כולם להיכנס שאלה קצת מענינת

כולם להיכנס שאלה קצת מענינת

איזה שיר של בתי מזכיר לכם תקופה בחיים ומהי ??? איזה שיר של בתי מזכיר לכם תקופות של מזג אוויר או יום שמח או עצוב ??? מה השיר שהכי מדבר אליכם ??? אני גם אענה ברגע שאראה מס תשובות

אני אענה ראשון

השיר פרפרים מזכיר לי הכי הרבה את הפרידה הראשונה מהחברה שהייתה לי במשך 5 שנים נפרדנו לפני 4 וחצי שנים כמעט ובאותה תקופה הלכנו הרבה לראות את בתי והשיר הזה כל הזמן גורם לי להיזכר בזה . השיא פרפרים מזכיר גם תקופה של אביב לאחר החורף שקמים בבוקר ורואים יותר צבע בשמיים . השיר הבא שבחרתי הוא נסה אותי שיר שמאוד עושה חשק לשים בכביש מהיא בייחוד בגלל המוזיקה המעניינת והקצב המיוחד שיש בו . עוד שירים אני אשמח לפרט מה הן מזכירים אבל בואו נשמע קצת אותכם

שירים נוספים

השיר סיבות אישיות מזכיר לי את המיוחדות שיש בכל אדם אני נזכר בשיר יום הולדת בכל שנה שיש לי יום הולדת ביי ביי בייבי מזכיר לי את אותן בחורות רעות שעושות את המוות בקשר וכנ"ל גם להיפך

ג ב ש ו ש

New member
עונה../images/Emo26.gif../images/Emo88.gif

1.השיר של בתי שמזכיר לי תקופה בחיי הוא "יום הולדת". כן,דווקא השיר הזה.בגלל שהייתה תקופה שהייתי לבד וביומולדת שלי במיוחד הרגשתי ככה והזמנתי רק כמה חברים קרובים בדיוק כמו בשיר ואת הבחורה שאהבתי לא יכולתי להזמין
2.אממ השיר פרפרים מזכיר תקופה של מזג אוויר ויום שמח כזה בחוץ
3.השיר שהכי מדבר אליי הוא סיבות אישיות
אין עליו
אחלה שאלה

ADVAM4

New member
עונה!!!

איזה שיר של בתי מזכיר לכם תקופה בחיים ומהי ???- "חלק מחלק".. אמממ איזשהי אהבה... אממ לא משנה איזה שיר של בתי מזכיר לכם תקופות של מזג אוויר או יום שמח או עצוב ???-אמממ.... אממ "ספק" מזכיר לי את החורף משום מה... "נסה אותי" את הקייץ... "יום הולדת" מזיכר לי עצב וגם שמחה... מה השיר שהכי מדבר אליכם ???"סיבות אישיות"

Erazio faniello

New member
אני גם יענה..

השיר שמזכיר לי תקופה בחיים זה יום הולדת. השיר שהכי מזכיר לי יום שמח ואביב זה פרפרים ,השיר שהכי מדבר אלי זה יום הולדת ,נדנדה ,קמת ממך ןסיבות אישיות בהחלט מדברים אלי! אני זוכר קטע שממש המצאנו תנועות לשיר פרפרים,זה מתועד באיזו קסטה שאת מקומה אני ממש לא יודע... אני זוכר שהייתי בהופעה של בברבי היא נתנה שם הופעה שחבל על הזמן,ואני זוכר שהיא אירחה את דנה ברגר והשילוב של שניהם ביחד היה נהדר.

../images/Emo9.gif.

שיר שמזכיר תקופה בחיים: מניפולציה. שיר שמזכיר יום מח או עצוב: מר לי. שיר שהכי מדבר: סיבות אישיות.

maayanbb

New member
עונה ../images/Emo27.gif

איזה שיר של בתי מזכיר לכם תקופה בחיים ומהי ???
"סיבות אישיות" מזכיר לי את התקופה של כיתה יב' שהיינו עושים סיבובים באוטו בימים גשומים ושומעים את השיר הזה. איזה שיר של בתי מזכיר לכם תקופות של מזג אוויר או יום שמח או עצוב ???
"יום הולדת" מה השיר שהכי מדבר אליכם ???
"מר לי"

עכשיו תורי

השיר "ספק" מזכיר לי את התקופה האחרונה שחבר שלי נפרד ממני וקרו לי כל מיני דברים לא הכי טובים בחיים... השיר "סיבות אישיות" מזכיר לי את התקופה שלפני הצבא שעבדתי המון והתרחקתי מכולם.

21profile

New member
אז ככה!!

השיר שהכי מזכיר לי תקופה בחיים הוא "מהפכה קטנה" כשעזבתי לראשונה את בית הורי ועברתי למרכז תל אביב..השיר הזה נתן לי את המוטיבציה ואת האמונה בעצמי שהייתי צריכה על מנת לעשות את הצעד. השיר שהכי מזכיר לי תקופות של מזג אוויר הוא "אל תוותר לי" וכמובן "לזרום" בעיקר בגלל הלחן ולא בגלל הטקסט, יש לשניהן לחנים מאוד חורפיים. השיר שהכי מדבר אלי?? יש יותר מדי כאלה. אני חושבת שהשיר "מהפכה קטנה", השיר החדש "בין המילים" שפשוט סוחט אותי,וכמובן "יומולדת". חן

21profile

New member
הא ועוד משהו ששכחתי

שיר שישר מזכיר לי את אותה תקופה שמהפכה קטנה מזכיר לי, הוא "מר לי" בעיקר השורה "מר לי בעיר הזאת צר בעיניים" כשהבנתי שתל אביב לא ממש בשבילי, לפחות לא כרגע והרגשתי איך העיר סוגרת אלי, וההמוניות שבעיר גורמת לי להרגיש חנוקה.

למעלה