כדי שנכיר אחד את השני קצת יותר -

theEscapist

New member
איך דבר כזה יתכן?../images/Emo2.gif

אנשים לא עד כדי כך טפשים
היא אחת הטובות
מצאתי עכשיו ראיון ממש טוב איתה, לגבי סויני טוד, ג'וני, טים ושאר ירקות. רוצה לינק?

adi dion

New member
זה מה ששמת בשרשור ראיונות?

אני עוד מעט רואה את הראיון הזה

wolfyy

New member
היא מדהימה!! ../images/Emo99.gif

בראיון איתה לגבי סוויני טוד שבשרשור ראיונות, ד"א, היא בהיריון! היא כל כך אישה יפה בהריון...

adi dion

New member
היא חמודה איך שהיא יושבת ככה עם הבטן ../images/Emo6.gif

הלנוש
די עכשיו היא האובססיה החדשה שלי! וכשאני נכנסת לאובססיה זה לא יוצא כלכך מהר

אזירפאל

New member
היי, גם אני חדש ../images/Emo13.gif

חשבתי כבר מזמן לנסות לפתוח פורום לטים ברטון אבל חשבתי שהוא לא יהיה פעיל כל כך... בכל מקרה, שיהיה בהצלחה
שם: אלעד גיל: 19 מיקום: רחובות מה שלומכם? מצויין סרט אהוב של טים ברטון: המספריים של אדוארד דרכים ליצירת קשר: מסנג'ר בעיקר. מי שמעוניין שישלח מסר
אחר: סוויני טוד
ההמתנה (שנתיים!) השתלמה.

adi dion

New member
עוד חדשה לאוסף ../images/Emo9.gif

שם: עדי גיל: 19 מיקום: ת"א מה שלומכם? פסדר :) סרט אהוב של טים ברטון: לא ראיתי ממש הרבה סרטים שלו אבל אני אלך על סוויני טוד למרות שעוד לא ראיתי
(נו, הלנה וג'וני, חייב להיות סרט גדול
) דרכים ליצירת קשר: מסר
אחר: חברה שלי הדביקה אותי באובססיה לסרטים של טים
היא הדביקה אותי גם באובססיה לג'וני ומשם זה הגיע לאובססיה לסרטים של טים-ג'וני
(אני אגיד לה שיש פורום לטים ואני מקווה שהיא תצטרף ברגע שיהיה לה שוב מחשב
) אהה ואני גם אוהבת את הלנה

Snow fairy

New member
אני לא מאמינה שיש פורום

שם: מאיה:] גיל: 16 וחצי מיקום: רעות מה שלומכם? אחלה, תודה! סרט אהוב של טים ברטון: פייי, אי אפשר לשאול את זה:[. נראה לי שהמספריים של אדוארד, אבל כולם גאונים אחד אחד. דרכים ליצירת קשר: [email protected]

Learn To Fly

New member
אני../images/Emo9.gif

שם: חלי גיל: 16 מיקום: הרצליה מה שלומכם? אחלהD: סרט אהוב של טים ברטון: ביטלג'וס דרכים ליצירת קשר: מסן, שלחו מסר

theEscapist

New member
מצטרפת../images/Emo9.gif

שם: ענבר גיל: 15 מיקום: בעיקרון ת"א, לומדת בפנימיה בי-ם מה שלומכם? טוב, תודה
סרט אהוב של טים ברטון: נמנמ... האמת, לא ראיתי הרבה.. אבל! ביקשתי מאבא ל"השיג" לי סרטים (נוו
) ואני רואה כל שבוע סרט עם חברים בפנימיהXD בינתיים ראיתי סוויני טוד, נייטמייר בפור כריסמס (עוד הרבה לפני השנה) צ'ארלי והשוקולדה (מסתבר שזה טים ברטון!
) והמספריים של אדוארד
ואני חייבת לציין שנכון לכרגע סוויני טוד היה הכי כיף לראות דרכים ליצירת קשר: יש לי מסנג'ר, אבל אני בקושי מחוברת... אם מישהו נורא רוצה, מסר
אחר: נמנמ.... אני מקווה לראות את סליפי הולו שבוע הבא

HumanCartoon

New member
אני

שם: דור גיל: 18 מיקום: עומר מה שלומכם? tres bien סרט אהוב של טים ברטון: המספריים, איך לא? דרכים ליצירת קשר: אחר: wolfyy - אם לא ידעת[ואני בטוח שכן ידעת], "הסיוט שלפני חג המולד" הוא לא סרט של טים ברטון, הוא הפיק וכתב את התסריט [ודי בנה את הדמויות], אבל הבמאי הוא הנרי סליק

מצטרפת

שם: חן גיל: 18 (אוטוטו 19) מיקום: אזור הצפון מה שלומכם? טוב תודה. מה איתכם? סרט אהוב של טים ברטון: סיפורי דגים. טים ברטון ויואן מק'גרגור בסרט אחד זה יותר מדי לבקש דרכים ליצירת קשר: מסרון תפוזי יהיה נחמד אחר: לחיי עוד סרטים של הברטון עם יואן מק'גרגור!

LadySilkworm

New member
גם אני מצטרפת!

איזה כיף שיש לטים ברטון פורום! שם: שירה גיל: 16 וחצי מיקום: ירושלים מה שלומכם? סביר, יהיה נחמד סרט אהוב של טים ברטון: אמ..יש כמה. אהבתי מאוד את סיפורי דגים,המספריים של אדוארד את סליפי הולו [למרות ששמעתי שהוא נכשל בקופות], וגם את וינסנט! [למי שמכיר, זה גאוני, וזה לא סרט אלא סרטון קצר כזה עם אנימציה כמו בסיוט לפני חג המולד] דרכים ליצירת קשר: מסנ- [email protected] מי שרוצה פייסבוק ודברים כאלה מוזמן לפנות אליי אחר:

tali44

New member
נו... שיהיה...

שם: טלי.
מה שלומכם? סבבה לגמרי...!!
סרט אהוב של טים ברטון: "צ'ארלי בממלכת השוקולד", "סוויני טוד".
דרכים ליצירת קשר: מסרים.
אחר: הנה תמונה של ג'וני וטים.

the shibby

New member
הוריי ../images/Emo109.gif

שם: אילת
מה שלומכם? SHIBBY! תודה
סרט אהוב של טים ברטון: המממ... כולם חוץ מחתונת הרפאים
דרכים ליצירת קשר: אייסי-297258877

Snake Bandage

New member
הגיע הזמן באמת.

שם: שי גיל: 19 וחצי מיקום: ירושלים מה שלומכם? היה יכול להיות יותר טוב. סרט אהוב של טים ברטון: הסיוט שלפני חג המולד (למרות שטכנית הבמאי הוא הנרי סליק. אבל נו, לא סתם שמו "Tim Burton's" לפני שם הסרט.) דרכים ליצירת קשר: מסרים אישיים. אחר: אחרי שצפיתי בסוויני טוד חקרתי את המחזמר המקורי מקצה לקצה. בסוף החלטתי שהסרט הכי טוב כי כולם שם מצליחים לשיר בצורה נעימה שלא מפוצצת לי את עור התוף. במחזמר רק אנת'וני, ג'והאנה וטובי מנסים להישמע מלודיים, ונראה לי שזה בכוונה.

** רוזבד

New member
היי ../images/Emo12.gif

שם: צחי גיל: 26 מיקום: ראשל"צ מה שלומכם? בסדר סרט אהוב של טים ברטון: הפלישה ממאדים דרכים ליצירת קשר: מופיעים בכרטיס האישי אחר: אני מנהל פורום סרטים וקולנוע, לפעמים מדברים שם על ברטון

scarlet moon

New member
מצטרפת גם ../images/Emo152.gif

שם: טל גיל: 23 מיקום: רעות מה שלומכם? טוב תודה
סרט אהוב של טים ברטון: אמממ מתלבטת קשות בין "המספריים של אדוארד" לבין "סיפורי דגים".. ו"הסיוט שלפני חג המולד".. אממ קשה. דרכים ליצירת קשר: מסנג'ר- [email protected]

wolfyy

New member
ברוכים הבאים כל החדשים!! ../images/Emo24.gif

מקווה לראות אתכם הרבה בפורום

למעלה