כותבת מאכזבה

סאלי39

New member
כותבת מאכזבה

אנו זוג בני גיל 37 כבר שלושה חודשים רק משהו לא מתנהל כשורה
לפני שאני "יורה "את החץ האחרון אני רוצה לדעת אם אתם כאן חובים כמוני .

אני יוצאת עם בחור שיש לו כעת בעיות משפחתיות שאינן קשורות אליו ישירות
וכמו כן הוא לומד כעת למבחן חשוב בנושא המחשבים
יש לציין שהכרתי את הוריו , ואת חלק מהדודים , ובפייסבוק אנו רושמים במערכת יחסים.
טוב הגיע החג שבא עלינו לטובה ראש השנה והבחור דיבר איתי שלשום שעה
טחן לי בשכל על הלימודים שמפאת הכבוד אני מקשיבה בצורה סבלנית עף על פי שזה לא מעניין אותי אבל יש לי עדיין כבוד אליו .
אתמול הבחור נעלם אז רשמתי לו מה נשמע יש דופק הכל בסדר?
אמר לי כן אני לומד נשארו לי 20 תרגולים , אמרתי לו יפה
אמרתי לו אני גאה שאתה לומד יפה וביוכלתיך אבל לא חשבתי לצלצל לשאול לשלמי
אני מרגישה שאני סוג של חטיף שמתי שרוצים אותו אז מתקשרים איתו וזה לא עובד ככה ואף אמרתי לו אפילו לטראמפ יש זמן לצלצל לאשתו אז לך אין ..
אמרתי לו לא ביקשתי שתטיס מטוס לשמיים או גן של ורדים רק יחס בכל זאת אנו זוג .
את תשובתו הייתה .: תעשי מה שבא לך אני מרוכז כרגע בלימודים שאני רוצה .

היום רשם לי בוקר טוב מאמי , צלצלתי ולא ענה אמרתי לו אני מבקשת לדבר איתך ואני יודעת שראית את ההודעה הזאת .
כמובן לא הגיב .

יש ציין שהבחור לא הגיע מרקע כמו שלי מעולם לא היו לא מערכות יחסים
ואם היה זה לשבוע כי הוא טען אף אחת לא רצתה אותי (לטעמי חוסר טאקט אבל יפה שאומר את האמת) אני מבינה שיש עליי משימה
אני הייתי מאורסת במערכת של 12 שנה וביטלתי אז תבינו שאני כן יודעת איך להתנהל .
ששאלתי אותו מה אתה חושב עלינו איפה אתה רואה אותי ואותך עוד שנה אמר לי גרי ביחד חתונה וילדים ...

1. האם אתם חושבים שהוא משקר?
2. האם אתם חושבים שי לו בעיות נפשיות?
אני מגיעה מהרקע הרפואי אך לא יודעת ולא שאלתי אם הוא נוטל כדורים כלשהם , במידה ואגיע לרגע הזה אשאל בעדינות .
3. מה הייתם עושים במקומי...

כן יש לי רגשות , כן הייתי רוצה שהוא יהיה אבא לילדיי .
אבל לטנגו צריך שניים!!!!!!

אשמח לקרוא את דעותיכם נה טובה וחג שמח לבאי הפורום

שלום

אולי תחליטו על מידת זמנים שבה תהיו בקשר, כמו שנוח לשניכם. יחד עם זה, חשוב להשקיע בקשר: אמרי לו שהוא חשוב לך, והראי לו את זה. מרגישים מתי ההתנהגות אמתית. אם תרגישי שהנתינה שלו כלפייך כנה: אם הוא מחמיא על דברים נכונים, אם הוא נותן דאגה לדברים החשובים לך בחיים, וכולי, תוכלי להבין שהוא אוהב. אם יש לו בעיה, ואת מחבבת אותו, כדאי שתנסי לעזור לו להתמודד עם קשייו כדי שתוכלו להיות בקשר טוב.

Annabella1

New member
את מספרת סיפורים

לעצמך ולנו.
הבחור לא באמת מעניין אותך. הלימודים שלו לא מעניינים אותך, הקושי שלו לא מעניין אותך, ההשקעה שלו לא מעניינת אותך, ובעיקר השותפות איתו בכלל לא מעניינת אותך את בעצמך אומרת את זה. את מעניינת את עצמך וזהו. אז מה את רוצה?
מה את כבר נותנת לו שהוא ירצה להתקשר אלייך? את משאבת צומי. אנשים מרגישים זיוף, ויפה שאת מחזיקה ממנו גם אהבל שלא ישים לב שלא באמת איכפת לך. תאמיני לי, מרגישים.
נראה לי שבתור נרקיס את צריכה לחפש אגרטל אחר שבו תוכלי ללבלב.

סיגלית 2014

New member
מנהל
קשה לי להאמין

שאת רואה בו (ורוצה שיהיה) אבא לילדיך. אתם זוג שלושה חודשים.
אולי יש לך איזה חוש שישי, או ראיית רנטגן. אך אם יש לך, כבר היית מבחינה שיש חוסר התאמה. את בעצמך כתבת שמשהו בעיניך אינו מתנהל כשורה.
אז יש לו בעיות משפחתיות ולימודים על הראש. בעיות יש לכולם ואנו מצפים לתמיכה ולהתחשבות כשאנו בזוגיות.
יכול להיות שהוא חסר ניסיון. יכול להיות שהוא אדם שזקוק לספייס שלו ואת זקוקה ליותר קרבה, יותר תקשורת. יכול להיות שהוא אדם שלא סובל שמפריעים לו בזמן שהוא עסוק ואותך זה מפוצץ שהוא לא מסוגל לעשות אתנחתא ולדבר איתך.

אבל, לא נראה לי שמדובר בשקרים או בבעיה נפשית. מאד קשה להסיק זאת על סמך מה שכתבת.

אכן לטנגו צריך שניים ומי כמוך יודעת שצריכה להיות התאמה גם בצעדי הריקוד.

בהצלחה

לדעתי אם הוא לומד למבחן חשוב תעזבי אותו בשקט.

הוא רוצה להתקשר ולקטר שעה? תני לו. לא רוצה להתקשר? שלא יתקשר.
לא למדת אף פעם למבחן חשוב שאת לא מבינה שהוא לחוץ ומרוכז בדבר אחד?

חוץ מזה, לטראמפ יש גם זמן לשחק גולף (הוא לא לומד למבחנים) ורוב הסיכויים שאשתו מתעבת אותו, אז איזו מין דוגמא זאת?

למעלה