כדברא 2 - שני פרקים אחרונים לעונה!!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
כדברא 2 - שני פרקים אחרונים לעונה!!!!!!!!! זהו זה נגמר , עונת המלפיקים נגמרת !!!!
האם באמת המלפיקים כולם יחסלו כולל לוק ?
לוק אומנם מחק את הזיכרון לעמית וליבי , אבל לא ראינו שהתעסק במחשב , עמית וליבי אומנם מחוקות זיכרון אבל לא ידוע אם שלחו את ההקלטה לתקשורת , האם לוקי כשלוקי נכשל וסוד העל טבעי יחשף לעולם? וזה יפתח את הסיפור של העונה השלישית?

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 99-המחרוזת

אז מה יקרה בין אריאנה ללילה?
מה התוכנית של אמילי וגרי?
ומה יקרה בדייט של אוג ויסמין?
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מדהים!!!!!!
חיסול ראשוון למגנא לילה!!!!!!!!
פרק מותח , נפלא וומרתק .. מחכה כבר למחר...
&nbsp

"אם אני זוכרת שנפגשנו, Israelidrawing? ברור שאני זוכרת!"
ציטוטי אביוסי נמשכים פה.
&nbsp
גברת אריאנה, יש לך חוצפה. המגנא כן כאן! צק צק, אריאנה... למה את מנסה? לא יעבוד לך. זה לא הישרדות פה. ואל תגידי לה עלובה. זה מכעיס.
&nbsp
יופי לוק, תראה מה אתה עושה. כן, כן, לקוחות. לגמרי נהדר. יופי, שרון. נהדר. עוד יומיים? בדיוק כשאין תכנית... אוף...
&nbsp
בפרקים הקודמים של הישרדות! אריאנה כושלת. כרגיל. לילה ניסתה להגן על אריאנה. כפי שראיתם. נו? עדיין חושבים שהיא "עלובה"? אינה נראית מטורפת. מה קרה? שוב כושלת? אז סתם שאלה... מי ה"מגנא" פה? אה? אה?! חבורה של קטני אמונה שכמוכם!!!!! אני ידעתי, אני אמרתי לכם, אבל אתם לא האמנתם, ואני תמיד ידעתי... גרי, לך תחפש.
&nbsp
עכשיו הן לא קשורות. אבל יופי, ליבי. עמית משחקת בדברים מוזרים. עוד פעם מסיבה. עמית, אם לא היית נפרדת מלילה היא הייתה מסבירה כיצד לנהל נכון את הזמנים. גם היית מחסלת את אריאנה, וגם היה לך מספיק זמן להלחין שיר למגמה! מה זה המסחרה הזאת בקיבוץ? כן, מי אוהב פה טוסטים, רק אחד וגם הוא מזמן ברח...
&nbsp
שוב מנסים לשדך זוגות. יופי גיא. כרגיל, הסטרואידים גורמים לך לקפוץ.
&nbsp
טוב, גם ללילה קשה לנקות ככה את השאריות. כשהאחרים ישנים להם. "שלום, קירקי, הנה המליפיקית שכל כך הטרידה אותך. חיסלתי אותה והכנתי טוסטים הרבה יותר טובים מאלו של האקס שלי. אגב! את חרא מגנא". וגם אתה, עלק שומר עליה. אני מתכוון לשבור לך את הרגל טוב טוב.
&nbsp
דייט ימי. נחמד. כדאי, הגרפיטי של קירקי זה הדבר הכי טוב אצלה.
&nbsp
כן, אמילי, היא הודחה. הדחת הישרדות במקום הדחת האח, אבל בסדר. כן, די הבנתי שהחליפו לה את המחרוזת. אבל אלו מליפיקים מפונקים כאלה.
&nbsp
לא, אביגיל, למה לספר לה?! מור כזאת קומית.
&nbsp
ברור, קירקי רוצחת מסוכנת, רצחה את דורין המסכנה. לילה לא צריכה ללכלך את עצמה. רק ליטמן לא שייך לכלום ומנותק. הוא יודע, יודע.
&nbsp
זה מה שקורה כשליבי מבקשת מעמית להעביר לגיא לאוג ל... לא משנה. בקיצור סטרואידים.
&nbsp
אוי שיט... המגנא לא אחותה... אה, ה"פלגא"... נו, מה זה המליפיקים האלה? זה מפסיד למקרן?!
&nbsp
עמית, את מה זה לא מפוקסת מאז המחיקה.
&nbsp
שוב הסטרואידים... יסמין מחליפה את אביגיל.
&nbsp
עכשיו אתם מבינים למה אמרתי שאולי היא תוותר על הכוחות?
&nbsp
יופי אוג, לא ממש היה אכפת לך. אבל כן, אביגיל נעלמה עכשיו. יסמין, נו, בשביל פרק אחד? לא טוב.
&nbsp
וולנו לא היה נופל ממקרנים. רק אומר. מה? רגע... זה לא הלבוש של גרי...
&nbsp
אז הם טועים, אביגיל! קירקי... את יודעת איך זה לא יקרה שוב... אתמול בלילה אצל לילה. בטח. טוב, אם את לא יכולה לסבול את האמאטו, צאי מהטשיא. ואת לא יונתן, אגב. זה לא בדיוק נכון, גם אם לא יהיו לה... טוב, יאללה, מחליפים. מה?! גרי... גרי! הוא עשה... לא! לא נכון! וואו, מיכל, מה עובר לך בראש?! לרגע חשבתי מסע בזמן, אבל כמובן שלא, איך היא תמיד עושה לי את זה?! ברגע שאביגיל נכנסה אז הופתעתי לגמרי!
&nbsp
בפרק הבא:
&nbsp
לוק ולילה עוברים לשלב הבא ביחסים והוא מביא אותה הביתה. היא לא מתרשמת.
&nbsp
קירקי שוב מתחבאת מאחורי המכולות.
&nbsp
וכולם רוקדים את הסוויץ' בגנרטור!!!!
&nbsp
סיום סגור הפעם? לכו תדעו...

Roei152

Well-known member
מנהל
מגנא לילה
הלוואי שבפרק הבא לוק יחוסל , ואתה תקבל זימון לאודישן לעונה השלישית
זהו נגמרה המלחמה , אני לא מתנגד לעוד מנת לוק בעונה 3 , אבל אני אשמח מאוד ..
&nbsp

שיר m

Well-known member
אהההההההההה
את זה לא צפיתי! בכולם חשדתי! בכולם! חוץ מאביגיל!!!
אז נכון, היא התחילה לעשות סצנה מהסוג של דני ויונתן, אבל עדיין לא חשדתי!
&nbsp
פרק מעולה.

פרק 100- דף חדש

פרק אחרון לעת עתה!
&nbsp
האם קירקי תצליח להיחלץ מגרי?
&nbsp
האם לילה שוב תציל את קירקי?
&nbsp
האם אוביגייל יחזרו?
&nbsp
ואולי הפעם לוק ישבור רגל כשירקוד את הסוויץ'?
&nbsp
עד הפעם הבאה- כדברא, כדברא, מגנא לילה!

"אני לא יכולה לעצור... אבל אתה החיים שלי, יוסי!"
טוב, טוב, את החלק השני המצאתי... מערכת היחסים ביני ובינה הגיעה לשלב הזה רק אחר כך...
&nbsp
דקל, אתה מבין שאתה כשלת כמעט כמו ליטמן? אבל רגע... כן, כמובן, האמת שחשדתי שאמנון יחזור הפרק.
&nbsp
אז תשאלי שאלה ונראה! ודקל לא סיפר לך על גרי? יואו, איזו מגנא כושלת...
&nbsp
"אוקיי, זה הבית שלי..."
"משעמם. איפה יוסי?"
&nbsp
ממתי יש מדרגות כאלו בריאל? ואיפה אמילי? הנה היא באה... מלכת המליפיקים החדשה. והמודחת.
&nbsp
הלביאים הפכו לנבחרת ספורט. איפה דינה, אגב? השר לשעבר שהפך ל... בואו נסגור את זה כאן.
&nbsp
אז מי באמת אביגיל? אין מצב שאביגיל הייתה שוכחת... אבל מה התסבוכת... מה קורה כאן. אגב, אביגיל בכלל יודעת איך אומרים "מליפיקים"? כי אם כן זה היה רמז. כן, מגנא כל כך כושלת, כל כך כל כך כושלת... כולם מנסים להפנט אותה, התחזות כושלת מצליחה. היא באמת טיפשה, גרי, מצד שני אתה הפסדת למקרן ולווינדוז.
&nbsp
יופי קירקי, שוב אנחנו מתחבאים במכולות.
&nbsp
כן, ארבל, חשבתי שתלמדי משהו מהאח הגדול... המגנא מתה, אבל המגנא האמיתית חיה! ויש לך מזל שהוא מחזיק אותה, אחרת גם את היית מזכירה לו איך שוברים רגליים. זוכרת, ארבל? כרגיל, לילה תשמור במקום קירקי. כמו תמיד.
&nbsp
כן, זאת עבודת צוות. אבל מי חיסלה שוב? יפה. קירקי- 3 (שאחת מהן היא דורין, קורבן חף מפשע, ואחד מהם זה וולנו שראינו כמה טוב היא חיסלה אותו...), מגנא לילה- שתי מנהיגות המליפיקים. אני חושב שהטבלה לא משקרת.
&nbsp
ובינתיים קירקי, כרגיל, כושלת. וכרגיל, לילה הצילה את כולנו. קירקי, תוותרי כבר! תמיד קל לירות חץ. לא ככה, דקל, מחסל אמיתי?
&nbsp
רק אני חושב שעובר לליטמן בראש "למה זה לא נשר"?
&nbsp
הצתה מאוחרת, קירקי... לכי תחפשי. אגב, החולצה עם הלבבות של אביה רומזת אליי. אליי אני אומר לכם! כן, עכשיו היא יודעת, אבי! כן כן, בטח. עובר לכנען. מה שתגיד. להיות קרוב לירושלים זה נחמד.
&nbsp
למה, לא הבנתי? רגע... מי... אמנון אולי... אה, חשבתי שאין שם כלום מתחת. אוקיי, מי זה שם במשקפת?!
&nbsp
קדימה, נו. יאללה. תעשי את זה. את יודעת מה. אמרנו כבר.זה רק אני או שהיא מעתיקה מלילה? תתקני אותה כמו שצריך. רגע, מה?! את לא מתכוונת...
&nbsp
כרגיל אצל מיכל, שולחים זר מחו"ל. ועמית, מה זה פה, ספארי? ליבי עם תסרוקת נטע! היי, עמית! מה זה?! מה זה?! איפה שרון שיעודד אותך?! טוב, הן החברות הכי טובות.
&nbsp
איזה קדמותו?! מה קדמותו?! דקל ידע על זה תמיד... זה כל כך לא בסדר... דווקא בגלל שלוק אחראי צריך לא לתת לו כל כך הרבה אחריות! הוא אוהב אותך כי את לא המגנא.
&nbsp
ההה... קלארו...
&nbsp
כן כן, תחגוג כמה שאתה רוצה, אבל זה לא עומד לקרות. הבנת, ליטמן? לא! היי... רגע... אבל... אבל מה עם... זה היה הסטרואידים!!!!!!!
&nbsp
הסוויץ'! כמה התגעגעתי. כן, לוק, תעקוב אחרי לילה, אולי היא תגרום לך לא לשבור רגל הפעם. סתם, סתם...
&nbsp
מה זה לעזאזל?! איגניסים מה לעזאזל?! מה... מה קורה?! מ... מיכל? את לא חושבת שקצת... קצת הגזמת...? חירטטת עוד זן על טבעי, המצאת להם עוד איזה מקום מוזר... אני... לעזאזל איתך, אני לא אוכל לחכות לעונה 3!!!!!!!!!! מה יש לך ומה עובר לך בראש הקטן שלך, גברת קופר קרן?! ותצפי למבול הודעות זועם!!!!!!!!! זה לא הגיוני שכל יוני אני לא יודע מה קורה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&nbsp
*סצנה שירדה בעריכה*
&nbsp
"כן... כן, יצאתי לרגע משם. כן. לא, לא הצלחתי שהוא ימות בקרב. וגם לא הצלחתי 'לאחר' בהצלה שלה בטעות. מצטערת."
&nbsp
"אל תדאגי... *רואים שאני צופה בלוק דרך כוונת ציידים. הכוונת עוברת לקירקי.* גם לי יש אס בשרוול..."
&nbsp
"סליחה, אדוני?"
&nbsp
"אה?"
&nbsp
"איפה פה התחנת אוטובוס לבועה?"
&nbsp
"מי אתה?!"
&nbsp
"אה... אורח של רוחל'ה ושמוליק שוורץ?"
&nbsp
"אה! אז תגיד. שם בהמשך."

dar dahan

Member
האיגנסים ואני מחכים לך בבועה?
איך בסוף דניאל ליטמן זכה בנערה איך??
&nbsp

דר... אתה הרי יודע שזה לא נכון
לילה סובלת כל שנייה איתו ואנחנו עושים רומן מהצד.
&nbsp
בדיוק כמו שהוא עושה בשלטון הצללים. זה הכול.
&nbsp
ואני בכלל לא שולח למיכל הודעות בכי על הקטע המוזר בסוף.

Roei152

Well-known member
מנהל
אז לפי העלילה
לוק נשאר לעונה 3!!!!!!
מה זה האיגנסטים לעזאל?
ולמה לילה לא הפכה למגנא סופית?

אמנם לא הפכה (בינתיים)
אבל היי, חיסלה את שתי מנהיגות המליפיקים ביום... כמה קירקי חיסלה העונה, תזכיר לי...?
&nbsp
אגב, לוק אמנם נמצא בכנען, אבל רק כדי לקחת טרמפים לכנסת, ושם כבר עובדים על שלילת האזרחות שלו.

Roei152

Well-known member
מנהל
ומה דעתך על האיגנסטים?
בועה ? היה נדמה לי שראיתי מלאך יוצא [
&nbsp

זה גם נשמע כמו משהו שמימי כזה
זה גם נתן לי וייב של הר האולימפוס, כאילו שמימי...
&nbsp
אבל למיכל הפתרונים.

שיר m

Well-known member
נגמר!
קירקי תיקנה טעות. היא עוד תתחרט על זה

&nbsp
אביגיל! סוף סוף נפרדת מהדבר ההזוי הזה שקוראים לו גיא. יופי. סוף סוף.
&nbsp
אין יותר לביאים, אבל יש משהו חדש. אנשים מוזרים עם קול של קריין חדשות מתאמץ מדי שגרים בבועה על העננים. בדיוק כשחשבנו שלא יהיה יותר גרוע

&nbsp
היה נחמד בסך הכל!

Roei152

Well-known member
מנהל
מצחיק אותי תיאור האיגניסים
ברור שקירקי תתחרט...
&nbsp

"אנשים מוזרים עם קול של קריין חדשות מתאמץ מדי"!
את יודעת, שיר, קירקי תמיד יכולה לנסוע בזמן ולתקן הכול.
&nbsp
אה. היא לא.
&nbsp
פתח נפלא לעונה השלישית. אם כי אני חשבתי שכדאי היה שקירקי הייתה פורשת. ושלוק היה מתאבד. #מגנאלילה #אביוסילנצח

למעלה