כאבים

discman1

New member
כאבים

כמה זמן יכולים להמשך כאבים במפרק הירך, לפני חמישה חודשים לא היו ממצאים בצילומי רנטגן, וכן מיפוי עצמות תקין. אבחנת אורתופד היתה דלקת בגיד אך כל התכשירים הידועים שקיבלתי לא הועילו. שולמית.

SideKick

New member
דלקת בגיד מפרק הירך...

אני עונה לך בגישה קצת אחרת: כאשר יש בגוף דלקת שאינה עוברת, סימן שהגוף מנסה לשדר לך משהו. לא סתם הדלקת נמצאת שם. הרפואה הקונבנציונלית לא תמיד רואה את הדברים, וגם כאשר כן, כמו שנוכחת לדעת, הנסיון הוא "להעלים" את הבעיה. קודם כל טוב שעשית את הבדיקות ההכרחיות. הפנייה שלך לכיוון של טיפול כירופרקטי היא טובה בעיניי. ויש עוד דרכים. כעוסקת בתחום התנועה והטיפול דרך הגוף, אני מתייחסת לתופעות שכאלה בדרך אחרת. הייתי בודקת את הדרך שבה את הולכת ומתנועעת (מתיישבת, קמה, כורעת וכו'), איפה המקומות שבהם את בולמת את התנועה הטבעית של הגוף ויוצרת חסימה אנרגתית ותנועתית באזור המפרקים, מה גרם לגוף שלך לייצר את המסר הזה, בדמותה של הדלקת. הקשיבי לגוף שלך ולמדי אותו. אפשר ורצוי להיעזר באדם שיכול לעזור לך לעשות את הדרך אל עצמך. בהצלחה. רות, מנהלת פורום רפואה משלימה

כאבים במפרק הירך

שלום שולמית, בהנחה שאבחנת האורטופד נכונה, צריך לברר מה הסיבה לדלקת. דלקת בגיד נוצרת כתוצאה מעומס רב על מפרקי הירך. יש לבדוק האם האגן ומפרקי הירך מאוזנים. כלומר האם חלוקת המשקל של הגוף סימטרית. בעיות נפוצות כמו רגל קצרה, עקמת, שרירים מכווצים יכולים לגרם לחוסר סימטריה וליצירת דלקת. במקרה כזה הטיפול התרופתי חייב להיות מלווה בטיפול בגורם הבעיה. גשי לכירופרקט לאבחון. תודה על שאלתך.

למעלה