבנה עלי שאני מתלוננת.
יש הקאות. אני לא יודעת אם זה נורמלי או לא.
יש עדיין כאבי תופת.
היום גם חום 37.6, כואב לי הראש, ואני אובדת עצות.
רופא המשפחה שלח לבדיקת שתן ולתרבית שתן. יצא 100 לויקוציטים וצמיחה מעורבת של חיידקים בתרבית.
אני כבר מיואשת

למעלה