כימיה אורגנית, בבקשה!!

maryan1

New member
כימיה אורגנית, בבקשה!!

דבר ראשון, תתחדשו על הפורום! חיפשתי אותו הרבה..ח דבר שני, בקרוב מאוד יש לי מתכונת בכימיה לקראת הבגרות ונראה לי שהפעם המאמר יהיה על כימיה אורגגנית מי שיכול בבקשה למליץ לי על קישור טוב בנושא או שיש לו כוח להסביר לי על הנושא את הנקודות החשובות כי זה ממש חשוב לי ולצערי שנה שעברה המורה הטיפשה שלי לא לימדה אותנו את זה לבגרות של 3 יח"ל כבחירה, אז אני ממש אודה. תודה לעוזרים!!

yonien

New member
ומתמטיקה אפשר ללמוד בכמה נקודות??

איך מישהו יכול להסביר לך חומר לימודי שלם בהודעה?

maryan1

New member
זהו שיפה אמרת...מתמ' שזה לא ממש

כמו כימיה. ואם מישהו יכול לעזור לי אז תודה! בלי הערות מיותרות..אין לי כוח!!!

סליחה?..עוד משהו?

הפורום הוא "לא כבקשתך", הוא דמוקרטי וציבורי לכל דבר. הוא לא עבר על אפאחד מכללי ההתנהגות של תקנון תפוז לפורומים, ולכן מה שהוא אמר לגיטימי. לא נראה לך? עניינך, אבל אתה לא יכול לבקש כאן סתימת פיות. בדיוק בגלל זה, וכאקט מחאה,אפילו לא אנסה לעזור לך[גם עצם העובדה שכתבת "אין לי כוח" לא מוסיפה לכבודך. גם לי אין כוח ללימודים, אני לא מתרגז בגלל זה על אנשים אחרים שלא קשורים לעניין].

maryan1

New member
חחחחחחח "כאקט מחאה" חמוד...

לא אמרתי שאין לי כוח למריבות מיותרות?! האם לא הבנת עיברית? לתרגם לשפה אחרת?!. תעשו טובה אנשים...מי שאין לו תשובה מחכימה עדיף שיסתום. חסר לך עם מי לריב אז אתה מתווכח וירטואלית?! חחח דיייי עברנו..ואמרתי שהפורום לבקשתי?! אין לי כוחחחחחחחחחחחח!! רע לך עם המשפט? תתמודד!!

maryan1

New member
לא קיבלתי תשובה?! באמת? תשבע ש..

שאתה יודע... תודה לאל, יש עוד אנשים חוץ מכמוך. ובזה בוא נסיים! זה מתחיל להיות לא לעניין, ואני לא מעוניינת בכך.

kolin

New member
מתמטיקה זה הבסיס של כימיה

כמו גם פיזיקה, וכימיה זה כבר משהו כללי יותר. אז אם מתמטיקה לא ניתן להסביר בהודעה - כל שכן כימיה
מ.ש.ל

or1013

New member
אבל אולי מתמטיקה כן אפשר ../images/Emo198.gif

להסביר בקובץ

למעלה