כיוון שהשירשור לגבי השינוי ב - 1.7

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
לא, אלה לא מפות-על
חסרה כאן (לדעתי) מפה של כל הקווים הפרבריים/בינעירוניים בפריסה כללית, ולא בחלוקה למשבצות.
אבל הן כוללות את הקווים החסרים
היה ראוי גם לצרף מפה של הכל, אפילו כקובץ PDF. אבל לפחות הדף הזה כולל גם את הקווים שלא מפורטים בשינויים כי הם לא שייכים לפעימה השניה כמו 55.

אבל הן כוללות את הקווים החסרים
היה ראוי גם לצרף מפה של הכל, אפילו כקובץ PDF. אבל לפחות הדף הזה כולל גם את הקווים שלא מפורטים בשינויים כי הם לא שייכים לפעימה השניה כמו 55.
אבל לא כל הקווים מופיעים במפות האלו
למשל: 150, 166, 292, 350 של דן. 50 מופיע במפה של בני ברק אבל לא במפות אחרות (של צפון רמת גן ושל תל אביב). 92 מופיע במפה של בני ברק אבל לא במפה של צפון רמת גן. קווי אפיקים לא מופיעים. אין עקרון ברור לפיו הקווים שלא משתנים מופיעים או לא מופיעים במפות.

stratomaximus

New member
החלוקה במפות למשבצות אזוריות נותנת תמונה
כללית, וטוב ומועיל לו היו מוסיפים באתר מפות של כל קו או קווי מזלג, בדומה למפות אגד שהציג דרור לגבי קווי חולון/בת ים
המפות כן מופיעות
אם תחפש פרטנית כל קו, תקבל מפה, רשימת תחנות, תדירות ותקציר מסלול

dctgdctg

Member
הקווים החדשים של אגד חולון בת ים

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
busline.co.il ממשיך להתעדכן
עלו PDFים עם מפות ומסלולי כל הקווים (כמעט)

DanBus43Maalit72

Active member

מפות הקווים של סניף אגד חולון בת ים אשר יכנסו לפועל ב 01.07.2011 באירגון החדש כפי שפורסמו היום. דרור
מה יהיו הסידורים החדשים של האוטובוסים ב-"דן"
לאחר הפעימה השנייה?

oshri5917

New member
מה יהיו הסידורים החדשים של האוטובוסים ב-"דן"
לאחר הפעימה השנייה?
אני מעריך
שקו 60 יהיה צורך באוטובוס פחות בצי אם תדירותו לא תשתנה קו 42 אוטובוס אחד פחות קו 40 יצטרך אוטובוס נוסף בצי האוטובוסים שלו

ziv1910

New member

לפני יומיים קרליבך הצטרף לרחובות עם נת"צים.
צבעו במרץ נתיב מחשמונאים עד גשר מעריב. יהיה מעניין. רק שידאגו לאכוף.

cwen

New member
לפני יומיים קרליבך הצטרף לרחובות עם נת"צים.
צבעו במרץ נתיב מחשמונאים עד גשר מעריב. יהיה מעניין. רק שידאגו לאכוף.
מה יסע בו?
כי לפי המפות החדשות נראה שיוציאו ממנו את כל האוטובוסים. אלא אם החמצתי שם משהו.

alantan

New member
מה יסע בו?
כי לפי המפות החדשות נראה שיוציאו ממנו את כל האוטובוסים. אלא אם החמצתי שם משהו.
המון!
26-126 - עד 15 נסיעות לשעה לכיוון 39-139-239 - עד 15 נסיעות לשעה לכיוון 89-189-289 - עד 20 נסיעות לשעה לכיוון סה"כ עד 50 נסיעות לשעה לכיוון!

urilei

New member

כל המידע על השינויים בגוש דן
עוד לא פורסם כאן? http://www.busline.co.il/Web/About/Default.aspx אפשר למצוא פה, סוף סוף באופן די רשמי, את תכניות התעריפים החדשות, וכן מפות של כל הקווים החדשים עושה רושם שמדובר בתכנית טובה למדי, וזה בלי להיכנס כרגע לדיון מעמיק במסלול כל קו וקו ואם כבר פורסם -

כל המידע על השינויים בגוש דן
עוד לא פורסם כאן? http://www.busline.co.il/Web/About/Default.aspx אפשר למצוא פה, סוף סוף באופן די רשמי, את תכניות התעריפים החדשות, וכן מפות של כל הקווים החדשים עושה רושם שמדובר בתכנית טובה למדי, וזה בלי להיכנס כרגע לדיון מעמיק במסלול כל קו וקו ואם כבר פורסם -
זה מידע רשמי מטעם משרד התחבורה???
כי יש לוגו של המשרד אבללל, האתר הוא אתר עצמאי ואף מסחרי (סיומת co) אז מי עומד באמת מאחוריו? והאם יש קישור לאתר הזה מתוך האתר הרשמי של משרד התחבורה? פשוט חשוב לי להבין כי הבנתי שמשרד התחבורה לא פרסם באופן רשמי את מה שיהיה, אז זה מטעם המשרד?

זה מידע רשמי מטעם משרד התחבורה???
כי יש לוגו של המשרד אבללל, האתר הוא אתר עצמאי ואף מסחרי (סיומת co) אז מי עומד באמת מאחוריו? והאם יש קישור לאתר הזה מתוך האתר הרשמי של משרד התחבורה? פשוט חשוב לי להבין כי הבנתי שמשרד התחבורה לא פרסם באופן רשמי את מה שיהיה, אז זה מטעם המשרד?
זה אתר של נתיבי איילון
האתר פורסם כבר אתמול בפורום.

dctgdctg

Member
זה אתר של נתיבי איילון
האתר פורסם כבר אתמול בפורום.
לא ברור מדוע לא מפרסמים את האתר החשוב הזה
הייתי מצפה לראות באנרים ולינקים בולטים אליו באתרי משרד התחבורה (בעיקר בBus.gov.il), נתיבי איילון, אגד, דן, קווים, מטרופולין ואפילו הרכבת. אני בספק אם הציבור הרחב מודע לאתר הזה בכלל (אני מזכיר כי דרי הפורום הזה הם לא ממש מדגם מייצג..)

הייתי מצפה לראות באנרים ולינקים בולטים אליו באתרי משרד התחבורה (בעיקר בBus.gov.il), נתיבי איילון, אגד, דן, קווים, מטרופולין ואפילו הרכבת. אני בספק אם הציבור הרחב מודע לאתר הזה בכלל (אני מזכיר כי דרי הפורום הזה הם לא ממש מדגם מייצג..)

cwen

New member
עוד יש בו קצת טעויות
הערתי להם על כמה. הם בטח מעדיפים שיהיה בינתיים בהפצה שקטה עוד כמה ימים כדי לתקן כמה שיותר. רק משוגעים לדבר נכנסים אליו עכשיו, והם אלה ששמים לב לבעיות.

cwen

New member

היום חרשתי את האתר של הרה ארגון
מן הסתם הסתכלתי בעיקר בקווים של רמת גן, גבעתיים, תל אביב, האוטובוסים שאני משתמשת בהם. חוץ מהצער שלי על זה שאני צריכה לשכוח עכשיו ידע רב שצברתי הרבה שנים (מסלולי האוטובוסים שאני יודעת כמעט בעל פה) ושאני צריכה ללמוד מחדש הרבה קווים, בסך הכל ההתרשמות שלי טובה. לא ברור לי למה הם צריכים לשנות את המסלול של 52 בבן גוריון, ויש עוד כמה תמיהות קטנות, אבל בסך הכל המפות החדשות נראות הגיוניות ונוחות. אנשים יצטרכו להסתגל לרעיון של החלפת קווים כדי להגיע ליעד, אבל זה יקרה. יהיה בלאגן, אבל אנשים ילמדו, ונראה לי שבסך הכל יהיה טוב יותר. מבחינתי השיפור הכי גדול נרשם בתחבורה באיזור העבודה שלי, ברמת החייל. אמנם קו 20 מתבטל, אבל נראה שקו 142 החדש יסע בתדירות גבוהה יותר ובדיוק באותו מסלול שרלוונטי מבחינתי (וולנברג עד הבורסה). וחוץ מזה מוסיפים את 52 במקום 57 (למרות שנוח לי באופן אישי יותר 57) שיסע כל היום ולא רק בשעות ספציפיות, ויש עוד קו 22 החדש שאפשר להגיע איתו לקניון ומשם לעלות על אוטובוס אחר. לא ברור לי למה אף אחד מהקווים האלה לא נכנס לרחוב הברזל. המון אנשים נוסעים באוטובוס לאסותא, אני רואה אותם באוטובוס ומסבירה להם כל פעם איך מגיעים לבית החולים. חבל שאף קו לא יכנס פנימה כדי לקצר להם את המרחק, חלקם אחרי הכל אנשים חולים. הקו שהיה נכנס, קו 3, הרי מתבטל. חוץ מזה אוכל לנסוע גם בקווים 75 ו 76 שמאבדים את הא' שלהם באמצעות חופשי חודשי, ולא אצטרך עוד לעשות את החשבון בתחילת החודש אם לנסוע עם חופשי חודשי בשביל הנוחות או ללכת על ערך צבור בשביל היכולת לנסוע גם באגד. נקודה אחרת לא ברורה לי. לא מעט מהקווים החדשים נוסעים בתדירות של 15, 20 ו 30 דקות לאורך רוב היום. חשבתי שכל המטרה היא החלפה של הרבה קווים בתדירות נמוכה במעט קווים בתדירות גבוהה. תדירות של 15 דקות היא לא תדירות גבוהה, ואם צריך להחליף אוטובוסים, לחכות 15 דקות לכל אחד מהם יכול להיות עניין מאוד מתסכל. סיכום אישי שלי: בסך הכל המפות החדשות נראות הגיוניות וטובות יותר מהמצב הקיים. לדעתי צריך לבטל את השינוי המיותר בקו 52 (ומי שחושב שלא מוזמן לנסות לפנות שמאלה מז'בוטינסקי לביאליק אחרי הצהריים כמו ש 57 עושה גם כך), וצריך להוסיף בדחיפות קו מגבעת שמואל לאיזור עתידים (תל השומר, גבעת שמואל, דרך בר אילן נראה לי קו עם פוטנציאל לא רע). אבל בסך הכל באמת, נראה לא רע. ואני מקווה שיבדקו כל הזמן איך הדברים מתפקדים ויהיו מוכנים לעשות תיקונים אם ידרשו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה