כולם כנסו..!!!

כולם כנסו..!!!

נעלמתי מהפורום ליומיים ויש פה בלאגן.. הבנתי בערך למה מלא עוזבים אבל אני חושבת שצריך להישאר מאוחדים עד שהפורום הרשמי יהיה מוכן. אולי לא הייתי צריכה לפתוח את ההודעה הזאת והייתי צריכה להגיב אבל לפי דעתי למרות האפליות אתם לא צריכים לעזוב. נכון שתפוז עושים בכוונה אז למה להתעצבן כשעוד מעט כולם יעברו יחד לפורום החדש, שכולם יעברו ביחד.. זה לא עדיף.?? לא חבל להרוס את האווירה שהייתה בפורום? אני מקווה שתקראו את זה טוב טוב ותחליטו מה אתם עושים עם עצמכם, אני בכל זאת נשארת עד שהפורום החדש יהיה פעיל.. עדי :p

הדסס.. כנסי שנייה דחוףף

יצא במקרה שאת זאת שאחראית על המתנה לאגם, ואם את עוזבת את הפורום מי יהיה אחראי על המתנה? איך נדע מתי נפגשים?, איפה?,מתי? אני רק רוצה לדעת?:p עדי

hadas m

New member
אני נכנסת רק בשביל ../images/Emo204.gif

לעדכן במתנה. אל תדאגו, כמו שאמרתי.. המהלכים למתנה עדיין יימשכו.. אין פורום נורמלי..אבל אנחנו עדיין קיימים:)

einatit4

New member
../images/Emo207.gifמקווה שלא כתבו אבל- אגם משתחר

משתחררת** בתאריך יותר מאוחר מכיוון שהצבא החליט שהיא צריכה להחזיר על כל הימים שלא הייתה.. היה כתוב ב"העלוקה"

מהההההההההה????

רציני???????. בעלוקה של היום???????.. לא ראיתיי......... מיסכנה שלייייייייייייייייייייי:(( ותיכננתי על זה זה יצא לי ביום טובבבבבב!!! אני לא מאמינהההה !!!וזה ביום של שלגיה בפ"ת אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
בעלוקה של היום בקיצור? ותודה מאמיי!!

einatit4

New member
שירוש../images/Emo23.gif

קודם כל, שני לא דיברנו
ו.. לא בטוח שזה נכון ואני מקווה שזה לא נכון.. אבל זה מה שהיה כתוב

oorlyy1

New member
מממממממממההההההההההה?????????

הם.............הם.................כאלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (כן אני יודעת שאני לא יכתוב פה שששששששש
) שונאת אותם!!!! למה ליהיות כאלה רעים אבל
כלבים ממש! בעצם,מה הכלבים עשו
חחח

מה..............

את יכולה לשים קישור של האתר הזה ואם היא לא תשיתחרר ב- 14 בפברואר אז מתי כן??
אם זה באמת קרה אז בצה"ל הם ממש רעים

את בטוחה?../images/Emo14.gif

כי אני מנויה לעיתון ידיעות אחרונות וכל יום אני קוראת את מדור העלוקה ולא היה שם כלום

einatit4

New member
אוקיי. טעות שלי זה היה כתוב ב"לאישה

" אבל למה להיתפס על קטנות?:-\

למעלה