כדי שנתחיל עם חיוך...

karnity

New member
כדי שנתחיל עם חיוך...../images/Emo6.gif

את זה קיבלתי לא מזמן במייל.... פשוט מצחיק ואמיתי... בדיקות פשוטות להורים לעתיד (כתובות בלשון זכר, אבל בהיעדר הפניה מפורשת בתחילת הפסקה, הכוונה היא לשני המינים) שרוצים להתכונן להיות אבא ואמא בחיים האמיתיים. כתב קולין בוולס, תרגם שי כפיר, וזה הולך ככה: 1. נשים: כדי להתכונן לאמהות, לבשי חלוק ותחבי חמש כריות באזור הבטן. לאחר תשעה חודשים הוציאי כרית אחת. גברים: גש לבית המרקחת, רוקן את תוכן הארנק שלך על הדלפק, בקש מהרוקח לקחת את הכל. לאחר מכן גש לסופרמרקט. עשה את הסידורים הדרושים כדי שהמשכורת שלך תשולם ישירות למשרדם הראשי. לך הביתה, התרווח בכורסה וקרא את עיתון הערב בניחותא, בפעם האחרונה. 2. לפני שסוף-סוף תביא ילדים לעולם, מצא זוג מחבריך שכבר יש להם ילדים, והבע ביקורת על דרכי החינוך שלהם, חוסר הסבלנות הקיצוני שלהם, והאופן שבו הם מניחים לילדים שלהם להשתולל. הצע להם דרכים כיצד יוכלו לשפר את הרגלי השינה של ילדיהם, השימוש בשירותים, נימוסי השולחן והתנהגותם באופן כללי. תיהנה מזה - זו תהיה הפעם האחרונה בחיים שיהיה לך מושג איך לחנך ילדים. 3. כדי לגלות איך יעברו הלילות - טייל להנאתך בסלון מחמש אחר הצהריים עד עשר בלילה כשאתה סוחב שק רטוב במשקל שישה קילו. בעשר בלילה הנח את השק, כוון שעון לחצות, ולך לישון. בחצות קום והסתובב עם השק בסלון שוב עד אחת. כוון את השעון לשלוש בבוקר. בגלל שלא תצליח להירדם קום בשתיים בלילה והכן לעצמך משהו לשתות, חזור למיטה ברבע לשלוש. קום שוב בשלוש עם צלצול השעון, שיר לשק שירים בחושך עד ארבע, כוון את השעון לחמש. קום. הכן ארוחת בוקר. המשך לעשות זאת למשך חמש שנים. נסה להיראות עליז. 4. והאם אתה יכול להתמודד עם הבלגן של הילדים? כדי לגלות זאת, מרח את הספה בשוקולד למריחה ואת השטיח בריבה. החבא חתיכת דג קטנה מאחורי מערכת הסטראו והשאר אותה שם לאורך כל הקיץ. תקע את אצבעותיך באדניות ולאחר מכן שפשף אותן על הקיר שרק עכשיו סיידת. את הכתמים כסה בצבעי פסטל עליזים. איך יצא? 5. הלבשת הילדים גם היא לא דבר פשוט כמו שזה נראה: קנה לעצמך תמנון וסל חבלים. נסה להכניס את התמנון לסל באופן שאף אחת מזרועותיו של התמנון לא תציץ מן הסל. הזמן שניתן להקדיש למשימה זו - כל הבוקר. 6. קח קרטון ביצים. בעזרת מספריים וקופסת צבע עשהממנו תנין. עכשיו, תוך שימוש בנייר דבק ונייר צבעוני, הפוך את התנין לקישוט לסוכה. ולסיום, קח קופסת חלב, כדור פינג פונג וקופסת קורנפלקס ריקה, ובנה מהם דגם מדויק של מגדל אייפל. מזל טוב - אתה מוכן למשחקי הפעלה עם הילדים. 7. תשכח מהפיג'ו 206 - קנה מיצובישי לאנסר. אל תחשוב לרגע שהיא תישאר בחניה נקייה ונוצצת. קנה ארטיק שוקולד והשאר אותו בתא הכפפות. תחוב כמה סוכריות טופי בפתח של הטייפ. קנה חבילה גדולה של ביסקוויטים, רסק אותם. את האבקה פזר על המושב האחורי. עבור עם מגרפה על שני צדי האוטו החדש. זהו. מושלם. 8. התכונן לצאת לטיול. חכה מחוץ לבית חצי שעה. גש לדלת. היכנס הביתה שוב. צא החוצה. חזור פנימה. לך במורד שביל היציאה. חזור לדלת. רד שוב בשביל. לך לאט מאוד במורד הרחוב במשך חמש דקות. עצור כדי לבחון מקרוב כל בדל סיגריה, חתיכת מסטיק, נייר טואלט משומש וחרק מת שתפגוש בדרך. חזור על צעדיך. צווח שאתה לא יכול יותר ככה עד שכל השכנים ייצאו למרפסות כדי לבהות בך. ותר על הטיול וחזור הביתה. עכשיו אתה מוכן לצאת לטיול עם ילד קטן. 9. חזור על כל דבר שאתה אומר חמש פעמים. 10. גש לסופר המקומי.קח איתך את הדבר הקרוב ביותר שאתה מוצא לילד בגיל הגן - עז בוגרת היא תחליף מצוין. אם בכוונתך להביא יותר מילד אחד, קח יותר מעז אחת. קנה מצרכים לשבוע מבלי לאפשר לעזים לצאת מתחום מבטך. שלם עבור כל מה שהעזים אכלו או השחיתו. עד שלא תעמוד במשימה זו, אל תחשוב אפילו על הבאת ילדים לעולם. 11. רוקן מלון מתוכנו. נקב בו חור קטן בצד. תלה אותו מהתקרה ונדנד אותו מצד לצד. עכשיו קח קערית דייסה ונסה להכניס אותה בכפית אל תוך המלון תוך כדי שאתה מעמיד פני אווירון. המשך עד שחצי מכמות הדייסה תיעלם. שפוך את השאר על עצמך תוך הקפדה שחלק ניכר יגיע לרצפה. הנה, אתה מוכן להאכיל ילד בן שנה. 12. למד את שמות כל המשתתפים ברחוב סומסום, בארני וכן את שמם גודלם צורתם והכוחות המיוחדים של כל הפוקימונים. כשתמצא את עצמך מזמזם את ''עוגה עוגה'' בדרך לעבודה - אתה מוכן!

carmitg11

New member
מזל טוב..

להעלאת הפורום.... מאחלת לכן דיונים פורים... לא כולם אוהבים את היצורים שמסתובבים בין הרגליים ואולי הפורום הזה הוא סנונית ראשונה בדרך לקבלה חברתית.... בהצלחה כרמית

karnity

New member
היי כרמית../images/Emo8.gif

תודה על הברכות.... אך הרשי לי לתקן: לא מדובר באי-אהבת היצורים הללו או חלילה בשנאתם... אלא בבחירה שלא להביאם לעולם.. ישנן נשים ש"מתות" על ילדים ומסתדרות איתם נפלא...אך בוחרות שלא לעשות כאלה בעצמן...

carmitg11

New member
תודה על התיקון...

פשוט לא פגשתי מעולם נשים שאוהבות ילדים ולא מעוניינות באחד משלהן... כרמית

karnity

New member
על פניו נראה ש...

טענתך נכונה, כי "איך יכול להיות..?" ... אבל אסביר את זה בלשון השאלה: אני אוהבת חצאיות מיני...אבל לא אלבש אותן בעצמי...

ומה עם הגברים שלא רוצים?

גם הם מוזמנים לפורום או שזה רק לנשים? או שפשוט יש כל-כך הרבה גברים כאלה, שהפורום יוצף בהם? בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!

לא יודע כמה יש...אבל אני אחד מהם

אז מה, מותר לנו גם? או שבאמת נפנה לתפוז ונפתח לנו פורום משלנו? בכל אופן, מזל טוב על הפורום, כן ירבו נשים שמודות ומודעות לרצונותיהן ולא מתכופפות לנורמות החברתיות באופן אוטומטי.

karnity

New member
גברים בפורום...

כפי שעניתי קודם...גברים מוזמנים להשתתף בפורום בשמחה... תודה לך "הלוואי והייתי חתול" על הפירגון וההבנה... כן ירבו גברים כמותך!

פּוֹנְג

New member
תשמעי, לא יודעת אם זה מיקרי או לא

אבל תסתכלי על ההודעה הזו, שהייתה השבוע אצלנו בפורום... מעניין.... אפילו חשבתי לפנות להנהלה, אבל לא היה לי שום מנהל/ת להציע, אז ירדתי מזה. ושאלה - למה דווקא נשים? הרבה יותר רציני לדעתי, זה יהיה פורום "משפחות ללא ילדים " (משהו כזה) בהצלחה עם הפורום.

karnity

New member
היי פונג...

לדעתי... מקריות מעניינת.. ולשאלתך למה דווקא הפורום פונה לנשים ולא למשפחות... ובכן, ... כי הפורום רוצה לתת מקום ביטוי גם לנשים שאינן חלק ממשפחה + לא רוצות ילדים... ובהמשך לכך... גם גברים יכולים להשתתף.. כי הפורום, כמו כל פורום אחר, מטרתו היא לאפשר לאנשים (נשים או גברים) לומר את שעל ליבם... כפי שלא יגרשו אותי מפורום "גאים" כיוון שאני אינני כזו...

נֵנָה

New member
../images/Emo49.gif לקרנית על פתיחת הפורום

כאמא לילדים טובים וסבתא לנכדים מקסימים, ברצוני לברך אותך על פתיחת הפורום הזה. אני בהחלט יכולה לכבד את רצונן של נשים (למעשה גם גברים) שאינן רוצות ללדת ולגדל ילדים. יכולות להיות לכך כל מיני סיבות ולאו דוקא בגלל עצם גידול הילדים. כשאני מסתכלת על העולם שלנו ובעיקר על המדינה שלנו, איך הם מתנהלים, ואיך הכל הולך ומיתדרדר, השחיתויות, הפשע, האלימות הגוברת, איש נגד רעהו, מבוגרים נגד ילדים ואפילו ילדים נגד ילדים, מובנת לי המחשבה, שלעולם כזה אולי בכלל לא כדאי להביא ילדים ... לפעמים אני אפילו מרחמת על נכדי שצריכים לגדול ולהתמודד בתוך עולם כזה ומדינה כזאת ... עד היום באמת הסתכלו על מי שהחליטו שלא להביא ילדים, כעל בני אדם חריגים, ואפילו גינו אותם, לכן לדעתי בהחלט יש מקום לפורום כזה, שיהווה תמיכה וחיזוק לאלה שהחליטו החלטה אמיצה שכזאת. כל טוב ו

n oy

New member
מזל טוב על פתיחת הפורום ../images/Emo65.gif

אני רציתי לפתוח פורום כזה. אך כנראה שבקשתי לתפוז הגיע אחריך. ואת זכית. אז המון הצלחה בניהול הפורום. אני אהיה בו חברה ופעילה. ערב טוב לכולנו. נוי.

karnity

New member
נוי...

ברואה הבאה! אני שמחה שהצטרפת.. וכמו שאני קוראת - יש לך הרבה דברים עניינים ונפלאים לומר - טוב שאת איתנו!

karnity

New member
ננה יקרה...

תודה לך על המילים היפות והפירגון... תודה על כך שאינך מנסה לספר לנו מה אנחנו "מפסידות"... תודה לך על יכולתך לכבד את הרצון של הזולת גם אם שונה בהחלט משלך... תודה לך

גברברת

New member
מזל טוב על הפורום ../images/Emo13.gif

אין לי ספק שאני אמצא עצמי מבקרת כאן תכופות שיהיה בהצלחה !!!

karnity

New member
ברוכה הבאה!

ותודה על הברכות... אני שמחה לשמוע שהפורום הזה יהווה עבורך מקום מפגש עם נשים שחולקות עימך את אותה השקפת עולם...

למעלה