כדברא 2- המשך שבוע 7

Roei152

Well-known member
מנהל
כדברא 2- המשך שבוע 7 מזלל טוב למיכל!!! מה עוד היא מתכננת?

פרק 77- הפיקניק

האם אוביגייל יחזרו?
&nbsp
האם אמנון יצליח להיות יותר משר לשעבר?
&nbsp
מה עם לילה ולוק, ואיפה ליבי בכל זה?
&nbsp
והאם דקירקי יתגברו על המשברים?

ממשיכים בפיוס ההיסטורי עם ליטמן- כי אני בכל זאת מקומבן
אבל למה אביגיל כזאת לא מתלהבת? איך הרגשות שלהם נעלמים ככה? מה קורה פה?
&nbsp
מי בחר במוזיקה הזאת... כן, עמיתי, ריאיון... מי שישמע. כן, מישהו אחר בזולה. משהו כאן נראה לי מסריח... עמית, איך את שורדת את ליבי?
&nbsp
אני לא יודע, חברים, בדרך כלל היו לכם דייטים מאוד גרועים.
&nbsp
חה, אמילי... כן, הם לא כאלה נחמדים. עוד מעט גם שלומי יבוא לכלא עם לוק ובכלל... אגב, חשבתי לעצמי. נכון אריאנה הבטיחה שהיא תחסל את דקל? אז בטח אמילי אומרת לה "לא נראה לי. את לא חברה של אחותו וגיסו, את לא תצטרכי לסבול את השאלות שלהם!". אגב, כנראה שלוק משפיע על מליפיקים, כי ארבל עצמה הודחה מהאח הגדול בדיוק על רגל שבורה...
&nbsp
רמבו. השיר מדבר על גלידה?
&nbsp
עדיין החלפנו משמרת. אכן! טעות! טעות! ואני חושב שטעות כזאת מצדיקה הדחה.
&nbsp
אבל אביגיל לא מרגישה אותו הדבר. ממש לא מרגישה אותו הדבר. נרתעת וחסרת רגש.
&nbsp
בואו נגיד שגם בזה לוק לא כזה מצליח. אצל המליפיקים זה בהחלט לא עובר בשתיקה. הרי זאת כל מטרתם, להתערב בחיים של אחרים. היי, מה מדברים על סופיה הבוגדת (בטח גם אימא של שחר בנוסף לכל, השרלילה הזאת) ולא מדברים על הדחת מנהיגה כושלת שמסכנת את ביטחוננו? זה כי קירקי גרועה. שייק תמר-תפוז-מלון? לא עדיף לקרוא לזה תמר-פרי-הדר, או משהו כזה, שמעתי את זה פעם באיזו סדרה. אה. הוא הצלם. זה הצלם. זה. זה הצלם. אני חוזר ואומר, הוא הצלם. אוקיי. אוקיי. ממש. הבנתי. אוקיי.
&nbsp
קירקי, כמה זמן לוקח לך לצייר?! עוד סיבה להדיח. אני חושב שיהיה יותר רע אם היא הייתה מאכילה אותו במאכלים טבעוניים. לא עוד פעם. ממש לא.
&nbsp
מי חשב לשים אותו בתפקיד הזה?! ליבי מקשה עליו בכוונה. אני לא מבין, ה-LOOK עוד לא נגמר? הזוגיות הזאת לא נגמרה? זה כן קורה בסוף? למה להיערך? את לא שמעת, ליבי. לא שמעת. יופי, ליבי. תספרי לעמית והיא תזדהה איתך מאוד.
&nbsp
אתם כמו שני זרים. ממש.
&nbsp
ה"מאובטחת", בטח. אגב, חברים, אם עמית הייתה מגלה את מה ששרון עושה, זה היה ככה:
&nbsp
"שרון, מה אמרנו?"
"אם קרטיב אננס מלקקים, אז לא מוכרים שום חברים."
"אחרת נעלי טיפוס בראש חוטפים. ותתבייש לך ששכחת את מה שביקשתי ליום ההולדת שלי!!!!!!!!!!"
&nbsp
אמנון נשמע כאילו הוא היה מוחרם ברמות בלביאים.
&nbsp
שיחת חברות. מה, עמית, זה מוזר שמישהו מתחיל עם לילה וכאילו התקרב אליה בשביל להתחיל עם לילה? תכל'ס אני מבין אותך. הוא רוצה לרצוח!!!!!! מה את עומדת לעשות?!
&nbsp
אביגיל, תבחרי כבר. מה זה, את מנסה שהוא יקנא?
&nbsp
כן, זאת ליבי. כן, לוק. מנהיגה פועלת לבד, רק לא בטוח שאצלכם זה אחרת... כן, בטח. גם סופיה החליטה מה שהיא רוצה. לביאים מתצפתים...
&nbsp
הוא לא איגוואנה. אבל טוב שעמית אמרה לליבי דברים יפים. מה יבוא, ליבי?
&nbsp
זוגיות קצת משעממת. מה, הם מדברים בזמנם הפנוי על "בקבוקים לא זורקים לפח, רק למחזורית"?
&nbsp
אני חייכתי מהצעקות? אני?! אגב, רוב הסיכויים שזה מבוים. מאוד מבוים...
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
ליבי בזולה.
&nbsp
רותם שמחה.
&nbsp
וקירקי מאוד כועסת על דקל.

פרק 78- החטיפה

אז מה יקרה ללוק?
&nbsp
האם קירקי תצטרך לעזוב את בית האח הגדול... אה, תפקיד המגנא?
&nbsp
במי אביגיל תבחר?
&nbsp
והאם דקל יגלה על מה ששרון עשה?

קירקי, יש לך שישים שניות לעזוב את הטשיא
אה. לא עפתי מהציור. דקל גם נראה כמו ילדה ומה הקטע עם השיער?! כן, חטפו. קירקי מתזזת את דקל.
&nbsp
כן, היי. מה קורה? ידעתי שזה אתם.
&nbsp
מוזר לראות את ארבל ושון במצב רגיל... יופי, אמילי. כן, קצת אידיוט.
&nbsp
איך היא יודעת על בורות תחמיץ בכלל? והנה הם נפרדים.
&nbsp
ליבי נראית כמו בובה קטנה. אבל לא אמרנו שזה רק רע לעמית?!
&nbsp
לא, אל תגיד לי שהם שברו לך את הרגל! אה, אליהם. אוקיי. כן, הוא הולך, כולה רגל שבורה. לא משהו רציני.
&nbsp
לעתים אני חושש שקירקי ודקל מעורבים במערכת יחסים סאדו-מזוכיסטית. היא ממש שולטת בו, אפילו באלימות, הייתי אומר. שרון קצת הסתבך עכשיו.
&nbsp
כן, גם אני יכול לנחש מה היא תגיד. כן, יש לכם! לחסל את קירקי! אני חושב שלא אכפת לי מהקמפיין של אמנון. רק הקמפיין של לילה. הוא הכי חשוב.
&nbsp
הלנה דווקא רגועה יחסית. למה ממדרים את לילה?! למה?! אוי ואבוי, גם הלנה מועלת עכשיו! אה, גברת הלנה, לילה צדיקה, ואת סתם פשיסטית שחושבת שצריך לתמוך במנהיג אוטומטית בכל מלחמה שהוא מכריז. ביקורת על המנהיג זה חשוב!
&nbsp
לא לילה רגוע במיוחד אצל משפחת גבע. אביגיל נראית דיכאונית לאחרונה. מה, כבר מפרידים ביניהם?
&nbsp
אולי, אמנון, זה לא לביאים. בטח, אמנון, בטח. כן, שרון, חשבתי שיצאת מהשושלת. או כמו שעמית אמרה: "אם קרטיב אננס מלקקים, לא ממשיכים לצוד גרומלים. אחרת רגל ליטמן חוטפים."
&nbsp
ככה לילה נראית על הבוקר. יפה. "לחשוב על יוסי. רק על יוסי."
&nbsp
למה תמיד מישהו מהם חייב לנסוע?! למה?! ותודה ללוק על השרשרת. שרון, עזוב, אין מה לראות בחו"ל...
&nbsp
מסכן דקל. סטודיו פנוי זה אחלה.
&nbsp
מה רותם העבירה להם שהם מוחאים ככה כפיים? ולמה, למה זה שימפנזות וארנקים וכאלה?! כל כך לא מקצועי, גיא!
&nbsp
חבל, צריך שלילה תצא נגד אחותה. ישראל מחכה ללילה. וכן, לא לקיצוניות המליפיקים ולא לקיצוניות הלביאים! דרך האמצע, המתונה, הדרך של לילה.
&nbsp
גם אני שאלתי, אביגיל. טוב, יסמין.
&nbsp
אני לא מאמין על קירקי הצבועה הזאת. העיקר היא נגד התעללות בחיות. אבל להתעלל בבוטנים- חופשי! הדבר הזה מצדיק הדחה. היי, שרון עסוק בעמית! לא בדיוק הציל אותך... והוא גם לא בדיוק טוב. קירקי, בבכיינות לא בונים מנהיגות! אאוץ'. אאוץ'. מה אוג?! ובכן, אני מניח שזה מראה שהמנהיגה בכיינית ויש צורך בהחלפתה המידית.
&nbsp
הלנה. או אביגיל. לא דקל ובטח שלא לילה. המליפיקים האלה מנסים לעורר בלגאנים אבל אני לא אתן להם!
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
אוג וגיא משתפים פעולה משום מה!
&nbsp
קירקי בוכה. כרגיל.
&nbsp
ויש פגישה בין אוג, אביגיל, יסמין וגיא.
&nbsp
ואני מביא לכם את הג'ינגל שכתבתי ללילה:
&nbsp
היי הקשיבו כדברות,