כדור פרחים

גילה או

New member
כדור פרחים

במפגש האחרון לימדתי את הפרח של COLLETTO RICAARDO אשר עדי הסיבה את תשומת ליבי אליו פה בפורום לפני מספר שבועות.במקור מדובר בפרח שנדמה לי כי רוזנה שהיא אלופת הקוסדמות ( רוזנה -איפה את ? מתגעגעים,השמיעי קול....)חשבה להפוך אותו לכדור .ניסיתי גם אני וזאת התוצאה. ובכן עדי כמה פרטים לגבי החיבור : כל הכדורים שאני מכירה אכן מתחברים עם חוט ומחט (יסלחו לי חובבי הטוהר באוריגמי) ואכן הם אינם מתחברים באיזה שהוא סדר גיאומטרי לעומת הפיאונים שזוכים לעדנה רבה בימים אלה בפורום . לגבי הטכניקה - נראה לי שכדי שיווצר כדור יש להצליב ולמתוח את החוטים אחרי כל תוספת של כתר ולא להניח את כל הכתרים אחד על השני ורק אז להצליב את החוטים. הכדור של רוזנה מורכב מ14 פרחים .אני הכנתי 4 כתרים של 4.רוזנה כניראה הכינה את הפרחים הירוקים מנייר דו צדדי כך שלא רואים את הלבן שמאחורנית וזה מיפה את הדגם אבל גם אצלה הפרחים צפופים ללא סדר מיוחד.

עדי דבש

New member
בדגם של רוזנה

היא בעצם הכינה כמה פרחים צהובים קטנים יותר, והכניסה אותם לתוך חלק מהפרחים הירוקים הגדולים, נכון? זה נראה אצלה כל כך יפה ואסתטי, כאילו הפרחים כן מתחברים בצורה הנדסית כלשהי. בכל אופן, אני מנסה כבר שלושה ימים לחבר את הפרחים שלי, ומדי פעם אני מוסיפה או מורידה פרח, אבל עדיין כל כמה שאני מהדקת זה נראה כמו ביצה ולא כמו כדור.....

גילה או

New member
את צודקת

אכן היא מציינת שהיא השתמשה ב7 ניירות 20/20 ו7 ניירות 15/ 15 אך היא מציינת שהיא חיברה אותם בחוט.... לרוזאנה הפתרונות....

למעלה