כדאי לנסות

• פותח הנושא m-29
  • פורסם בתאריך

m-29

New member
כדאי לנסות

מצאתי את מה שאתם הולכים ובדיוק כמוכם לקרוא במהלך אחד משיטוטי ברשת, עכשיו,נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנו יכולים להרוויח כסף,הרבה כסף,בתוך שבועות קצרים,ועם השקעה בסיסית של רק $6 או 30 ש"ח + 6 בולים. הנה לפניכם הסיפור והפרטים,עקבו אחריהם: השאלות הראשונות ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק ולהיות מעורב בדבר הזה ששינה את חיי היו א.האם זה חוקי? ב.האם זה נכון? ובכן התשובה לכל אחת מהשאלות היא כן. 1.זה חוקי - אתם בעצם יוצרים עסק המספק שירות. אתה משתמש באינטרנט ומפרסם את העסק שלך. מהו העסק הזה? בעסק הזה המוצר שלכם אינו קבוע או ניתן לנגיעה, אלא הוא שירות. אתם בעסק של פיתוח רשימות דיוור של אנשים המתעניינים בעסק ביתי הנעשה ממחשב,ובשיטות של איך להרוויח כסף בבית. זכרו!! אנשים משלמים לכם סכום קטן ע"מ שתוסיפו אותם לרשימות שלכם,זה חוקי. מה תעשה עם הרשימות האלו ,זה תלוי בך! אז בנה את רשימות הדיוור שלך,הצהר על הכנסותיך ושלם את מיסיך. כשאתה עושה זאת אתה מצהיר על כוונות העסק שלך. הרבה ארגונים שמחים היום לשלם עבור רשימות דיוור איכותיות,אבל הכסף שבא מהרשימות הוא משני להכנסות שנעשות מאנשים כמוני וכמוכם שמבקשים להיכלל ברשימה הזאת. 2.זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מתחתיי ברשימה מספר: תוך 7 ימים התחלתי לקבל מזומן בדואר ,הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי, אבל המזומן המשיך להגיע! בשבוע הראשון הרווחתי $25,בסוף השבוע השני הרווחתי סכום של $1,000 ,בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ $10,000 וזה עדיין גדל,עכשיו זה השבוע הרביעי,הרווחתי סכום של יותר מ $42,000 והכסף עדיין ממשיך להגיע. זה בהחלט היה שווה $6 (30 ש"ח) + 6 בולים!!! 3.לתשומת לבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות ותראו איך הכסף מגיע!זה קל זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק $6 (30 ש"ח) + 6 בולים! אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו דיבידנד בלתי רגיל. התכנית הזו נשארת מצליחה בגלל ההכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאתנו לעזור אחד לשני. להלן 4 הצעדים הקלים להצלחה: צעד 1: -קחו 6 חתיכות נייר נפרדות וכתבו את המשפט שלהלן על כל חתיכת נייר:"בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" כתבו את שמכם וכתובתכם המדוייקים. -עכשיו קחו 6 שטרות של $1 או 6 מטבעות של 5 שקלים ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה. שימו כל מטבע או שטר עטוף בפתק במעטפה נפרדת.(6 סה"כ)וסגרו אותן.עכשיו צריכם להיות לכם 6 מעטפות חתומות ,בכל אחת יש פתק שעליו כתוב המשפט הנ"ל ,השם שלכם וכתובתכם,ומטבע של 5 ש"ח או שטר של $1 מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימות הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. שלח/י את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1) סוזן . ס ת.ד. 48191 תל אביב 69364 2) נירית פוקס חניתה 36,דירה 21 נן"ש - חיפה ת.ד.32440 3)דני בן זאבי רח` אהרון מסקין 7/4 באר שבע 84647 4)נדב אורסטי קיבוץ אילות ד.נ. חבל אילות מיקוד 88805 5)עמי מנחם הסלע 7 שוהם מיקוד 73142 ת ד 4079 6)יהודה מור המכבים 80 ב שוהם ת.ד 4199 מיקוד 73142 צעד 2: הוציאו את השם ה - 1 מהרשימה למעלה, הזיזו את השאר למעלה (6 נהיה 5,5 נהיה 4, 4 נהיה 3 וכן הלאה) והוסיפו את שמכם כמס` 6 ברשימה. צעד 3: השתמשו ב-Netscape או ב- Internet Explorer וחפשו אחרי קבוצות שונות (צ`אט ,פורומים, קהילות,Messages Boards ,לוחות ועוד ,בכל העולם יש לפחות 500,000 ). צעד 4: שנו מה שאתם צריכים,אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל- 300 קבוצות (Newgroups ) ברשת * כל מה שאתם צריכים זה 300 אבל זכרו ,ככל שאתם שולחים יותר,תקבלו יותר כסף! הסבר לשליחת המאמר לקבוצות ברשת: לכו למסמך המאמר ששמרתם בזיכרון המחשב והוסיפו את שמכם לפי צעד 1 (זכרו,שמכם אמור להופיע כשם הממוקם במקום ה - 6 ברשימה!) שמרו את המסמך- txt.file . שלחו את המאמר כהודעה חדשה ע"י סימון הטקסט של המכתב,העתקה והדבקה שלו כמודעה חדשה בלוח הקבוצות אותם מצאתם .סמנו את הכותרת של הנושא,זהו הדבר שכולם יראו כשהם נכנסים לקבוצה מסויימת. הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה. ברכותי - זהו זה! כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב,כשתתרגלו,זה יקח בערך 30 שניות לקבוצה! זכרו ! ככל שתשלחו את המסר ליותר קבוצות,תקבלו יותר מזומן. אבל עליכם לשלוח מינ` 300 הודעות . זהו זה ! תתחילו לקבל מזומן מרחבי העולם בתוך ימים! בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי הזהירות ותשומת הלב במילוי ההוראות,הסתכלו על זה כך:אם אתם אנשים של אינטגרציה,התוכנית תמשיך,והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו,יעבור גם דרככם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יזכו לתמורה עבור הששתפותם כמפתחי רשימה עם $1 או 5 שקלים כל אחד. השם שלכם יזוז ברשימה למעלה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם יגיע למיקום 1,אתם כבר מקבלים אלפי שקלים במזומן!!! הערות: *אולי תרצו לשמור על רשימת השמות והכתובות של האנשים ששלחו לכם מכתבים. זה מוכיח שאתם אכן מספקים שירות. *אולי תרצו לשכור ת.ד בגלל כמות הדואר שתקבלו.אם אתם מעדיפים להישאר אנונינימיים תוכלו להשתמש בשם בדוי,כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים. *הצהירו על הכנסותיכם ושלמו את מיסיכם לרשויות! *אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה,לא תקבלו כמעט כסף! מישהו שדיברתי איתו,ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק $150 וזה אחרי 7 או 8 שבועות! אז הוא שלח $6 אנשים הוסיפו אותו לרשימות שלהם ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ $30,000 !!! עכשיו לחלק הלמה? מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות(אחוז מאוד נמוך) אז אני מרוויח $7 עם השם שלי כמס` 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ - 7 האנשים ששלחו לי עכשיו $1 ישלחו מינ` 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמס` 5 ,ורק שבעה אנשים יענו לכל אחד מ - 7 המקוריים, זה עוד $49 עבורי, עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינ` 300 הודעות עם שמי כמס` 4 ורק 7 יענו עליהם. אני יקבל $343 נוספים. עכשיו 343 האנשים ישלחו מינ` 300 הודעות עם שמי כמס` 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני אעשה $2,401 . או.קיי עכשיו זה החלק הכייפי,כל אחד מ- 2,401 האנשים האלה שולח מינ` 300 הודעות עם שמי כמס` 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות זה הכניס לי סך של $16807 . 16,807 האנשים האלה ישלחו את ההודעה הזו ל- 300 קבוצות עם שמי כמס` 1 ואם עדיין רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות יענו,אני אקבל $117,649 עם השקעה מקורית של $6 או 30 ש"ח בלבד! (וכשהמעטפות עם הכסף מתחילות להתמעט אנחנו פשוט מתחילים מהתחלה,$6 או 30 ש"ח + 6 בולים - יש בעולם מיליארדים של אנשים והפוטנציאל רק ממשיך לגדול. זכרו:"כנות היא השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות את הרעיון הבסיסי על מנת להרוויח כסף! בהצלחה לכולם ובבקשה,בבקשה,תהיו הוגנים ותקבלו את הרווח הענקי מכך, שהוא "טונות של כסף". האם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת,בשביל "סיכון" של $6 או 30 ש"ח + 6 בולים? אני לא! ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו. בהצלחה לכולנו!

למעלה