כאילו שסנעה לא רואה ערוץ 24 ולא יודעת שאדם

ממש שכונה. ואני מתפלאת על אילנה 55555 שהיא

נמשכת לטיפוסים כמו אילנה ואיגי, בעונה הראשונה של האח הגדול היא נילחמה על שפרה, ששונה ב 360 מעלות מאילנה אביטל ואיגי, רוחמה זאת שיפרה של האח הגדול 1, גם רוחמה לא הרימה את קולה והיתה עדינה במשך כל העונה.

איבונה3

Well-known member
יכול להיות שאת צודקת ויכול להיות שאני,

אבל זה ממש לא משנה...העיקר שמייקל יזכה....שבת שלום וסופ"ש מלא אהבה..

התכוונתי לאלונה

ולאבי ביטר יש אחלה שירים בעיני זה ענין של טעם אני אוהבת מזרחית,שירי א"י ועוד

איבונה3

Well-known member
גם אני אוהבת מזרחית אבל

ממש ממש לא את ביטר כי הוא לא זמר, לדעתי הוא לא שר, הוא "בוכה" בתורכית....

לא אתנגד אם בני יגיע לגמר ואף יזכה..

אבל גם אם אבי טולדנו יגיע לגמר ויזכה,אני חושבת שזה די יגיע לו . בואי נאמר שלא אבכה אם אריק או אדם יזכו,אבל אני בדעה מעורבת לגביהם. כנ"ל אם רוחמה או מייקל יזכו,אברך כאן בברכת מזלטוב,אבל עדיין אחשוב שהם די בינוניים בשירה.(עושה רושם שמייקל מוזיקאי בכל רמ"ח אבריו וגם רוחי לא נופלת ממנו במקצועיות שלה,לגבי השירה הם די בינוניים לאזניי).

איבונה3

Well-known member
בני לא שר בני צורח,לא כל מי

שצורח שר יפה.... יש שירים שקטים שאסור ל"קלקל" אותם עם צעקות (חורשת האקליפטוס) ובני בפרוש הרס את השיר....

נכון שהוא גם צועק,עדיין צועק יפה../images/Emo8.gif

את חורשת האקליפטוס טרם שמעתי בביצועו והבנתי שזה די הרס לך את הכייף להקשיב לשיר.
ד.א אם מדברים על צעקות,מייקל ממש לא חסין בנושא

איבונה3

Well-known member
נכון, אבל מייקל יודע לשיר גם שירים

שקטים ורגועים מה שאלבז לא מסוגל....בסופו של דבר כולם שרים יפה והכל עניין של טעם אישי.....

מסכימה שהרוב ענין של טעם אישי,אבל יש זמר..

ויש זמר טוב,עם "גרון" ענק. בני יכול להתאים את עצמו למגוון סגנונות(דוברי עברית/ערבית בעיקר;)הרבה יותר מאחרים(לפחות כך בעיניי ולאזניי).

איבונה3

Well-known member
נגההההה אלבז מיקרה אבוד...

אם עד עכשיו הוא לא למד דרך ארץ אז בגילו כבר אין סיכוי...אני מקווה שאלבז יודח ביום ראשון

אמן, לפני מה שהבנתי, מחר כולם יעזבו את ההיכל

באחד בלילה, ומי שיעלה לגמר יגיע רק לחזרות, האם זה נכון? אתמול עשינו מסיבת סימוסים לרוחמה כל החברים. שיהיה לה בהצלחה מחר אמן.

למעלה