כאילו מה

juspan

New member
כאילו מה

ככה ביובש ובנמנמת קלה חוגגים את חנוכת הבית? זה רגע היסטורי
פסדר, ברכנו עם שלל אייקונים וצהלות שמחה, אבל טקסים זה דבר משעמם. משהו משעשע לסיום הלילה? (אני שוכחת בעצם שאני שעה לפניכן ובאמת כבר מאוחר)

shtuli

New member
לדעתי צריך להעביר לכאן את סיפור האגרטל

של סימן שאלה כנכס ראשון לסיפורי המיתולוגיה של הפורום החדש.

juspan

New member
טוב, אז חידה?

לאישה אחת היו 17 נוצות ו- 9 תיבות עץ. בכל בוקר היתה משקשקת את הנוצות 8 פעמים. לעתים, רק בימים שבהם ירד גשם או/והופיעה קשת בענן, היתה משקשקת את הנוצות פעם אחת נוספת, ובימים שבהם הופיעה ציפור בחלונה, פעם נוספת נוספת. לאותה אישה היתה חברה. היא גרה קומה מתחת לנגן כינור. בימים שבהם אשתו היתה מאווררת את ווילונות החדר, היה הכנר זורק גפרורים ישנים לחלונה. בימים האחרים ניגן ללא הפסקה. רק בימי חמישי, אם יצא וראתה השכנה גפרור בחלונה, היתה מביאה אותו לחברתה בעלת הנוצות ומבקשת להבעיר 4 מהן. טוב, 'תייאשתי

ואני כבר התלהבתי

ששואלים פה חידה שאני לא מכירה... שיהיה לילה טוב
(הכנתי קראמבל כזה של אגסים ושיבולת שועל ושקדים. טעים במיוחד כשזה חם ושמים חת'כת חמאה מעל).

juspan

New member
וואלה? אם ככה

אז איזה לילה תני לנו אחת מעניינת! מרוב שהתלהבתי מהנוסטלגיה הזו, במקום לחפש חידות בלשיות לילדים אני מחפשת כאלה ומתעלמת מהיומולדת בינתיים. (אני כ"כ בעייתית בעוגות וקינוחים, הייתי מבקשת להחליף את האגס בתפוח, להשמיט את השקדים לגמרי ואת החמאה אם אפשר להכניס עוד בשלב התנור שאני לא אראה את הדבר הצהצהב הזה נמס לי על הצלחת...
אבל חוץ מזה נשמע טעים
).

juspan

New member

זה לא צחוק, הכמה ימים של התעסקות בזה, גרמה לי למצוא את עצמי למשל מדברת עם בעלי בניסוח של חידת היגיון. לא ידעתי שדברים מילוליים כאלה יכולים להתקע לך במוח (כמו דברים ויזואלים, נגיד, בימי הטטריס העליזים שלי אי שם לפני מיליון שנה, שכל מה שראיתי בספרים, ברחוב, וכו', זה קוביות נופלות).

sigmao

New member
זה מילא...

בתואר הראשון היתה תקופה ששיחקנו בלי הפסקה need for speed (מרוצי מכוניות שווים...) לנהוג אחרי שעה-שעתיים משחק, זה מסוכן...

למעלה