כוכב הצפון המשך שבוע 1

Roei152

Well-known member
מנהל
כוכב הצפון המשך שבוע 1
כמו בשוברי גלים אני אפתח שרשור נפרד לכל שבוע ...
הפעם פתחתי שרשור נפרד לתחילת השבוע בגלל שזו פתיחת עונה וכו'.....

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 3 פרפראצי

הפרק היה מתוק בעיני, פרק מקסים ...
איך שדניאל מגעילה ... מתמרנת הכל כדי שיהיה מושלם בשבילה... מה שהכי הכעיס אותי היה זה ששון סיפר לה על הבריכה ,ברגע ששמעה שהוא מתכנן להתאמן בבריכה של המלון ישר סינננה את דבריה הקודמים ואמרה לו לא לחשוב בכלל על התחרוות מתוך האיסור לשקר לההורים..... היא רק רואה שבחורהה נדלקת על החבר שלה.. וכבר מסמנת אותה ה היא גם מתנהגת מגעיל לנועה שעבדה קשה.... במתיקות של דבש היא אומרת לה שהיא מצטערת על כך שהאודישן בוטל..
הקטע של נועה ומאיה כזה חמוד ... כאילו איך שהן התחברו מהר... ומצאו תחוומים משותפים...

שיר m

Well-known member
עוד לא התחלתי..
נראה לי שאראה אחרי ששכונה תגמר.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 4 -פינוקים

אחלה פרק!! סופסוף משהו קורה בין שון ומאיה ה-זוג של הסדרה!!
שנמתם לב שסיפורי האהבות כאן והמעמדות די דומים לשכונה ?
אגם ודניאל שתיהן באות מבית עשיר שתיהן בנות של ראש המעצה ההבדל הוא שאגם לא חברה של החתיך איתן רק בהמשך הסדרה ובזכות אימא שלה .. עוד הבדל בין אגם לדניאל אגם לא רוצה עזרה מאימא כל פעם שהיא רוצה משהו היא מסתדרתת עצמאית...
ההבדל הגדול הוא בין הסינדלות -ויקי ומאיה בעוד שאיתן ההתאהב בויקי בשניה שראה אותה, שון אינו ממהר להתאהב במאיה או שעדין אין סמנים בולטים לכך.. יש סימנים בולטים מצידו של בן הצד הששני במשולש.....

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 5 הסרט
ו6

הדובדבן שבקצפת שבשני הפרקים האחרונים היה ללא ספק ביקור כוכבי יומני החופש קצת התבאסתי שליהי (תמר) לא הייתה.... זה כבר היה לאחר צילומי שכונה ... כמו כן ההתודות של עידו היתה מתוקה... וכמו כן התבאסתי שבשלב הזה שלאחר ששון הציע למאיה שיעורי שחייה חשבתי יאו !!! עכשיו הענינים יתחילו לרתוח ביניהם. והם עדין חמים מהצד של מאיה אבל מהצד של ששון אני לא רואה כמעט התחממות הוא כן שואל שאלות שעלולות להרגיז את דניאל והן אכן מרגיזות אבל הכל עדין בקטה .

למעלה