כדברא 2- שבוע 7

Roei152

Well-known member
מנהל
כדברא 2- שבוע 7 שבוע בו גומרים מחצית עונה ועוברים מיד למחצית השנייה בלי הפסקה , תודה למגנא ..

ושבוע בו ליטמן *לא* מנשק אף אחת, כמובן!
רועי, ביום שלישי, אני רק אומר, תקום בבוקר ויהיה פה משהו מיוחד שקצת קשור לכדברא.

פרק 75- תורנות

מה הלביאים עומדים לעשות בעניין לוק המאיים?
&nbsp
מה הלנה תעשה ללילה המסכנה?
&nbsp
במי אביגיל תבחר?
&nbsp
והאם עמית תהיה דוגמנית מהממת? סתם, ברור שכן.

אייל שכטר- אתה חשוד!
מה אתה חושב?! גם בנפילים אמרת שאתה רק רוצה לרפא ובסוף אתה רע. וגם איך אתה אבא של גור (מייקל) ותמר ביחד?! נכון שהורשת ללילה כוחות ריפוי, אבל אני יודע שאתה רע!
&nbsp
אתה רואה, דקל, מה קורה כשלא שמים לב לאיומים? איזה "דבר איתי אחר כך" של קירקי... לא הייתי מעז לא לדבר איתה, זה מפחיד. כן, לכם אין רגשות, זה בסדר. לך, לך "תתקרב", אידיוט.
&nbsp
אל תאמין, היא לא המגנא. לוק הוא בכיר?! מה המצב במליפיקים?! ומה זה כל אלה?
&nbsp
לילה חולה, מביאים לה את ליטמן?! ואת הלנה, תתעסקי בעניינים האובר דרמטיים שלך. הבת שלך קוראת לך. הבת שלך, תנתקי ותסתמי. מתוקה כל כך... מסכנה כל כך, וסובלת כדי להגן על האנושות.
&nbsp
כאן רק מרססים אחד על השנייה. כבר קרה מקרה שהם ניסו לדבר ביחד. מעניין על מה דין וגילי רבים באמת... ככה הם רבים כשהוא אוכל בשר או משהו?
&nbsp
וואו, אני לא יכול עם הבכי של הלנה...
&nbsp
וולנו היה עושה לי טובה ענקית ומחסל את לוק. דקל, אל תקשיב לה! אל תקשיב לה! היא טועה! היידה אמנון! היידה אמנון! חזק מול המליפיקים!
&nbsp
אה, קירקי ה"מדרדרת". יופי. יופי שאת עכשיו אומרת לי שאת בטוחה שהיא טובה. ייעוד, ייעוד. שטויות. אל תקשיבי לאימא הדרמטית שלך!
&nbsp
מה עשית לה?! מה עשית לה?! היא באמת כמו חיפושית... כן, זה כזה עמית, לכעוס ככה על ליבי. תודה לאל.
&nbsp
זה באמת הקלה ש... רגע, לוק נשאר! אז על מי... על וולנו. בטח החגים יהיו מה זה מתוחים במשפחת לביא. כן, קירקי, לתרום. לא כמו שחר הבוגד והלא תורם. כן, בטח, נגמר סופית. בטוח.
&nbsp
שרון, תמיד היית האח החכם יותר. אמנון! אמנון חשוב יותר! גם טל מוסרי חשוב יותר מלוק!
&nbsp
או, זאת עמית. איזה אפיון דמות מדהים מדהים מדהים מצד מיכל. ליבי מדגמנת את הלוק?
&nbsp
לפני רגע נתת לו סטירה. מעניין מה אוג עומד לעשות עם זה... גם יסמין?
&nbsp
גד"ש... יופי. מגמה משעממת. נורא חכם, דקל. כן, כן, עמית מאוד תשמח.
&nbsp
שרון, אתה אדם חכם. מאוד מאוד חכם! לא סתם מזכיר הקיבוץ!
&nbsp
עמיתי והראש העסקי והאננסי. סצנה ראשונה שלהם מאז... מזמן. כן, עמית מבינה מאוד. גם אצלה היו מקרים שמישהו חשב שהבן זוג בוגד... טעה לגמרי, כן? אבל עמית יותר יפה מאוג אז נסלח לה.
&nbsp
שרון! לקרב אותו ל... לא! איך אתה לא רואה את הבעיה?! טוב, לפחות מישהו רואה קצת איום.
&nbsp
די, יסמין תהיה בסוף עם גיא. זה לא בעיה. אוג ואביגיל יחזרו. העידוד הקורע הזה... כן, אביגיל, זאת הבעיה. משחק נחמד של דנה. ולא הסיטואציה הכי טובה להימצא בה.
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
לוק שותה בפיקניק... עם שרון. תודה לך.
&nbsp
אביגיל וגיא מתחבקים.
&nbsp
ו... אה... כן. לילה בזולה ו... היא לבד שם. לבד לגמרי. לא אמרתי את המילה האחרונה...

פרק 76- הרשימה

אז במי אביגיל תבחר?
&nbsp
איך ליבי תצליח כדוגמנית?
&nbsp
האם שרון יעצור את לוק?
&nbsp
ואיך לילה תרגיש?

אני חייב לשתף אתכם בדילמה כאובה וחשובה לפורום
היום בלילה חלמתי. ובחלומייייייייייי (|סיניבביטון|) לילה ולוק היו בזולה, וליטמן שם את שפתיו על שפתיה של אביה! הרגע הנורא מכל!
&nbsp
ואני לא הרגשתי כלום בחלום.
&nbsp
כאילו אלוהים בא להגיד לי: "יוסי, אמנם היא מנשקת אותו, אבל תזכור שאותך היא מכירה באמת לפניו. תזכור כמה היא אוהבת אותך. וחוץ מזה, היא חושבת עליך כל פעם שהיא מתנשקת! אתה היית ביצא משליטה, כשהיא הסתכלה לכיוון המאוד כללי שלך כשהיא דיברה על הינומות, לא? אתה ראית כמה היא אוהבת אותך בלייבים!"
&nbsp
אבל אז, אני אומר לאלוהים: "אבל אלוהים, איך אוכל בכלל לנטוש את המאבק בליטמן? הרי לא למעני ולא למען אביה אני עושה זאת, אלא למען הפורום! כיצד אוכל לנטוש את רועי, שסומך עליי לספק חומר רב לפורום? כיצד אוכל לנטוש את שיר ולא להצחיק אותה? הכיצד? ללא שנאת ליטמן, מי אני? מה אני?"
&nbsp
בקיצור, האם ללכת ברוח הקוריאנים ולגשת לפיוס היסטורי ביני ובין ליטמן, או להמשיך להצחיק את כולכם ולהילחם על לילה ולא רק על אביולי? העצה המקורית ביותר תזכה באוגדן של גאליוסי ובספוילרים מהודרים לעונה הבאה.
&nbsp
ועכשיו לפרק...
&nbsp
אביגיל המסכנה. עצוב לה העונה.
&nbsp
לילה כזאת מתוקה. את רואה כמה טוב שתרמת דם? אה, זה כדי לעזור לעצמה לפגוש יותר את אבא שלה. בחורה מסכנה.
&nbsp
אביגיל, זאת לא שיחת אחיות. יש רק אחת שיכולה לדבר על שיחת אחיות והיא לא פה לצערי.
&nbsp
לוק בטוח שזה מי שהוא רוצה לקחת לאגם? אני כבר רואה את רועי מחבר את שרלוק כזוג האהוב עליו בכדברא. מחקר נחמד, שרון. שרון, פעם קודמת שלקחת מישהו למקום אינטימי והתחלת לגשש, אני רק אומר, לא...
&nbsp
אני הייתי נופל בטריק של ליבי. כלומר, במחשבה שיש לה מזכירה.
&nbsp
כן, זאת תמיד אי הבנה. אבל עצה טובה של קירקי. חוץ מהאובר רומנטיות!
&nbsp
הדרך היא טיולי שטח? זה רק אני או שעמיתי הפכה את הקיבוץ לשטח ענק של קידום פרויקטים שבהם היא מרוויחה? בסוף אמנון יבוא וישאל אותה מה זה הבית זונות הזה. הו. הנה מה שרועי חשב... "הטוסט הכי טוב בעולם!!!!!! שמעת שחר?! הכי טוב בעולם!!!!!!!!!! לא משנה כמה אתה חושב שמה שאתה מכין כזה מגניב!!!!!!!!!!!"
&nbsp
זה לא עובד, קירקי. לא עובד. עמוק בלב את גיא? לפי מה קירקי החליטה בכלל?
&nbsp
את מי היפנטת לעזאזל?! רגע, מה 1965, הם לא יצאו משם מאז 1918! רגע... אז איך לעזאזל... אם הוא... כן, עמית הזכירה לך. כן, נסה, שרון, נסה לשכוח. אני מציע לך להלוות מליטמן גבס אם תשכח אי פעם. הההההה! יש לה יום הולדת!!!!!!!!! יוווווו איזה מגניב יהיה!!!!!!!!!!!!! אולי התשובה זה נעליים? קרטיב אננס? טייטס?
&nbsp
כל משפט של ליבי זה פנתאון. אוקיי?
&nbsp
אוג, תודה, אבל אתה עדיין קלוץ. קירקי, את סתומה.
&nbsp
מתעלם. מתעלם. מתעלם. התעלמתי. היי, חזרנו למילקשייק מיומני! אוקיי... זה ממש לא רומנטי.
&nbsp
לא יודע, משהו כאן לא נראה לי. זה לא הסוף. זה עוד יסתבך. מעניין למה זה יסתבך... כלומר, האם לגיא תהיה עזרה נשית בסיבוך של אוביגייל...
&nbsp
לא הייתי אומר כל הזמן... איזו דוורית נהדרת. אמרה לו רק הופה. לא "אהלן אהלן". אני אהלן אהלן.
&nbsp
בדרך ל... של מי? מצד חסון או מצד רוזן? או, עכשיו רואים שחזר לו הזיכרון!זה אוג הקלוץ! הקלוץ! אביגיל לא נראית מאושרת... המממ... אבל למה שהיא תחזור אליו בכלל בסוף?
&nbsp
זה לא נראה שאת חושבת שהוא נחמד. הוא לא ממש מספר לך ש... מגיע לך, קירקי! מגיע לך! כן אפשר להאשים אותך! מה יקרה כשהיא תגלה שלוק בוגד? אני לא מבין, לקירקי יש לב קפוא? לב גרומלי?
&nbsp
לוק, רק לפני הכול. הזיכרונות של עמית ושרון בירושלים הם זיכרונות שקל ללכת בהם לאיבוד ולעשות בינג' של אננסים. אז קצר ומהר. טוב, שרון חכם... מה לעשות.
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
לילה מפנה זבל מהזולה עם לוק... אבל זה נראה כמו חיזיון בכלל!
&nbsp
קירקי שוב עושה את הדבר האהוב עליה ביותר, לאיים על דקל שהיא תצבע אותו.
&nbsp
ואוביגייל שוב נוסעים על רמבו.

Roei152

Well-known member
מנהל
שרלוק זה ממש לא דורוגו
אנננסים ואוביגיל לנצח מבחינתי , זוגות קלאסיים לא אגדת סינדרלה מבחינתי , שהם מתנשקים אני לא מרגיש את מה שאני מרגיש כאשר דניאללי או תום ועלמה מתנשקים , אבל אני לא רוצה שיפרדו
לצערך יוסי הניסיון לעשות לליטמן זוגיות הומאית בפורום לא הצליחה

Roei152

Well-known member
מנהל
צריך מישהו שיתאים לו
ושרון לא מתתאים , מה לעשות ? זה לא דורוגו .. צריך מישהו חמוד בערך במידה של הוגו ואביב מפלאשבק, בשביל שאני אמס ממחשבה שהם ביחד ..
&nbsp
כן דניפתח זה לא ליביאנה , אני יודע שהתכוונת לליטמנן , אבל הרבה פעמים בתקופת החממה וגאליס טרום או בוי וליביאנה הצעתתי את יפתח ודני כזוג , ואתם התנגדתם , אז הנה עוד דוגמה שאני כן חוזה זוגות , לא רק בסדרות אלא גם במציאות ..
&nbsp

רועי, אתה מבין שצחקתי?
אני פשוט לא מבין מה היה דחוף לשרון לקחת את לוק לפיקניק, שנראה מאוד אינטימי, במקום מאוד מאוד אינטימי!
&nbsp
לא התנגדתי ליפתח ודני, אם אני לא טועה זה היה אפילו בפעילות שאני עשיתי... אפילו לפני כן, אני כתבתי בשרשור שעשית על קרוסאובר גאליס-חממה מתוך נקודת הנחה שדניפתח קיימים בעולם הזה. האמת? אתה בכלל לא כדברא, הפסטיגל חזו את זה לפניך.
&nbsp
ואלכס בעד ונגד חזו את המשולש, כי את מי הם שידכו לליטמן? נכון, את עמית פרקש. שמי היה איתה בזוגיות בחצויה 2...?

למעלה