כותב אירוטיקה, מחפש השראה.

כותב אירוטיקה, מחפש השראה.

שלום לכולם, רומאלו שם בדוי, עוד לא בנוח שאנשים בפומבי ידעו שאני כותב דברים כאלו אך אני בתהליכים של כתיבת ספר קטעים אירוטים שמבוססים על סיפורים חצי אמיתיים חצי פנטזיות. כרגע יש לי מספר קטעים אך חלקם אבדו ולכל אני מחפש אנשים שהיו להם סיפורי סקס רומנטיים ומלאי תשוקה כדי לכתוב קטעים בהתבסס על הסיפורים האלו, הייתי שמח להיפגש עם אנשים ושיספרו לי על המפגשים שלהם תוך כדי שאני כותב אנקדוטות, כמובן שהקפה עליי.
מצורף גם הקטע הראשון שכתבתי לא מלוטש ולא מרותש לפני שצברתי מעט ניסיון. הסיפורים מיועדים לנשים ומנקודת המבט של המאהב, מקווה שמי שקורא את זה יהנה, תודה!

בוקר שבת
אני מתעורר מיד אחרי שהיא
אכלה ארוחת בוקר ועכשיו מפנה לעצמה את הכלים
אני יוצא אל המטבח בלי חולצה עם ג׳ינס ארוך, יחף. ורואה אותה שם
אני ניגש אליה מאחורה ועוטף אותה בחיבוק
היא מבינה שזה אני ומחבקת את היד שלי לבוקר טוב
אני מחבק ולא עוזב היא מתענגת על החיבוק לאט, אני מוריד את היד שלי לירך שלה תוך כדי שהיד השנייה מלטפת לה את הבטן
בנתיים אני עושה קיצי עם הכריות של האצבע מהברך שלה בתנועה סיבובית אל אמצע התחת שלה ולאט מגיע עם האצבעות שלי לבין הרגל, חמים ונעים שם
תוך כדי, אני מנשק את הצוואר ועם היד השנייה מעסה לה בעדינות את השדיים, ממש לעיתים רחוקות שאני מלטף בעדינות את הפטמות שלה
ואז, אני מלטף לה את הכוס בתנועה רחבה שיוצרת המון מגע בין כף העד שלי לכל הכוס שלה, פאק, היא רטובה בטירוף. זה ממש מחרמן אותי.
מהלהט אני מוריד לה את החולצה וזורק אותה במקום אחר. אין לה חזייה. אני ממשיך להושיב אותה על הספה ומעיף את המכנסיים שלה.
אני עוצר.
אני נמצא בין הרגליים שלה, אני בלי חולצה הרוכסן שלי פתוח, אני נושך לה את התחתון ומוריד אותו ממנה עם השיניים שלי אני מנשק לה את הרגל מהשוק ועד הירך לאט, לאט.
אני מגיע לאמצע הרגליים שלה, מחכה כמה שניות, זה מרגיש כמו נצח, ומתחיל בעדינות לנשק לה את הכוס.
היא כל כך רטובה שזה מיותר מה שאני עושה לה אבל אני ממשיך ועם השפה העליונה מדגדג לה את הדגדגן ועם הלשון חודר אלייה.
אחרי כמה דקות של עינוג אני מפסיק, קם ומקרב את האגן שלי כלפייה. שנייה לפני שאני נכנס, אני מסתכל לה על העיניים, היא כל כך יפה.. אני שקוע בעומק שלה, זה לא מרגיש מוזר או טרוד או לא נינוח, זה מרגיש נכון.
אני נכנס, קודם כל הקצה ואחריו כניסה איטית ומלאה, העיניים שלה נפתחות, כיף לה.
אנחנו מתחילים במיסיונרית תוך כדי שאני מחבק אותה ומנשק אותה בצוואר, נשכתי אותה קצת, זה הדליק אותי.
היא מחזיקה לי את הגב חזק. ודוחפת את האגן שלי פנימה, זה הכי עמוק שאפשר.
פתאום נכנסה בי חרמנות אחרת. אני לוקח אותה והופך אותה, היא על ארבע עם התחת כלפיי מחכה לי, אני מלטף לה את הכוס עם הזין שלי, אני מתגרה בה, היא שונאת אותי על זה אבל זה כל כך מחרמן אותה שהיא לא יודעת מה לעשות.
השליטה אצלי, והיא רוצה בזה. אני מכניס את הזין שלי אלייה ועם היד השנייה מחבק אותה קרוב אליי, אני רוצה להרגיש אותה. אני מאונן לה בתשוקה במקביל לזה שאני מזיין אותה מאחורה.
היא בסערה, מצד אחד היא נהנת מהזין ומצד שני היא מתענגת על הרכות של האצבעות שלי, היא המלכה של הרגע וברגע הזה כל העולם שייך רק לה.
אני לא עומד בזה, הגוף שלה כל כך נעים סביבי והגניחות שלה מכניסות אותי למעיין שיגעון. היא גונחת חזק יותר, מהר יותר.
אני מרגיש את כל העצבים של הגוף שלי מתחילים להתרכז בנקודה אחת. היא מתחילה לגמור, גם אני.

המיטה זזה אחורה וקדימה העור החשוף שלנו עושה קולות של טברנה הנה זה בא היא בשיא שלה, אני מחבק אותה צמוד אליי, יד על הצוואר שלה ויד על האגן שלה,היא קופאת במקום,הגעתי לשיא, גמרתי בתוכה, איתה.
אנחנו נשארים אחד בתוך השני נהנים מהשניות האחרונות של השאריות של האורגזמה. אני עדיין מחבק אותה, היד ירדה מהצוואר ועברה ללטף אותה.
אנחנו חוזרים להיות שניים, ונופלים על הספה אני ראשון והיא אחריי, חצי עליי.
אנחנו נשארים ככה על הספה אני שוכב והיא מחבקת אותי. מהצד עם היד שלה על החזה שלי, הגוף שלה מרגיש כמו ענן רך חמים ונעים. כרגע, היא מלכה בשבילי ואני מלך בשבילה.
.
כתובת המייל שלי ליצירת קשר [email protected]

למעלה