כט-תשרי 1948-נספו 12 יהודים מספרו-sefrou maro

כט-תשרי 1948-נספו 12 יהודים מספרו-sefrou maro

בע"ה כט-תשרי 1948-נספו 12 יהודים מספרו-maroc- sefrou כט' תשרי ה'תש"ט 01,11,1948 –שנים עשר יהודים מהעיר ספרו/צפרו אשר במרוקו נספו בתאונה קשה , באו למשכן עולמם ב-ל' תשרי ערב ר"ח חשון, היום מלאו 61 שנה לפטירתם - ת,נ,צ,ב,ה, בקשה ! יש עימי כ שמונה שמות של הנספים בנהם סבא שלי מימון יתאח וחסרים לי ארבעה , מי שיודע פרטים ויכול לעזור לי בכך , שיצור עימי קשר ל-ט"ל 054-5913698 בתודה מראש yaffa banouz

עצתי לך, בנת ספרו.

בוקר טוב!. דומני, שאני יודע באיזו "תאונת דרכים", את מדברת. אם איני טועה, התאונה "הארורה", היתה במשאיתו של "אברהם לוי" (דודם של אבי ז"ל ושל אמי שתחיה). התאונה המדוברת בעיר "ספרו" מאז ומעולם, לפי הסיפורים. אני מציע לך, שתפרסמי את שמות הנפטרים באותה תאונה, הידועים לך. יתכן, ואמא שלי שתחיה, יכולה להוסיף. כי הרי "אברהם לוי" גם הדוד שלה, נספה באותה התאונה. (כן, אבי ואמי בני דודים הם). בברכה!

בן תרבות יקר מודה לך על ההצעה !!!!!

בע"ה להלאן השמות שיש עימי !!!!! שאת רובם נתנה לי דודה יקוט חמו הי"ו הבת של היקר אברהם לוי ז"ל דודה של אמך הי"ו!!!! 1- אברהם לוי 2- מימון יתאח - סבא שלי 3- עמרם כהן 4-עזר שוקרון 5-ישוע שרביט- אחיין של סבתא רבא שלי חנה באנוז - הבן של יעקב שרביט 6- יהודה אלבז 7-אליהו פינטו 8- מייר שרביט 9- יעקב -? יש לי תמונה של הקבר שלו והשם משפחה שם לא ברור ת,נ,צ,ב,ה, תודה על כל אינפורמציה !!!!! בנתיים פתחתי שירשור לזכר סבא שלי שם סיפרתי בערך את קורות התאונה !!!!! ראה קישור - בברכת שבוע טוב ומבורך !!!!! בנט בלאד ספרו - yaffa banouz

a la memoire des 12 juifs de sefrou

בע"ה כל השמות של הנספים-------- ראה קישור ---- yaffa banouz bente sefrou

למעלה