כאבי ראש

TMONIT

New member
כאבי ראש

היי, אני לא בטוחה אם אני נמצאת בפורום הנכון אבל לא מצאתי פורום אחר שנראה מתאים. לאח שלי יש בעיה שחוזרת על עצמה כל כמה זמן. יש לו כאבי ראש מטורפים,מעין לחץ בראש,שאף כדור לא עוזר להרגיע אותם (גם כדורים למיגרנות). בנוסף, לעיתים צד אחד שלהגוף שלו "משותק",הוא לא רואה בצורה מלאה (כאילו חצי מהטווח ראיה שלו מוסתר) ויש לו הקאות ושלשולים. כאבי הראש יכולים להמשך כמה ימים כשה"תופעות הנוספות" בדר"כ קורות בהתחלה. היינו במיון לפני שנה ומשהובאסף הרופא ועשו לו שם בדיקות דם,סיטי ו"ניקור" נוזל עמוד שדרה ולא מצאו שום דבר. המצב הזה נורא מדאיג את כולנו ואשמח אם תוכלו לעזור או להפנות אותי למקום אחר שיכול לעזור. תודה רבה.

נימ 1

New member
היי

סליחה על הענייניות והקוצר (כאבים מטורפים כל היום , מסיח את דעתי כאן) א. כל כמה זמן ההתקפים ? פעם ביום ? פעם בשבועיים ? חודש? ב. הקאות מאוד מקושר לסוגים מסויימים של מיגרנה. ג. נוירולוג אמר לי פעם שכאבי פנים ובעיות בקיבה - מקושרות . לצערי לא מצאתי אנשים מומחים בנושא שיכולים לקדם אותי בזה. ד. אני יודע שעשיתם מ ל א בירורים, אבל חייבים להמשיך לברר ולברר , זה לא נשמע כל כך טוב. למרות שמי כמוני יודע שלפעמים מיליון רופאים ושישה רופאים בשבוע ,כאבי תופת שקשה לתאר שאנושיים - ועדיין לא מוצאים בדיוק מה לא בסדר. ה. כאבי ראש - הרבה פעמים קשור לחוליות. ו. יש במרכז באיכילוב מרפאה שנקראת "המרפאה לכאבי פנים" , שמה הולך לפניה וכו' וכו'. ראש המרפאה הוא אמנון מוסק. אומר את דעתי (וכמובן דעתי בלבד) , ואומר זו בצורה עדינה. אין לי הערכה למרפאה זו. אצלם הכל נפשי, וסימבלתה פותרת את הכל. הרושם שלי (וניסחתי את זה - הרושם שלי) - הוא שמבחינתם - בן אדם עם כאבי תופת באזור הפנים - צילומים ובדיקות לא מראות כלום - זה נפשי, ואז אני יכול לקדם אותם לבד למה שירשמו לך שם - תרופה אנטי דיכאונית/אנטי כאב כרוני - בשם סימבלתה. יעילה ? יכול מאוד להיות . רק פרשתי כמה כיוונים למחשבה :) בהצלחה

ברוכה הבאה

ה שאת מתארת יכול הלתאים לכה וכמהדברים,השאלההעיקרית, כמו ששאל נימ - היא מה התדירות ומה ההקשר שלהדבר. האם זה קורה בעיתוי מסוים? לפני בחינה? לפני משהומלחיץ? אחרי משהו מלחיץ? הוא עובד בעבודה שיש בה לחץ גדול? בן כמההוא? האם הוא סובל ממחלות אחרות כלשהן? בלי כלהפרטים הללו, יהיהקשה מאוד לתת כיון. אנא, הוסיפי ככל שתוכלי, ונשמח לחשוב איתך עוד.

למעלה