(כארכיאולוגית בעבר) מנצלת את המקום, כדי לנסות אם לכאן אני יכולה לשלוח תמונה. כיוון שאתמול והערב ניסיתי לשלוח ארבע תמונות לשני פורומים שונים באתר הישן,

מיכי 10

Member
קודם כל תודה, ארסני. סוף סוף הבנתי ש"פרסום נושא" שכתוב בצד שמאת, זה מה שבפורום הישן נקרא "הודעה חדשה", ונמצא בצד ימין.

הצלחתי איכשהו לעבור את שלבים 1, 2 שלך. אבל את סעיף 3 אני לא מצליחה להבין. כתבת:
"במקום לפתוח נושא, לוחצים על קישור הפורום בשורת הניווט למעלה מימין": לא יודעת איזוהי שורת הניווט, ואיפה "קישור הפורום".

arseny92

Well-known member
מנהל
קודם כל תודה, ארסני. סוף סוף הבנתי ש"פרסום נושא" שכתוב בצד שמאת, זה מה שבפורום הישן נקרא "הודעה חדשה", ונמצא בצד ימין.

הצלחתי איכשהו לעבור את שלבים 1, 2 שלך. אבל את סעיף 3 אני לא מצליחה להבין. כתבת:
"במקום לפתוח נושא, לוחצים על קישור הפורום בשורת הניווט למעלה מימין": לא יודעת איזוהי שורת הניווט, ואיפה "קישור הפורום".
screenshot 2020-07-12 059.png screenshot 2020-07-12 060.png screenshot 2020-07-12 061.png

הסיבה לרשימה אשר לא מוצגת כמו שצריך, היא קוד מיותר בתיאור של רוב הפורומים, טוב, לפחות פורומים כמו ציפורי לילה וגינון כעת מציגים את התוכן
בכל אופן עם עדכון לאחר תחזוקה כעת ניתן לנווט פורומים מהעמוד הראשי

מיכי 10

Member
תודה באמת, אבל אפילו בהגדלה, אני לא מצליחה להבחין מה בצילומי המסך ששלחת. חושבת שהצילום השמאלי, הוא מהאתר הישן. אבל לא רואה את האפשרויות בצילום האמצעי שנראה לי הכי חשוב.

arseny92

Well-known member
מנהל
תודה באמת, אבל אפילו בהגדלה, אני לא מצליחה להבחין מה בצילומי המסך ששלחת. חושבת שהצילום השמאלי, הוא מהאתר הישן. אבל לא רואה את האפשרויות בצילום האמצעי שנראה לי הכי חשוב.
מימין לשמאל, וכולן באתר החדש כאן
לוחצים על התמונה הממוזערת להגדלה
בתמונה האמצעית קודם עושים את מה שלמעלה כדי להגיע למיקום הפורום בדף ואז עוברים אל דף פרסום נושא חדש בפורום
בתמונה השמאלית ביותר, במקום לכתוב בעורך ההודעה, לוחצים למעלה ועוברים לדף הפורום עם כל הנושאים שנמצאים בו

מיכי 10

Member
יופי! תודה, שיח.
כנראה שאתה צודק. כתבתי היום מייל לחבר הנהלה, עם ארבע שאלות/תלונות. מקווה שמחראשמע ממנו.
עכ"פ, עם או בלי הבקשה שלי, היום תוקנה בעיה מעצבנת, שנתקלתי בה באתר הישן ביום שישי ובמוצ"ש; לא היתה אפשרות לשלוח תמונות לפורומים השונים, והערב ניסיתי שוב, והצלחתי. הפתעה משמחת!
לילה טוב, ותודה על העידוד. :)

מיכי 10

Member
מימין לשמאל, וכולן באתר החדש כאן
לוחצים על התמונה הממוזערת להגדלה
בתמונה האמצעית קודם עושים את מה שלמעלה כדי להגיע למיקום הפורום בדף ואז עוברים אל דף פרסום נושא חדש בפורום
בתמונה השמאלית ביותר, במקום לכתוב בעורך ההודעה, לוחצים למעלה ועוברים לדף הפורום עם כל הנושאים שנמצאים בו

איזה יופי, וכמה פשוט כשיודעים. חן חן לך!! 🌷

ניסיתי לנחש באיזו שפה כתובה ה"מגילה" ששלחת קודם וכתבת להתעלם ממנה.
יש בתוכה מילים ממש דומות למילים באספרנטו, אבל זאת כמובן לא אספרנטו, כי אז הייתי יכולה לקרוא...

arseny92

Well-known member
מנהל
איזה יופי, וכמה פשוט כשיודעים. חן חן לך!! 🌷

ניסיתי לנחש באיזו שפה כתובה ה"מגילה" ששלחת קודם וכתבת להתעלם ממנה.
יש בתוכה מילים ממש דומות למילים באספרנטו, אבל זאת כמובן לא אספרנטו, כי אז הייתי יכולה לקרוא...
ההודעה הזאת היא לורם איפסום

מיכי 10

Member

חח. בזכותך סתמתי עכשיו עוד חור בהשכלה שלי! 🌻
ומעניין, חשבתי שזאת לטינית, אעפ"י שזה נשמע לי קצת מוזר בתור לטינית. אז ניסיתי לתרגם כמה משפטים באמצעות גוגל טרנסלייט מלטינית, ואכן, היו צירופי מילים שונים שהוא תרגם לעברית. אבל לא את הכל, אז הבנתי שזה לא זה.
עכשיו קראתי על ה"שפה" בגוגל, ושמחתי ללמוד עוד משהו חדש. יש!

ariehprh

New member
חברה זה אמור להיות פורום ארכיאולוגיה (שאולי כבר לא פעיל), אז למה מפרסמים כאן הוראות לתפעול האתר החדש - לזה צריך פורום של הנהלת תפוז או פורום תמיכה טכנית או כל דבר אחר

arseny92

Well-known member
מנהל
חברה זה אמור להיות פורום ארכיאולוגיה (שאולי כבר לא פעיל), אז למה מפרסמים כאן הוראות לתפעול האתר החדש - לזה צריך פורום של הנהלת תפוז או פורום תמיכה טכנית או כל דבר אחר
המנהל של הפורום הזה (או תפוז) יכול פשוט להעביר את הנושא לפורום המתאים לכך כאשר יראה אותו. אם הפורום פתוח לכתיבה אז הוא פעיל.

מיכי 10

Member

אריה(?),
זה לא בכוונה. וזה לא בדיוק שמפרסמים בפורום ארכיאולוגיה הוראות לתפעול האתר. אלא ש(בינתיים) יש באתר החדש בלגן בדרך התצוגה של התגובות, כך שדברים מגיעים לפעמים למקומות שלא התכוונּו אליהם.

אגב, אם תנסה להיכנס לדף מס' 2 של פורום ארכיאולוגיה הישן, תוכל לראות שלפורום אין מנהל, אלא הנהלת הפורומים "מנהלת" אותו. ושלא כתבו בו מאז מאי, וליתר דיוק מאז פברואר השנה. אז נראה שהארכיאולוגים התפזרו בינתיים, ושאלה אם יגיעו מתישהו אל האתר החדש...
שבת שלום,
מיכל.

מיכי 10

Member
לא הבנתי למה לא ניתן לי לסיים את המשפט קודם. הרי יש הגבלה ל-240 סימנים, וכתבתי הרבה פחות.
אל האתר הישן לא הצלחתי לשלוח תמונות. רציתי לדעת אם זה באג חדש באתר הישן ;), או בעיה במחשב שלי.
מסתבר שזאת לא בעיה של המחשב שלי. איזה כיף.
והשיח, שצילמתי ביום שישי, נקרא בשם הַמֶלְיָה.
לילה טוב,
מיכל.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא הבנתי למה לא ניתן לי לסיים את המשפט קודם. הרי יש הגבלה ל-240 סימנים, וכתבתי הרבה פחות.
אל האתר הישן לא הצלחתי לשלוח תמונות. רציתי לדעת אם זה באג חדש באתר הישן ;), או בעיה במחשב שלי.
מסתבר שזאת לא בעיה של המחשב שלי. איזה כיף.
והשיח, שצילמתי ביום שישי, נקרא בשם הַמֶלְיָה.
לילה טוב,
מיכל.
יש בתפוז פורום מיוחד לנסיונות >> https://forums.tapuz.co.il/forums/653

מיכי 10

Member
תודה, שיח.
לא יודעת איך מצאת אותי שם. חשבתי שזה פורום נידח (בינתיים), ואם מישהו יגיע אליו מתישהו, זה יהיה ארכיאולוג. בזמן חפירה. ;)
לא אהבתי את פורום נסיונות לגולשים, ולכן גם בקושי היכרתי אותו. אבל אם כבר שלחת, ארשום לי את הקישור אליו. תודה!
האם אתה יכול, בהזדמנות זו, לגלות לי איך מוצאים את הקישורים לפורומים?
כי לחפש פורומים ברשימת הפורומים הארוכה לאין קץ, ושמסודרת בלי היגיון, זה די מבאס.
לילה טוב,
מיכל.

arseny92

Well-known member
מנהל
תודה, שיח.
לא יודעת איך מצאת אותי שם. חשבתי שזה פורום נידח (בינתיים), ואם מישהו יגיע אליו מתישהו, זה יהיה ארכיאולוג. בזמן חפירה. ;)
לא אהבתי את פורום נסיונות לגולשים, ולכן גם בקושי היכרתי אותו. אבל אם כבר שלחת, ארשום לי את הקישור אליו. תודה!
האם אתה יכול, בהזדמנות זו, לגלות לי איך מוצאים את הקישורים לפורומים?
כי לחפש פורומים ברשימת הפורומים הארוכה לאין קץ, ושמסודרת בלי היגיון, זה די מבאס.
לילה טוב,
מיכל.
את ההודעה יש לרשום בתוכן, לא בכותרת נושא, אשר אמור לשקף את הנושא המתדיין בו, כותרות לנושאים עדיף לתת הגיוניים ולא ארוכים. באפשרותך לערוך את שם הנושא וכן לערוך את ההודעה כך שתכלול את מה שנכתב בכותרת
לגבי איך למצוא פורומים, יש טריק, מכווה שלא יהיה צורך בו כאשר ההנהלה תסדר את הדף הראשי
לגבי למצוא הודעות חדשות, למעלה יש לשונית "מה חדש" ואז הודעות חדשות
לגבי העלאת קבצים באתר הישן, הכרחי לכבות העלאה של תוכן חדש כדי להעביר אותו לכאן באופן תקין (למרות שעדיין יש בעיה עם מיזוג כאשר רישום משתמשים פועל, שעליו כתבתי בנושא אחר..)

למעלה