כול אחד יכול לענות-

IARDENAT

New member
כול אחד יכול לענות-

שלום
אנו זוג עם ילדים קטנים

תמיד גרנו בדירות קרקע כי קשה לנו לעלות מן הסתם מדרגות עם הילדים

אבל נמאס לנו.זה מתיש-ההתעסקות עם החרקים ועוד בעיות שאופינות לדירות קרקע.

בכול אופן חשבנו לשכור/לקנות דירה בקומה קצת יותר גבוה2/3(העיקר לא קומה אחרונה)..
לציין שאין לנו כמובן כסף לדירה עם מעלית.

ורצינו לדעת מהנסיון שלכם-
האם בקומות 1/2 יש באמת פוחת-עכברים,יתושים ,זבובים,גוק'ים,נמלים,פרעושים וכו'..
ברור לי שזה תלוי בעוד גורמים כמו האם חזר הזבל בבנין ובבנינים הארחים נקי וכו'..

קלייטון.ש

Well-known member
אין פחות חרקים בקומות גבוהות, הם מטפסים בקלות

אלה שעפים אז בכלל.
בשביל חרקים הליכה על קיר אנכי זהה להליכה על רצפה.
אגב התעסקות על חרקים צריך לעשות במידה. יש חרקים שלא מזיקים, כולל רוב מיני העכבישים. שממית (שהיא אומנם לא חרק) ממש מועילה וצריך לברך על בואה. נמלים גם לא מזיקות אם שומרים על הניקיון. הן ממשיכות לסייר אבל אם אין מה לקחת לא יבואו בהמונים. וגם אם כן זה לא נורא. רק על מקקים אין ויכוח אבל הם מעופפים ומטפסים ולא משנה להם הקומה.

הקומה לא משנה

בדיוק הייתה לי שיחה על זה השבוע עם המדביר שבא אליי כי יש אצלי כמות כזו של ג'וקים שאנייכולה לחלק גם למדינות שכנות ועדיין ישאר לי מספיק. הוא סיפר שהבעיות הן בעיקר בתחום שכונות שיש בהן נגיד מסעדה פעילה, או מחסן מזון של איזה עסק ואז יש באמת הרבה מזיקים.
אבל אצלי אין מסעדה פעילה באזור ואין מחסן עם אוכל ובכל זאת יש הרבה מאד מזיקים ואני קומה 2 למען הסר ספק. אני חושבת שזה בעיקר תלוי בתחזוקה של הבניין ושל הסביבה שקרובה לבניין (השכונה או הרחוב). הדבר היחיד שלא נתקלתי בו בקומות גבוהות אלה מזיקים יונקים, כלומר עכברים וחולדות ובזה דווקא כן נתקלתי בקומות קרקע\קומות נמוכות. אז אם עכברים וחולדות זו הבעיה, לעלות קומה או שתיים יעזור, אם זה מעופפים למיניהם, ג'וקים, עשים, יתושים וכו'- זה לא קשור.

לא נשאר לי הרבה להוסיף

מלבד שיתוף שגם לקומה שלישית הגיעה אלי חשופית, ושחרקים מעופפים יש בכל קומה. בהרבה מקרים ועד בית רציני יכולים להקל על הנושא, ובמקרים מסוימים יש לערב את העירייה למטרה הדברה בסביבה.
עם ובלי קשר - לבצע הדברה ירוקה בדירה לפני המעבר לא יזיק, במיוחד בתקופה הנוכחית.

IARDENAT

New member
היי,

מה זה "חשופית"?

ומה זה הדברה ירוקה?כי אנחנו תמיד עושים הדברה רגילה

ותודה לכולם!

היי

חשופית זה חילזון ללא בית.
הדברה ירוקה זאת הדברה ללא רעל, באופן שמאפשר שהייה בדירה לאחר ההדברה בלי תופעות לוואי. זה לא יקר, וזה הרבה יותר נוח ונעים.

אני גרה בקומה רביעית

ועד שעשיתי הדברה גם אצלי היו מלא ג'וקים, לאחרונה היו גם מלא זבובונים קטנים שבאו בגדודים, עניין עונתי, קורה כמעט כל שנה בתקופה הזאת. כך שבאמת כמו שכבר אמרו כאן, הקומה לא משנה.

למעלה