כאבי פאנטום כרוניים

rina5555

New member
כאבי פאנטום כרוניים

שלום - כאבים עזים כ10 שנים לאחר קטיעת גפה מעל הברך. כל תרופה נרקוטית טובה לטווח זמן קצר ולא רצויה . כמו כן מרדימה ואינה מאפשרת תפקוד סביר. קאנביס לא עזר כלל, כנ"ל גם מכשיר רניס אשר השאלתי. כאבים כנ"ל נמשכים גם למעלה מ12 שעות ומתישים פיזית ונפשית. האם יש לכם הצעות,פתרון אשר ימתן מצב זה ויאפשר גם לתפקד? תודה מראש

גם לזה יש היום סוג של פתרון

קודם כל, ברוכה הבאה לפורום. שנית, אני מבינה שניסית תרופות אופיאטיות, וגם קנאביס. יש היום טכניקה מעניינת מאוד שעובדיםאיתהבמיוחד בתל השומר, שיוצרת סוג של גירוי של הגדם,כך שהוא משדר למוח שדר של אבר קיים, וככה יכול למנוע את הכאב של האבר החסר. אם את גרה בזור המרכז, אינ ממליצה מאוד לנסות לקבוע תור לד"ר איתי גור-אריה בתל השומר. הוא עוסקבענייןהזהכבר זמן -מה ויש לו גם ניסיון רב יחסית בארץ בעניין הזה. בהצלחה.

rina5555

New member
תודה רבה לכם על התגובות. אנסה גם להגיע

לתל השומר. התור לד'ר גור אריה ארוך מאוד. הרפואה כיום בעיקרה מושתת על רפואה פרטית. עם זאת שוב תודה על האכפתיות שלכם.

זה נכון, אבל יש דרךאמצע

אפשר להגיע לד"ר גור-אריה גם בדרך ביניים- לא לגמרי קליניקה פרטית... אפשר לקבוע איתו התייעצות, בתוך בית החולים, בזמן בית החולים, ואז זהעולה משהו כמו 500 ש"ח, וזה מאפשר לקבוע תור מוקדם יחסית.

rina5555

New member
מכשיר בי קיור

יש פרסום על מכשיר בי קיור -ליזר רך . האם חבר או חברה עם כאבי פאנטום התנסה בזה וזה עזר? מבטיחים רבות אך היות שמדובר על עלות של אלפי שקלים, אולי יש ניסיון מעשי לסוג זה של כאב?? תודה מראש

נימ 1

New member
אני יודע שזו שאלה טפשית לכאורה,

אבל... מה הרופאים בעצם מציעים ? יש אופציות על השולחן שאת מתלבטת לגביהם ? אני אומר שוב, אני קורא סיפורים כאלה ואני פשוט לא מבין את העולם שאנחנו חיים בו.

ladybug4NLP

Active member
כאבי פאנטום

רצו"ב לינק ליוטיוב בו מסביר ד"ר רמצ'נדראן -ד"ר לנוירולוגיה שהוא מומחה מס' 1 בעולם לכאבים שכאלה את התופעה. הסרטים הוקרנו בבי.בי.סי ואם אני זוכרת טוב הוא גם מראה מתקן ראי שעוזר. למרות שהגף נכרת - המח לא קולט את החוסר וממשיך לשלוח מסרים כאילו עדיין יש שם גף. אני גם יודעת שניתן להעזר בהיפנוזה. אני עובדת עם אנשים שסובלים בכאבים בשיטות אחרות (כמובן לא בהיפנוזה שאסורה ע"י החוק בארץ פרט לרופאי שיניים ורופאים שעברו הכשרה ספציפית. ו

למעלה