כולם כאן? מקשיבים? יופי

shira amsalem

New member
עשיתם לי חשק לחבק את כולכם!../images/Emo24.gif

בס"ד
אחי, מה המצב?
מה? אתה מירושלים? מכיר את משה?

שבינקה

New member
מי אמר אני ולא קבל?

אני רק בשביל לשאול שאלה. אל תשבעו מהסלטים, יש עוד הרבה אוכל. ...זה הכי, אחי! מה אני עז? אבניבנאובוהבב

ועוד -

איפה אתם עושים ליל סדר השנה? אני צמה ביום כיפור - אבל שותה מים תגידי-מאיפה את מוכרת לי? חייל שפר הופעתך הבסיס הוא ביתך - שמור עליו

nulybar

New member
הממ עשיתם לי חשק :)

שוקולד השחר סרטי בורקס אחי למה מי אתה?! זה טוב זה אסם השופט בן זונה! איך לא מקום ראשון?! אנטישמים! כוכב נולד חפש מי 'נענע אותך! קומדי סטור ארץ נהדרת יובל המבולבל שלום ב'ל הבית מקווה שזה טוב ושלא חזרתי פה על יותר מידי דברים...

Nimrod H

New member
אלו הן שתי מילים נפרדות ושונות

בעלות משמעות שונה, אחי זה לא אח שלי, כמו שאח שלי זה לא אחשלי. אני חושב שצריך להכניס אחשלי! וגם אבא'לה...

../images/Emo104.gifמזל טוב ! אפשר להצטרף ?

עוד לא הספקתי לקרוא את הכל אבל... העיניים של המדינה (החרמון...)
הבור (בקריה) המפקד לא מאחר - הוא מתעכב (מה ? באמת ? לא ידענו !) "והרי החדשות ועיקרן תחילה..." "הלכה הבונבוניירה !" "חם בטבריה" עשית שוק ? כמה קילו עגבניות ? "כל תפוח מלמיליאן" "עם האימונים - יבוא הגובה" תגיד ? מי לימד אותך לנהוג ? בוא הנה ! - לך לשם ! בוקר טוב אליהו !!!! ילד ! לך תשחק ליד הבית שלך ! לך חפש ת'חברים שלך ! לך תוכיח שאין לך אחות... הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת... ואחרון בינתיים... "אם תרצו אין זו אגדה"

../images/Emo104.gifשלב שני...

הדברים הוצאו מהקשרם זה לא מדוייק... אמרתי או לא אמרתי ?! מכת מצרים ! פסוקו של יום חי צומח דומם בן גוריון עומד על הראש הגששים שרים "מים לדוד המלך" תעודת חוגר ולהבדיל - פנקס שבי "אתה לא מזכוכית ואבא שלך לא זגג" תנור הספירלה שהיה לנו בצבא (אל תספרו לאף אחד... עשינו עליו טוסטים...) איזה מספר נכנס ? צעד תימני הכינותי מראש אחרי החגים שרב כבד שושואיסט שאלת קיטבג לא מקובל עלי בטן/גב עוגת חנק/עוגת כנרת ידיעה שהגיעה זה עתה צ'ופר. ואחרון - עוד נדע ימים טובים מאלה...

למעלה