כדורים באוויר

כדורים באוויר

בעקבות ההצעה המעולה של אורורה, חשבתי שנוכל לעשות גם שרשור שבועי סביב הכדורים שצריך לג'נגל ולהחזיק את כולם באוויר:

מה הדברים שחייבים חייבים להספיק השבוע?
למה אתן ממש מקוות להצליח למצוא זמן השבוע?

ורק הערה סביב תזמון ששכחתי להוסיף

אני יודעת שהשבוע בישראל מתחיל ביום ראשון אבל כאן אני מדחיקה עד יום ראשון בערב או שני בבוקר, כשאני מפנה את האנרגיות לשבוע החדש.
לא יפריע לכן אם נעשה את זה בימי שני, נכון?
ככה לפחות יהיה לכן את יום ראשון להתאושש מהסופש ולהגיע למסקנה מה באמת חשוב לעשות השבוע

aurora0

New member
חייבת להשתתף

אני מקווה שזה גם יפקס אותי
בגזרת הקריירה:
חייבת לשלוח קורות חיים או לפנות לפחות לעוד שלושה מקומות השבוע, פניות של ממש. לצערי אני כרגע סופרת את הפניות שאני עושה מצידי, בבחינת "שלח לחמך על פני המים".
לכתוב חצי מאמר. החומר ערוך ומוכן ואני צריכה להתיישב ולעשות זאת
להכין דו"ח שנתי....
להכין שיעור לשבוע הבא
בגזרת הבית:
קצת סדר בענייני לבוש (עונות מעבר וכאלה)
קצת בישולים
קניית מתנה לבת של חברה
הרעפת תשומת לב על הקטנה שלי שמשתלבת במערכת לראשונה, ואני מרגישה שהיא עוד מחפשת את מקומה רגשית
לחשוב על דרך לשלב את ה"סבתא" הנוספת שטיפלה בה עד כה, ולהביע את תודתנו הרבה.
נראה לי שזהו. יהיה נחמד גם להנות מהחג ומכמה ימי הולדת ואירועים חברתיים נוספים שאנחנו מוזמנים אליהם.
נעמה לעניין התיזמון - אני חושבת שזה יוצא נהדר יחד עם החג הפעם! מרגיש כאילו השבוע הזה יתחיל ברביעי וייגמר בסופ"ש

ג'גלינג רציני

בגזרת הבית :
להעניק המון תשומת לב לשני הילדים, ולבעל שעוזר ותומך ולא לפגוע בהם בגלל סעיף 2 .
להתעסק עם אבא שנמצא בבית חולים ומשגע אותי עם עשרות טלפונים ביום ( אני משתדלת להיות ילדה טובה, אבל בגלל שאימי נפטרה ואחי לא רוצה קשר איתו, אז הכל על הכתפיים שלי לצערי )
לדאוג לשוטף בבית, נקיונות ,כביסות, בישולים וכו' .
בגזרת עבודה:
לעבוד והמון ושההתעסקות עם אבא שלי לא תפגע לי בעבודה ( יוצא לי המון לצאת בזמן העבודה לבית חולים) וזה הזמן גם להודות לבוס שלי , המקסים שתומך ולא מתלונן בכלל .

מה הייתי רוצה להספיק
לבלות יותר עם כל המשפחה של אמא שלי ז"ל , אבל יש לי קושי לראות אותם, זה מציף אותי .
קוסמטיקה קלה , גבות ושפם שאני לא מצליחה לעשות , ונראת כמו כלב ים

לבלות עם חברות טובות שתומכות בי המון בתקופה האחרונה , ופשוט אין לי כוח להרים את עצמי ולצאת להתאוורר

זהו, מספיק להתלונן על החיים , קדימה לעבודה

השבוע הג'גלינג קצת יותר מורכב

המטפלת של הילדון צריכה לנסוע למולדתה לחידוש הדרכון, אז היומיים האחרונים של השבוע הם כאלו שאי אפשר באמת לתכנן להם משהו בגזרת העבודה.
בנוסף, מר בחור עובד השבוע עד מאוחר, אז זה מתווסף לעניין. שניהם לא מטרידים אותי במיוחד כי אני נהנית להיות עם הילדון, אבל זה כן אומר שכל היתר היה בתיאוריה צריך להכנס לתחילת השבוע.

ובגזרת העבודה, אז זה בעצם שני דברים, אחד, כצפוי, לחזור לשלוח קורות חיים למשרות. זו לא שליחה של נפח, אלא שליחה של בודדים, כי יש מעט משרות רלוונטיות וגל אחת דורשת התאמה אישית, אז נכנסת מידת השקעה לכל שליחה ושליחה.
לא כיף גדול.
והדבר השני זה הכתיבה המקצועית שהזנחתי כבר המון זמן. חשוב לי לסיים את הפרוייקט הזה בחודשיים הקרובים, כי אני רוצה להעלות אותו לאוויר, המטרה מעולם לא היתה לכתוב לעצמי למגירה.
אני גם רוצה לתרגם את הדברים ולעלות אותם בנפרד באנגלית, כדי שאולי זה יתרום לכל תהליך מציאת העבודה.
אז היום אני אכתוב מבנה שלד לכמה פרקים, אבל התקדמות משמעותית תהיה כנראה רק שבוע הבא.

השבוע לא עמוס

בעבודה אני בין פרוייקטים ועושה דברים שלא מצריכים אנרגיה רבה. ביום שישי מתחיל קורס בעבודה שאני המנחה שלו - וזה בעיקר תואר של כבוד כי אני דר' וכל זה וקל לאשר אותי מול גורמים חיצוניים. אני לא בטוחה שעבודה בימי שישי מוצאת חן בעיני, אבל לפני חודשיים כשהסכמתי היו לי שיקולים אחרים.
בבית לא מסתמנים משברים. יום ההולדת של בת השש מתקרב, ולראשונה נעשה לה מסיבה בבית לחברים - מלחיץ אבל כרגע אלו שלבי תכנון ולא עבודה של ממש. אני מספיקה בזמן האחרון כל מיני פרוייקטים קטנים בבית וזה משמח אותי.

אילו פרוייקטים בבית? אשמח לשמוע!

בחודשים של החורף, אחרי שסיימתי עם הדיסרטציה ולפני שממש התחלתי לחפש עבודה, סוף סוף התיישבתי על כל מיני פרוייקטים קטנים בבית שמאוד הציקו לי ואף פעם לא היה זמן או פנאי.
והשיפור באיכות החיים בעקבותם היה לגמרי
. לרמה כזו שגם חודשים אחר כך, אני מרגישה הנאה מהשינוי.

אשמח לשמוע על הפרוייקטים שלך, כי לפעמים מישהו אחר גורם לנו לחשוב על דברים שאפשר או כדאי לעשות אחרת.
ובדירה קטנה כמו שלנו, שינויים כאלו יכולים להיות ממש משמעותיים...

דברים קטנים בפני עצמם

סידור של שולחן העבודה שלי וחומרי היצירה.
ארגון מחדש של המרתף, כדי שלא יהפוך למחסן בלגן.
צביעת מיטת עץ ישנה שקיבלתי מחברה, כדי להפוך את חדר העבודה לחדר אורחים.
קדיחת כל מיני חורים בקיר ותליית מה שצריך היה לתלות.
עבודות בגינה.
סתימת סדקים בקירות וצביעה היכן שצריך.

כל דבר לכשעצמו הוא לא גדול, אבל אני מקבלת הרבה טובה יותר מהשיפורים. נכנסנו לבית לפני שנה וחצי ותקופות ארוכות לא היה לי כוח מעבר לתחזוקה השוטפת. עכשיו אני מרימה את הראש ורואה דברים קטנים שאני יכולה לעשות.

מאוד מאוד מזדהה

בתחילת החורף עשיתי שורה של פרוייקטים כאלו שכללו הרבה סידור, הרבה ארגון מחדש, וגם דברים כמו תליית מתלה מעילים בכניסה, ועקירת שולחן שמאוד הפריע בחדר השינה ואז ארגון מחדש של החדר.
זה עדיין נמשך על אש קטנה, שבוע שעבר תלינו מסגרות לתמונות שאנחנו מדברים כבר חודשים על לתלות.
וכל דבר כזה עושה הבדל ממש מורגש באווירה בבית.

כן, מתלה מעילים

גם הוא היה בעשיה.

אחרי התנופה הראשונית, כשנכנסים לגור בבית, בדרך כלל כבר לא מטפלים באותם דברים קטנים. אבל זה כל כך משפר את ההרגשה ואת הנוחות כשכן!

השבוע יש לי רק כדור אחד

(בערך) כי אני בנסיעת עבודה, מה שאומר שכמעט ל זמני מוקדש לעבודה, ולפרוייקט אחד במיוחד. בשבוע הבא נחזור לשגרת הכדורים באויר.

השבוע אני מרגישה כבד את עול האחריות שנחתה עלי

החל מכך שהייתי צריכה לודא שהמקום פועל בצורה מייטבית ביום העצמאות, כולל דיווחים בשעות קבועות למדווחים לתקשורת,
דרך יום אינטנסיבי היום, שהייתי צריכה להיות מאוד מוכנה ומדויקת אליו (עבר טוב מאוד, לשמחתי)
ועד יום מלחיץ מחר. באופן מפתיע לטובה, הצלחתי להושיב את עצמי אתמול בערב, אחרי שהלכו עשרים האורחים והבית יושר ונוקה, ועברתי על כל החומר, כתבתי את כל השינויים שנדרשו והכנתי לדפוס. היום אחרי שהמשרד התרוקן הדפסתי, ארגנתי כני כתיבה למחר, ניילנתי חומרי עזר ותפרתי את הקשר בין האנשים השונים.
מקווה שיעבור בטוב (ובלי הרבה גשם).

לחץ!

למעלה