כאב בשן

שירהכ2

New member
כאב בשן

התחילו לי כאבים בשן אפילו חזקים וגם ללא גירוי , אני אנסה למצוא תור שבוע הבא לרופאה שלי , אבל פתאום התחילו לי גם כאבי ראש שאני לא סובלת מזה האם יכול להיות קשר בין כאב ראש ושיניים שמצביעים על דלקת במיוחד שזו שן קדמית עליומה. ואני עדיין לא מפריע לשינה אבל שמתעוררת ומשהוא מעיר אותי מרגישה את הכאב . נראה לי רוב הסיכויים שיש לי משהוא האם אני צודקת והאם ההליך בשיניים קדמיות הזיהום יותר חזק וחריף בגלל תעלה אחת שיש וגם האם האם אם באמת הכל יתברר כטיפול שורש האם יש היום חומרים של הסתימה הזמנית והכתרים גם זמני וגם קבוע שדומה מאוד לשן הטבעית ? וזה שהכאב בעיקר ביום ולא בלילה עדיין מחשיד לטיפול שורש ? לא אמורים אם זה צורך בטיפול שורש הכאבים להחמיר בלילה? למרות שחשדו בזה לפני הרבה חודשים כמעט שנה בגלל שכל פעם לצערי נוסף לי דבר חדש שנאלצנו לטפל בו אבל האם הסיכוי בתקופה זו שהחמיר מאוד וצריך טיפול שורש? וגם יש לי שיניים מאוד רגישות.

דלקת בשן

קשה להבין ולאבחן מהתאור לך במה מדובר בדיוק. דלקת במך השן היא תהליך כואב מאוד ויכולה להקרין לאזורים אחרים בראש. הרבה פעמים מצב כזה מעיר מהשינה בלילה. מציע לך להבדק על ידי רופא מומחה שיוכל לאבחן ולטפל לפי הצורך.
בהצלחה בטיפול

למעלה