כיוויות מטיפול הסרת שיער בלייזר..

• פותח הנושא DoKe
  • פורסם בתאריך

DoKe

New member
כיוויות מטיפול הסרת שיער בלייזר..

יום חמישי ה4/5 עברתי טיפול גב רביעי בלייזר ברשת אמריקן לייזר... עוצמת הקרן (כפי שראיתי שכתוב על המחשב) 22. אמרתי לרופאה שכואב לי שהיא מקרינה עלי והיא אמרה שזה בסדר, אבל אם שורף שאני אגיד לה. לא לא שרף לי בכלל רק כאב, מאוד, הרגשתי כאילו משהו צובט אותי מאוד מאוד חזק... אחר כך הסתכלתי במראה וכל הגב שלי היה אדום... והרגשתי פתאום שאני בועררר. הייתי צריך לשכב על הגב כדי שהרופאה תוכל לעשות לי את הכתפיים אבל לא יכולתי ממש קפצתי.. חמישי בערב לא יכולתי לישון שרף לי מאוד, מלא אלוורה מרחתי... וקיררתי את המקום עם משב רוח קלילה על ידי מאורר תקרה... כל הגב שלי היה אדום אש ואפילו ראיתי סימנים שחורים ירוקים על הגב ממש עיגולים... למחרת בבוקר יום שישי אחרי לילה חסר שינה וכאבי תופת, כל הגב שלי שינה ציבעו לחום שחור וגיליתי מלא שלפוחיות מים על הגב. יום שישי הפסדתי יום עבודה כי אני לא יכול להשען על הגב, קשה לי להתכופף כי אני "פותח" את הכוויות מחדש, יום שבת ביליתי במיטה ללא תזוזות, והפסדתי אימונים בחדר כושר, וכנראה שאפסיד עוד כמה ימי עבודה בגלל הכוויות.. ולא נדבר על מקלחות שאני לא יכול להפעיל זרם מים או בכלל מים חמים רק מים קרים ולהתנגב זה סרט בפני עצמו... אני ממש ממש סובל. יום חמישי אמור להיות לי טיפול לייזר באזור בטן וחזה ואני לא יודע מה לעשות... חוץ מזה אני שוקל ללכת למכון הלייזר יום ראשון כדי להראות להם את תוצאת הטיפול ולפנות לרופאת המשפחה שלי לטיפול והסתכלות לרפואית. אני שוקל להתייעץ עם עורך דין... מה אני אמור לעשות יש פה מישהו שיכול לעזור לי? מצורף תמונה מיום שבת בערב על הנזק הנגרם לי. קישור לתמונה: http://img199.imageshack.us/img199/5927/untitled19va.jpg תודה מראש

Michallllllllll

New member
היי

לדעתי הרופאה חסרת אחריות! לי בלייזר שאני עושה ואני קופצת שכואב לי ישר מורידים עוצמה כדי שלא תיהיה כויה! כשכואב מאד זה סיכון לכויה וצריך להגיד לרופאה והיא מנמיכה על השניה! היא חוצפנית הרופאה הזאת,ואם יהיו לך צלקות מהכויות תתבע אותם ובכלל תתבע אותם על עוגמת נפש אם כך הטיפולים שלהם.מה עשית היום?

talbal

New member
הסרת שיער בלייזר

אני יכולה לומר לך כזה דבר, הניחוש שלי שבגלל שהשטח שבו עשית טיפול הוא גדול יחסית, הרופאה כנראה החליטה שעל חשבון הגב שלך והנוחיות שלך היא תחסוך לעצמה זמן ואולי גם טיפול או שניים, שמה על עוצמה יותר גבוהה. אם אתה רוצה להיות בטוח, אני מכירה אתר עם מטפלים רציניים, אתה יכול לשאול אותם אם הנזק הוא באמת עד כדי כך רציני שתוכל להגיש תביעה, הם יענו לך באביקטיביות, הוספתי לך לינק. החלמה מהירה, טלבל

וואי וואי

מסכן, זה נראה כואב בטירוף. לא נראה לי שככה זה צריך להיות, קראתי קצת ואומרים שקצת כוויות אבל אצלך זה ממש מלא, הייתי אומר שכדאי לגייס את החוק לצידך.

למעלה