כדאי לקרוא!

TCH_ma

Active member
כך משרד הבריאות גוזר את דינם של הקשישים....
סיפור אישי של אימי בת 90 סעודית גרה עם מטפלת בביתה . מאז הקורונה אנחנו משתדלים לשמור מרחק כדי לא לסכן אותה.
לפני כשלושה ימים אימי הפסיקה לאכול ולשתות ולקראת הערב עלה גם החום בהתייעצות מהירה החלטנו להזמין את מדא כמובן שעדכנו אותם לגבי מצבה של אימי.
לאחר מספר בדיקות ושאלות החליטו לפנות אותה.
הפרמדיק אמר לנו שהיא תפונה למחלקת קורונה ישירות.
לתדהמתנו הופתענו "על סמך מה אתם מפנים אותה למחלקת קורונה" ? והתשובה הייתה "זאת הוראה של משרד הבריאות, מבוגרים עם חום אוטומטית נלקחים למחלקת קורונה"!
השאלה הבאה הייתה "ואם היא לא חולת קורונה? אתם חורצים את גורלה!!!"
"מצטערים, אין אופציה אחרת."
בהחלטה מהירה, לקחנו אחריות חתמנו שאנו לא מאשרים לפנות אותה, ונדאג להוריד את החום בבית.
וכך היה במהלך כל הלילה.
למחרת בבוקר היא נבדקה לקורונה, והיום התבשרנו שהיא שלילית. לשמחתינו. כמובן שבשלב הזה הכעס גובר, מההתנהלות של משרד הבריאות. במידה והיו מפנים את אימי, היא הייתה נדבקת במחלקת קורונה.
נכון לא רוצים לסכן חולים ולאשפז אותה במחלקה רגילה ובצדק.
אך מדוע במצב כזה לא מבודדים בחדר לבד, ותוך מס שעות מקבלים תוצאה ומפנים את החולה על סמך התשובה למחלקה מתאימה?.
המחשבה שגזרו ויגזרו את דינם של המבוגרים וקשישים מרתיחה. בגלל הנחיות ממשלתיות שנובעות מפחד וחוסר ארגון מוחלט!
אני רק יכולה לתאר כמה משפחות שלחו בחודשים האחרונים את יקירהם למחלקות קורונה על סמך האמון שנתנו במערכת הבריאות לפני שבכלל נבדקו ואובחונו.
אני פונה אליכם, ילדים להורים מבוגרים בבקשה, לא כל חום זה קורונה! וכן, מבוגרים יכולים להיות עם סימפטומים שונים וזה לא קורונה.
אני בטוחה שבמוסדות סעודיים החולים האלה שהם רק חולים בוירוסים או חיידקים אחרים ולא בוירוס הקורונה נשלחים למחלקת קורונה והסוף כבר ידוע לרוב.

הצינור יבגני זרובינסקי חדשות הבוקר

למעלה