כבר לא מסוגל יותר

bouscher

New member
כבר לא מסוגל יותר

נמאס לי, מהצבא המגעיל הזה, מהחיים, מהכל...אוף

bouscher

New member
שכבר יותר מחצי שנה אני תקוע

בתפקיד שאני שונא ומתעב, במערך שאני סולד ממנו ובחיל שאני לא רוצה להשתייך אליו בכלל. לא שמים עלי זין ומביאים לי תירוצים עלובים. תקעו אותי בתור "טכנאי" (ההגדרה המדוייקת היא מכונאי בתכלס), כשאני יכולתי לתרום לצה"ל הרבה יותר. הצבא הזה דפק אותי ועכשיו נכנסתי לדיכאון עמוק בגללו, ובאמת כבר נשבר לי הזין. אני לא רואה סיבה למה לקום בבוקר בכלל...

kdani

New member
כמה סיבות

1. מה שזה לא יהיה, הפז"מ דופק וזה נגמר אחרי 3 שנים, אח"כ אתה מוחק את כל התקופה הזאת. 2. שינוי שיבוץ , פסילת מקצוע, טופס 55 - לא חסרות מטרות לקום בבוקר - שיביאו אותך למצב אחר ממה שאתה נמצא בו עכשיו. בקיצור - הצבא נראה עכשיו כל החיים, אבל זה ממש לא כך, יש עוד הרבה מעבר, ואתה נשמע כמו משהו שהוא כנראה OVER QUALIFIED למקצוע שלו - תמצא את הדרך להתפתח למרות התפקיד הנוכחי (או"פ, ספרים... לא יודע, מה שעושה לך טוב)

a girl like you

New member
אני כל כך מבינה אותך

אבל אין מה לעשות.צבא זאת מערכת מטומטמת עם יכולת אפסית ומינימלית לנצל את מלא היכולת של המשרתים בה. גם אני מרגישה מבוזבזת וחסרת תועלת (סיימתי מגמה מדעית בהצטיינות ועכשיו אני סתם סוג של פקידה..אפילו קצונה לא הציעו לי!) אבל מנסים לחשוב הלאה..אחרי שהשנתיים האלו יעברו.. צריך לקחת דברים בפרופורציות ולזכור שאולי עכשיו הצבא נראה כמו כל החיים שלך אבל עוד מעט זמן תוכל להסתכל לאחור ולהווכח שהכל מאחורייך..וככל שהשנים יחלפו גם האחוז הזה שהצבא תפס בחיים שלך ילך ויקטן

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תקוע..

נשמע שהמצב בצבא משתלט לך על כל ההרגשה.. שהתחושה הזו שאתה חסר אונים מול המערכת משתקת אותך.. אולי תספר לנו אם ניסית לשנות את השיבוץ שלך, ומה קרה בנסיונות..

למעלה