כאבי גב

ttttt7

New member
כאבי גב

שלום רב, לפני 12 שנה עברתי תאונת דרכים ומאז סובלת מבלט דיסק בחוליות L3L4 וכן L5S1 . עד היום כאשר היה לי התקף, הגב התחתון כאב מאוד והקרנה לברך ימין, טיפול כירופרקטי עזר וככה התנהלו חיי מהתקף להתקף (התקף רציני אחרון היה לפני המון שנים). בחודשים האחרונים אני סובלת מהתקף קשה ביותר, והכאב שונה הפעם, הכאב מתרכז במפרק הירך ועד המפשעה ומקרין עד קצות האצבעות, יש קושי גדול בעמידה ואז כאשר אני מתיישבת התחושה היא כאילו מישהו מנסה לתלוש את המפרק מהמקום.... ניסיתי כירופרקטיקה ולצערי הכירופרקט האחרון טען כי ההתקף כל כך קשה וסירב לגעת בי עד שאעשה שוב CT חייתי קרוב לחודש על ארקוקסיה שהקלה במקצב אך ברגע שסיימתי טיפול הכאבים חזרו ובגדול.....בשבוע האחרון בהמלצתו של אורטופד קיבלתי שתי זריקות כל יום של וולטרן וחומר משכך כאבים נוסף...הקל בימי הזריקות ..אך מיום שישי האחרון הכאב ממש בלתי ניסבל..והולך ומחריף...היום הייתי שוב אצל האורטופד לדבריו אני צריכה לחיות עם הכאב ולהתאזר בסבלנות כי "זה לוקח זמן"...ורצה לתת עוד משככי כאבים. אני ממש מיואשת.....כמעט ולא מתפקדת, כל פעילות שגרתית הופכת למבצע...... האם יש עוד משהו שאני יכולה לעשות? תודה על תשובה מהירה

אבחנה וטיפול

אי אפשר לדעת מה האבחנה והטיפול בלי בדיקה יסודית של עמוד השדרה או האגן. באופן עקרוני אם הבעיה היא לחץ על הדיסק או העצב או העצם, טיפול כירופרקטי מתאים ויכול לעזור ולכן כדאי שוב להתייעץ בכירופרקט או לפנות לכירופרקט אחר.

ttttt7

New member
לצערי

הרופא מסרב לשלוח לסיטי חדש. אני מנסה למצוא רופא באופן פרטי בתקווה לטיפול הולם יותר מהטיפל הניתן בקופ"ח.

למעלה